Sofia Pernas

Sofia Pernas

Celé jméno: Sofia Pernas
Místo narození: Fès, Maroko
Známé projekty: Věk draků, The Brave, Blood and Treasure

Datum narození: 31.7.1989 (34 let)

Sofia Pernas je herečka marockého původu, která se narodila roku 1989. Její matka je původem z Maroka, zatímco její otec je španělského původu. Když jí bylo pět let, tak se celá rodina přestěhovala do USA, kde začala žít v Orange County.

Původně se chtěla stát novinářkou, ale díky příležitostnému modelingu se nakonec dostala k herecké kariéře. Právě proto se přestěhovala do Los Angeles, kde měla spoustu příležitostí ke hraní.

Kariéru zahájila roku 2011 nepříliš úspěšnými rolemi. Objevila se například ve fantasy propadáku Věk draků nebo seriálech NCIS a Leverage, ve kterých měla epizodní role. Po dalším nepříliš úspěšném filmu Operation Rogue se objevila v několika dílech mýdlové opery The Young and the Restless.

V letech 2016–2017 se konečně dočkala výraznější role, když si zahrála Catalinu v seriálu Jane the Virgin. Následně získala roli Hannah Rivery v seriálu The Brave. Tato role patřila mezi hlavní a herečka tu vystupovala v letech 2017–2018. Svou zatím největší roli získala roku 2019, kdy se objevila jako Lexi Vaziri v seriálu Blood and Treasure.

Její bratr a bratranec slouží u amerického vojska. Herečka ovládá plynule arabštinu, angličtinu, španělštinu a němčinu.

Foto: NBC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Blood and Treasure Lexi Vaziri 2019 2022 2

Filtr seriálů