Justified (Strážce pořádku)
90/100 - 42×

Justified(Strážce pořádku)

Maršál Raylan Givens sice žije v současnosti, ale vypadá spíše jako policista z 19. století. Kvůli svým nekonvenčním postupům se stal cílem mnoha kriminálníků, ale také svých nadřízených. Po jedné přestřelce, kdy v Miami zabije jednoho mafiána, je převelen do Kentucky – do místa, kde Raylan vyrostl a kam, jak doufal, už se nikdy nevrátí.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FX | 43 minut

Čtvrtá sezóna Justified hlavně s původní sestavou

Čtvrtá sezóna Justified hlavně s původní sestavou

Zatímco pro vás překládáme druhou epizodu čtvrté řady Justified, vy si můžete přečíst o tom, co asi tak, bez spoilerů, v téhle sezoně čekat. Zatímco v druhé sezoně čelil Raylan Givens Mags Bennettové a jejím synům a v třetí sezoně psychopatickému Robertu Quarlesovi, v té čtvrté prý nemáme čekat nějakého nového, hlavního protivníka.

0 0
17.1.2013

„Snažíme se, aby byl příběh seriálu jak tím klasickým, co znáte, tak i neočekávaný, uměl vás překvapit“, vysvětluje Timothy Olyphant, který nejen hraje Givense, ale na seriálu se podílí i jako co-producent.

Jasné je, že tenhle rok se bude pracovat hlavně s postavami, které už máme k dispozici – ostatně naznačila to první epizoda. Olyphant pokračuje: „Rozhodli jsme se, že se víceméně budeme držet toho, co máme. Dobrá zpráva je, že uvidíme mnohem víc Boyda Crowdera, kterého skvěle hraje Walt Goggins a uvidíme i víc z lidí kolem něj. A také tu bude mnohem častěji Jere Burns a jeho postava Wynna Duffyho“. Inu, zdá se, že se máme nač těšit.

Zdroj: FX

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama