Percy Jackson and the Olympians (Percy Jackson a Olympané)
76/100 - 26×

Percy Jackson and the Olympians(Percy Jackson a Olympané)

Mladistvý Percy Jackson zjistí, že je potomkem řeckého boha, Poseidona, a vydá se na dobrodružství, aby urovnal probíhající bitvu mezi bohy. Diův blesk byl totiž ukraden a Zeus viní z krádeže samotného Percyho Jacksona, kterému dá čtrnáct dní na jeho vrácení, jinak zahájí válku mezi bohy.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy

Proč je Logan Lerman nadšený z nové generace, která uvidí příběh Percyho Jacksona?

Proč je Logan Lerman nadšený z nové generace, která uvidí příběh Percyho Jacksona?

Herec, který hrál v prvních dvou dílech Percyho Jacksona, se na premiéře svého nového filmu Bullet Train vyjádřil k nadcházejícímu seriálu od Disney+.

7 0
13.9.2022

Logan Lerman na premiéře filmu Bullet Train reagoval na zprávu, že série Percy Jackson, v níž si zahrál, se dočká nového pokračování. Logan si zahrál hlavní postavu Percyho Jacksona ve dvou filmech, Percy Jackson: Zloděj blesku z roku 2010 a Percy Jackson: Moře nestvůr z roku 2013.

Jsem opravdu nadšený. Jsem na to zvědavý – všechno, co jsem zatím okrajově viděl, jen o obsazení a o tom, jak natáčejí, a že to vede sám Rick mě hodně těší. Mám radost za fanoušky a těším se, že se na to bude dívat nová generace.

Foto: 20th Century Fox

A poté, co fanoušci lobbovali za jeho účast v seriálu, mohou diváci očekávat, že se objeví?

Je to zajímavá otázka, protože kdo ví, jestli bych mohl. Asi ano. Ale ne, nebudu. Případný návrat by závisel na určitých faktorech, na řadě věcí, ale především na kvalitě scénáře a roli. Každopádně se mnou nemluvili. Nechtějí mě v tom. Myslím, že ne. Asi bych se už něco dozvěděl. Ale tak jako tak, koho to zajímá? Je úžasné, že to dělají, a já se na to těším.

Chtěli byste, aby se Logan objevil v seriálu?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama