Xochitl Gomez

Xochitl Gomez

Celé jméno: Xochitl Gomez
Místo narození: Los Angeles, California, USA
Známé projekty: Doctor Strange, Gentefied, The Baby-Sitters Club

Datum narození: 29.4.2006 (18 let)

Xochtil Gomez je americká herečka, která se narodila v Los Angeles, tedy v perfektním městě, kde se prosadit ve světě filmů a seriálů. Svou hereckou kariéru začala již v pěti letech, kdy nejprve zkusila divadelní a pěvecká představení. V deseti letech se již hlásila o slovo v reklamách a menších projektech.

Nejprve vystupovala v lokálních projektech a filmech z Los Angeles, ke kterým se většina diváků až tak úplně nedostane. Asi její nejvýznamnější role je v seriálu Kristy a její klub z produkce Netflixu, kde se dostala do většího povědomí diváků. Z jejích dřívějších projektů si ji můžeme pamatovat z Gentefied, U Raven doma a Nejsem do tebe blázen, ale to spíše šlo o menší role.

Xochtil Gomez se narodila ve stejný den jako herečka Michelle Pfeiffer. Její příjmení je pouze náhoda a není příbuznou zpěvačky Seleny Gomez. Její křestní jméno znamená v překladu rostlina. A z jakého jazyku to je? Jedná se o staré nářečí, které se používalo například v Mexiku. Její doposud největší úspěch na poli filmů je bezesporu role Americy Chavez ve snímku Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Avengers America Chavez 2022 2022 1

Filtr seriálů