3 Body Problem a podobné seriály

 • Joe vs. Carole

  Joe vs. Carole

  Seriál je založen na skutečném podcastu Wondery Podcast, který se sleduje události Carol Baskin. Ta má ráda velké kočky a když se dozví, jak s nimi zachází Joe Exotic, tak se rozhodne podniknout kroky, které povedou k ukončení jeho podnikání.

  Premiéra: 2022
 • Full Circle

  Full Circle

  Vyšetřování zpackaného únosu odhalí dlouho skrývaná tajemství, která spojují různé postavy a kultury v současném New Yorku.

  Premiéra: 2023
 • Law & Order: Trial by Jury (Zákon a pořádek: Porota)

  Law & Order: Trial by Jury (Zákon a pořádek: Porota)

  Třetí spin-off seriálu Law & Order, ve kterém se nyní podíváme na soudní procesy z pozice prokurátorů, obhájců, porotců a soudců, kteří případ vnímají každý z jiné strany. V hlavních rolích hrají: Bebe Neuwirth, Amy Carlson, Jerry Orbach, Kirk Acevedo, Scott Cohen a Fred Dalton Thompson.

  Premiéra: 2005
 • Evil Genius: The True Story of America's Most Diabolical Bank Heist

  Evil Genius: The True Story of America's Most Diabolical Bank Heist

  V roce 2003 se pokazila loupež, která pak skončila děsivou veřejnou vraždou, která upoutala pozornost národa. Dokumentární seriál se snaží rozplést události, které se týkají celé události.

  Premiéra: 2018
 • V karavanu po Maďarsku

  V karavanu po Maďarsku

  Herečka Vica Kerekes prozkoumává místa, na kterých prožila své dětství. Skrze cestovatelský dokument odhaluje historické památky, které jsou k nalezené v Maďarsku, společně s nádhernou přírodou.

  Premiéra: 2023
 • The Idol

  The Idol

  Samozvaný guru a vůdce novodobého kultu naváže komplikovaný vztah s vycházející popovou hvězdou. Seriál se odehrává ve světě hudebního průmyslu.

  Premiéra: 2023
 • The Other Two

  The Other Two

  Seriál sleduje 29letého herce, který řeší, že nemůže dostot pořádnou roli, jeho sestra je bývalou tanečnicí a právě si prochází osobní krizí a hledá, čím by mohla být. Oba se ještě musí potýkat s úspěšnějším mladším bratrem, kterému se podaří přes noc prorazit.

  Premiéra: 2019
 • 3 Body Problem (Problém tří těles)

  3 Body Problem (Problém tří těles)

  Osudové rozhodnutí, které padlo v šedesátých letech 20. století v Číně, rezonuje v časoprostoru a ohrožuje celé lidstvo. Podaří se skupině vědců tohle nebezpečí odvrátit? Založeno na stejnojmenném románu od autora Liou Cch'-sin.

  Premiéra: 2024
  fanweb
 • Prisma (Prizma)

  Prisma (Prizma)

  Prisma se zabývá vztahy a identitami Marca a Andrey – dvojčat, která vypadají stejně, ale k životu přistupují zcela odlišně. Dvojčata se vydávají na cestu objevování světa a proměny z těch, jimiž by měli být, v ty, jimiž být chtějí. Totéž se týká i jejich přátel, kteří rovněž hledají své místo na světě.

  Premiéra: 2022
 • Bosé

  Bosé

  Miguel Bosé je známý španělský zpěvák a skladatel, na jehož život se zaměřuje tento seriál. Jeho jedinečná osobnost zařídila prolomení španělských bariér, které se pomalu otevíraly změnám.

  Premiéra: 2022
 • Sisi

  Sisi

  Příběh seriálu se zaměřuje na rakouskou císařovnu Alžbětu II., která je lépe známá jako Sisi. Epizody se na ni zaměřují detailně a z odlišného úhlu pohledu, aby byl její život řádně prozkoumán. Pozornost je věnována především její proměně z bavorské princezny na rakouskou císařovnu.

  Premiéra: 2021
 • Battlestar Galactica: The Face of the Enemy

  Battlestar Galactica: The Face of the Enemy

  Skupina lidí cestuje v Raptoru na Zephyr, ale kvůli cylonské hrozbě se loď dostane na špatné místo. Navíc jeden z cestujících na Raptoru zemře, a tak se začne hledat jeho vrah. Tato minisérie se odehrává ve světě seriálu Battlestar Galactica.

  Premiéra: 2008
 • War and Peace (2007) (Vojna a mír)

  War and Peace (2007) (Vojna a mír)

  Spisovatel Lev Nikolajevič Tolstoj vytvořil slavné dílo, které se zaměřuje na pět carských aristokratických rodin. Ty jsou ovlivňovány především Napoleonem a jeho tažením. Toto zpracování z roku 2007 vyniká především v tom, že je jeho obsazení multinárodnostní.

  Premiéra: 2007
 • Thai Cave Rescue (Záchranná mise v thajské jeskyni)

  Thai Cave Rescue (Záchranná mise v thajské jeskyni)

  V roce 2018 se svět spojil, aby zachránili chlapce v zatopené jeskyni v severním Thajsku. Celý příběh teď můžete sledovat v limitované sérii.

  Premiéra: 2022
 • The Practice (Advokáti)

  The Practice (Advokáti)

  Bobby Donnell, Eugene Young a Ellenor Frutt mají svou vlastní advokátní kancelář, díky které se zaměřují na případy, které často hraničí s morálkou. A že jich není málo.

  Premiéra: 1997
 • Cracked (Zločinná mysl)

  Cracked (Zločinná mysl)

  Hlavním hrdinou seriálu Cracked je policista Aidan Black, který se i po posttraumatickém syndromu nadále věnuje své práci, akorát nyní ji musí vykonávat především společně s Dr. Daniellou Ridley. Seriál je inspirován zkušenostmi skutečných strážců zákona.

  Premiéra: 2013
 • Policie Modrava

  Policie Modrava

  Jana Vinická se rozhodne odejít z většího města na venkov a přijme místo velitele stanice na Šumavě. Musí se vyrovnat s počáteční nepřízní místních policistů, kteří se nemohou smířit s tím, že jim velí žena.

  Premiéra: 2015
 • You Are Wanted

  You Are Wanted

  Data Likase Frankeho byla hacknuta a následně byl obviněn z účasti na ekoterorismu. Lukas se snaží dokázat, že je nevinný. Všichni kolem něj mu přestávají věřit. Jak se Lukas snaží zjistit, kdo stojí za útoky, tak narazí na další oběť, Lenu Arandtovou, společně se pak snaží situaci vyřešit.

  Premiéra: 2017
 • Why Didn't They Ask Evans? (Agatha Christie: Proč nepožádali Evanse?)

  Why Didn't They Ask Evans? (Agatha Christie: Proč nepožádali Evanse?)

  Jednoho dne nalezne Bobby Jones na pobřeží umírajícího muže, jehož poslední slova jsou: „Proč nepožádali Evanse?“ To Bobbymu nedá, a tak se pokusí přijít na to, proč umírající muž řekl zrovna tato slova.

  Premiéra: 2022
 • Survive

  Survive

  Janeino letadlo havaruje v zasněžených horách. Přežije pouze ona a Paul. Společně se musí dostat z letadla a z divočiny.

  Premiéra: 2020

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů