Apocalypse: The Rise of Hitler a podobné seriály

 • The Pyramid Code (Mýty a fakta historie: Pyramidy?)

  The Pyramid Code (Mýty a fakta historie: Pyramidy?)

  Kanadská profesorka Carmen Boulter tvrdí, že pyramidy nebyly postaveny cca 2 500 let před naším letopočtem, což je obecně přijatý fakt, ale ještě dříve. Dokáže pomocí vědy vysvětlit své tvrzení?

  Premiéra: 2009
 • V exekuci

  V exekuci

  Tento dokumentární seriál se zaměřuje na doposud poměrně neprozkoumaný svět obchodu s dluhy. Seriál má své vlastní hrdiny, kteří odhalují absurdity, jež jsou součástí jejich zadlužení.

  Premiéra: 2023
 • FIFA Uncovered (FIFA: Pod povrchem)

  FIFA Uncovered (FIFA: Pod povrchem)

  Mistrovství světa ve fotbale představuje velkou událost, a tak existuje organizace s názvem FIFA, která ho připravuje. Tento dokument se zaměřuje na to, co všechno musí FIFA udělat, aby mistrovství světa mohlo být uvedeno v život.

  Premiéra: 2022
 • Stopy Járy Cimrmana

  Stopy Járy Cimrmana

  Miroslav Táborský a herci z divadla Járy Cimrmana putují po místech, které ovlivnila Cimrmanova přítomnost. Problém je, že tento tento umělec sice ovlivnil zemi mnohem rychleji a více než všichni ostatní, ale vlastně nikdy neexistoval.

  Premiéra: 2023
 • World War II in Colour (Druhá světová válka v barvě)

  World War II in Colour (Druhá světová válka v barvě)

  V průběhu druhé světové války byla pořízena spousta záběrů, která se dochovala. Nicméně všechny jsou černobílé, a tak se odborníci pustili do jejich kolorování. Výsledný dokument představuje výsledek jejich práce.

  Premiéra: 2009
 • Apocalypse: Hitler Takes on the West (Apokalypsa: Hitlerův výpad na západ)

  Apocalypse: Hitler Takes on the West (Apokalypsa: Hitlerův výpad na západ)

  Když Hitler napadl oblast Francie a Beneluxu, všude zavládl zmatek. Dokument sleduje právě tuto etapu druhé světové války, a to jak skrze archivní záběry, tak i exkluzivní rozhovory.

  Premiéra: 2021
 • Apocalypse: The Battle of Verdun (Apokalypsa První světová válka: Verdun)

  Apocalypse: The Battle of Verdun (Apokalypsa První světová válka: Verdun)

  Bitva u Verdunu patří mezi nekrvavější bitvy všech dob. V poměrně malé oblasti tehdy zahynulo více jak 700 tisíc vojáků, kteří tu bojovali téměř jeden rok.

  Premiéra: 2015
 • Apocalypse: The Second World War (Apokalypsa: 2. světová válka)

  Apocalypse: The Second World War (Apokalypsa: 2. světová válka)

  Pomocí netradičních záběrů se filmaři pokusili divákům nabídnout dokumentární formou unikátní pohled na hrůzy druhé světové války. Ty potkaly jak vojáky na frontě, tak i obyčejné lidi.

  Premiéra: 2009
 • Piggy Tales (Angry Birds: Prasátka)

  Piggy Tales (Angry Birds: Prasátka)

  I když jsou zlobivá prasátka zlá, i ony mají své problémy. Řeší totiž řadu složitých úkolů a zapeklitých situací, po kterých následně zatápí všem ptákům.

  Premiéra: 2014
 • Špunti na cestě

  Špunti na cestě

  Tři generace rodiny Veselých jedou na dovolenou, tudíž je čekají samé skvělé chvilky, že? Nikoliv! Na jejich cestě se pokazí vše, co může, a to ať už jejich vlastní vinou, nebo vlivem náhody.

  Premiéra: 2022
 • On je žena!

  On je žena!

  Zinu právě vyhodili z divadla, a tak si hledá novou práci. Když všechny její pokusy skončí neúspěchem, zjistí, že v televizi hledají moderátora do večerních novin. Problém je však ten, že hledají muže, nikoliv ženu, a tak se Zina s pomocí své kamarádky maskérky přestrojí za muže a práci dostane.

  Premiéra: 2005
 • Olaf Presents (Olafovy pohádky)

  Olaf Presents (Olafovy pohádky)

  V sérii o krátkých epizodách se sněhulák Olaf ujímá slova a představuje divákům pět oblíbených příběhů ze světa pohádek.

  Premiéra: 2021
 • Battlestar Galactica: The Resistance

  Battlestar Galactica: The Resistance

  Minisérie ze světa seriálu Battlestar Galactica, která se dějově odehrává mezi druhou a třetí řadou hlavního seriálu. Příběh se zaměřuje na dění v Nové Caprice, kde zrovna vzniká odbojové hnutí.

  Premiéra: 2006
 • Battlestar Galactica: Razor Flashbacks

  Battlestar Galactica: Razor Flashbacks

  Mladý William Adam bojuje v první cylonské válce, během které objeví nebezpečný experiment. Jedná se o minisérii odehrávající se ve světě seriálu Battlestar Galactica.

  Premiéra: 2007
 • Battlestar Galactica: The Face of the Enemy

  Battlestar Galactica: The Face of the Enemy

  Skupina lidí cestuje v Raptoru na Zephyr, ale kvůli cylonské hrozbě se loď dostane na špatné místo. Navíc jeden z cestujících na Raptoru zemře, a tak se začne hledat jeho vrah. Tato minisérie se odehrává ve světě seriálu Battlestar Galactica.

  Premiéra: 2008
 • Terminator Salvation: The Machinima Series (Terminator Salvation: Temný počátek)

  Terminator Salvation: The Machinima Series (Terminator Salvation: Temný počátek)

  Blair Williamsová se vydává na smrtelně nebezpečnou misi, aby odhalila hrozbu, která oslabuje obranu lidí proti počítačové inteligenci a jejím terminátorům.

  Premiéra: 2009
 • Nemocnice na kraji města po dvaceti letech

  Nemocnice na kraji města po dvaceti letech

  V pokračování slavného československého seriálu se diváci dozvídají, co se stalo s jejich oblíbeným nemocničním oddělením po dvaceti letech. V čele už nestojí primář Sova, ale Arnošt Blažej, který sice už není žádný mladík, ale jasně ukazuje, že se s ním musí počítat i nadále.

  Premiéra: 2003
 • Žena za pultem

  Žena za pultem

  Hlavní hrdinkou tohoto seriálu je Anna Holubová, která nastupuje do obchodu s potravinami. Ten je naprosto odlišný od těch, které existovaly v té době za socialistického režimu, přičemž v něm dochází k samým neobvyklým situacím.

  Premiéra: 1977
 • Nemocnice na kraji města

  Nemocnice na kraji města

  Příběh seriálu se odehrává na ortopedickém oddělení jedné nemocnice. Zkoumá nejenom události, ke kterým tu dochází, ale zároveň osobní životy místních pracovníků. V čele oddělení stojí primář Sova, kterého doplňují například doktor Štrosmajer či nová mladá lékařka Alžběta Čeňková.

  Premiéra: 1978
 • V (1983) (V jako vítězství)

  V (1983) (V jako vítězství)

  Na Zemi přilétá flotila mimozemských lodí, která si však nepřišla podmanit lidstvo, ale spřátelit se s ním. Mimozemšťané totiž hledají vzácné minerály, díky kterým by mohli zachránit svůj umírající svět. Když lidstvu za to nabídnou moderní technologie, spolupráce může začít. Ta se však nevyvine dle představ.

  Premiéra: 1983

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů