Shay Mitchell

Shay Mitchell

Celé jméno: Shannon Ashley Mitchell
Místo narození: Mississauga, Kanada
Známé projekty: Pretty Little Liars

Datum narození: 10.4.1987 (30 let)

Narodila se narodila v kanadském městě Mississauga filipínské matce a irsko-skotskému otci v Torontu, Ontariu. Už jako dítě se zajímala o umění a říkala rodičům, že bude usilovat o kariéru. Tančit začala ve svých 5 letech a s většinou svých spolužáků procestovala město, aby soupeřili s jinými tanečními školami.

Když jí bylo deset, přestěhovala se s rodinou do Vancouveru, kde se připojila k modelingové agentuře. Navštěvovala Rockridge Secondary School a později West Vancouver Secondary School.


Během jejích teenagerovských let Mitchell úspěšně dělala modelku pro různé společnosti a modelingu se věnuje do teď. V seriálech zprvu hrála jen velmi málo, objevila se třeba ve čtyřech epizodách Aaron Stone. Její chvíle nastala až v seriálu Pretty Little Liars, kde v letech 2010–2017 hrála jednu z hlavních postav Emily Fieldsovou, i když se původně ucházala o roli Spencer.

Foto CC BY 2.0 JJ Duncan, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.