Sonja Bennett

Sonja Bennett

Celé jméno: Sonja Bennett
Místo narození: Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada
Známé projekty: Godiva’s, Preggoland, Mistresses

Datum narození: 24.8.1980 (43 let)

Sonja Bennett je kanadská herečka, která se narodila roku 1980. Je dcerou režiséra a scenáristy Guye Bennetta a Anny Hart. V mládí ji vychovával především její matka, navštěvovala Garibaldi Secondary School, University of British Columbia a Langara College a hereckou kariéru odstartovala roku 2002.

Dnes má na svém kontě poměrně velké množství rolí, nicméně nikdy nezískala roli, díky které by se vyloženě prosadila. Hraje především v seriálech, ale na svém kontě má i několik větších filmových rolí. Zmiňme například její účast na snímcích Bezstarostný sex, Laskavý dotek, Random Acts of Romance a Preggoland.

První větší seriálovou roli získala v Cold Squad, kde se v letech 2004–2005 objevila jako detektivka Samantha Walters. Během toho se věnovala i seriálu The Dead Zone, kde si zahrála Rachel Caldwell. Následovaly menší role v seriálech Blade: The Series, Traveler a Eureka.

V letech 2005–2006 se pravidelně objevovala v seriálu Godiva’s jako Daisy, poté získala další menší role v seriálech Battlestar Galactica, Exes & Ohs, Parked a Supernatural. Roku 2015 si zahrála VivianMistresses.

Po roce 2015 se dokázala prosadit v minisérii Sunnyhearts Community Centre, kde se objevila jako Bernice. Roku 2017 si následně zahrála v seriálu Ghost Wars, kde si střihla Karlu Kowalski-Jones.

V letech 2013–2019 byl jejím manželem herec Stephen Lobo, se kterým má dvě děti. Za své role byla několikrát nominována na různé ceny, ale prozatím se jí nepodařilo získat žádnou významnou.

Foto: Mongrel Media


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Eureka Callie Curie 2007 2007 1

Filtr seriálů