Stacy Keibler

Stacy Keibler

Celé jméno: Stacy Ann-Marie Keibler
Místo narození: Rosedale, Maryland, USA
Známé projekty: World Championship Wrestling, World Wrestling Entertainment

Datum narození: 14.10.1979 (44 let)

Stacy Keibler je americká roztleskávačka, profesionální wrestlerka, herečka, tanečnice a modelka. Narodila se roku 1979 v Rosedale, a to Garymu a Patricii Keiblerovým. Tancování se začala věnovat už ve svých třech letech.

Po studiu na St. Clement Mary Hofbauer School chodila na Catholic High School of Baltimore. Následně se vzdělávala na Towson University, kde se zaměřovala na masovou komunikaci. Jakmile dostudovala, stala se z ní profesionální wrestlerka, nicméně kromě toho se místy věnovala i modelingu, roztleskávání a herectví.

K wrestlingu se konkrétně dostala už roku 1997, kdy na place sledovala svého tehdejšího přítele Krise Cumberlanda. O pár let později se to rozhodla zkusit sama a stala se součástí skupiny Nitro Girls. Zde se proslavila jako Miss Hancock.

Roku 2001 se však přidala k jiné společnosti, a tak si změnila i své jméno – začala používat své pravé jméno. Kromě toho se jí přezdívalo Super Stacy. Její kariéra však neměla dlouhého trvání. Je sice známá díky účinkování ve World Championship Wrestling a World Wrestling Entertainment, ale svou kariéru ukončila už roku 2006. Poté se jen výjimečně vrátila zpátky do ringu. Došlo k tomu konkrétně v letech 2011 a 2019.

Wrestlerka má na svém kontě i několik hereckých rolí. Nikdy se nedokázala pořádně prosadit, přičemž se objevila především v seriálech. Krátce jsme ji mohli spatřit například v projektech Samurai Girl, Chuck a How I Met Your Mother.

Od roku 2014 je jejím manželem Jared Pobre, se kterým má tři děti. Diváci si ji pamatují především díky jejím úžasným dlouhým nohám. Kromě toho se ví, že dvakrát odmítla pózovat pro časopis Playboy.

Foto CC BY-SA 3.0 Cliff Lipson, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
How I Met Your Mother Karina 2010 2014 2

Filtr seriálů