Percy Jackson and the Olympians (Percy Jackson a Olympané)
76/100 - 26×

Percy Jackson and the Olympians(Percy Jackson a Olympané)

Mladistvý Percy Jackson zjistí, že je potomkem řeckého boha, Poseidona, a vydá se na dobrodružství, aby urovnal probíhající bitvu mezi bohy. Diův blesk byl totiž ukraden a Zeus viní z krádeže samotného Percyho Jacksona, kterému dá čtrnáct dní na jeho vrácení, jinak zahájí válku mezi bohy.

USA | 2023 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy

Herci, kteří si zahrají Percyho, Annabeth a Grovera, jsou v úzkém výběru

Herci, kteří si zahrají Percyho, Annabeth a Grovera, jsou v úzkém výběru

Rick Riordan nabídnul aktuální informace o obsazení tří hlavních postav, Percyho, Annabeth a Grovera. Jak přípravy na natáčení seriálu pokračují?

10 1
25.2.2022

Včera jsme vás informovali o tom, že se seriál Percy Jackson and the Olympians začne natáčet už od 1. června. Nyní Rick Riordan vypustil do světa další informace, tentokrát ohledně obsazení.

V sobotu jsme se sešli v Disneyho studiích v Burbanku, abychom se podívali na chemii mezi aktuálním výběrem herců. To znamená, že jsme vybrali několik kombinací mladých kandidátů pro role Percyho, Annabeth a Grovera. Nechali jsme je přečíst společně několik scén, abychom viděli, jak spolu dokáží spolupracovat. Bylo to velmi informativní a vzrušující. Přestože jsme zatím nedošli k jasnému rozhodnutí, vše probíhá naprosto skvěle. Díky tomu, že jsem viděl tyto herce, jak převzali tyto role a jak je hrají, si vážím toho, jak talentované a schopné dokážou být děti středního věku, když jim dáte příležitost. Všichni byli neskuteční.

Foto: Fox

Riordanovy informace o konkursech naznačují, že jsou tedy u konce, a teď se bude jednat ohledně rozhodování, jaká chemie funguje lépe příslušnými kandidáty. Také bylo naznačeno, že opravdu tyto postavy budou děti ve středním věku a nebudou mít více let, jako to bylo ve filmech. Toto rozhodnutí oceňují fanoušci knih po celém světě.

Těšíte se na seriál? Oceňujete, že stejně jako v knihách budou opravdu postavy skutečně děti?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama