Central Park a podobné seriály

Central Park Central Park
2020 | USA
 • Everyone Is Doing Great

  Everyone Is Doing Great

  Seth a Jeremy si užívají slávy díky seriálovému hitu Eternal. Pět let po jeho konci jsou si stále oporou, když se prodírají světem.

  Premiéra: 2021
 • Coyote

  Coyote

  Ben Clemens pracoval 32 let u pohraniční hlídky. Nyní je však nucen začít pracovat pro lidi, které se celou svou kariéru snažil držet mimo USA. Díky přechodu na druhou stranu začne Ben zpochybňovat své životní postoje.

  Premiéra: 2021
 • The Right Stuff

  The Right Stuff

  Seriál se zaměřuje na událost, která se stala něčím jako první americkou reality show. Astronauté Mercury Seven a členové jejich rodin se stali celebritami v závodě, který je buď zabije, nebo z nich udělá osoby žijící na celou věčnost. Tento neuvěřitelný příběh o prvních dnech amerického vesmírného programu je inspirován stejnojmenným románem spisovatele Toma Wolfea.

  Premiéra: 2020
 • Central Park

  Central Park

  Tillermanovi žijí v Cenral Parku. Owen je správcem parku a Paige je novinářkou. Mají spolu dvě děti Molly a Colea, které se snaží vychovávat v tom nejznámějším parku na světě. Zároveň se musejí bránit bohaté dědičce hotelů, která chce park přeměnit na zastavěnou oblast.

  Premiéra: 2020
 • Der Letzte Bulle (Poslední polda)

  Der Letzte Bulle (Poslední polda)

  Policista se po 20 letech probudil z kómatu a musí zjistit, co všechno se změnilo.

  Premiéra: 2010
 • Diabolical

  Diabolical

  Animovaný seriál ze světa The Boys nás vezme mezi ty největší superpadouchy, které tento svět skrývá.

  Premiéra: 2022
 • Wild Cards

  Wild Cards

  Kurážná podvodnice a degradovaný policista řídící se pravidly dostávají šanci se vykoupit. On by se mohl vrátit na svou detektivní pozici a ona se vyhnout vězení. V čempak je háček? Musejí nalézt způsob, jak spolupracovat a využít své jedinečné schopnosti, aby vyřešili zločiny. A když se i jeden druhému naučí důvěřovat, možná se z nich skutečně mohou stát parťáci.

  Premiéra: 2024
 • Bosé

  Bosé

  Miguel Bosé je známý španělský zpěvák a skladatel, na jehož život se zaměřuje tento seriál. Jeho jedinečná osobnost zařídila prolomení španělských bariér, které se pomalu otevíraly změnám.

  Premiéra: 2022
 • The Boss Baby: Back in the Crib (Mimi šéf zpátky v kolébce)

  The Boss Baby: Back in the Crib (Mimi šéf zpátky v kolébce)

  Dospělý Ted Templeton se zaplete do zločinu, kvůli kterému by měl jít do vězení. Rozhodne se tedy promění v Mimi šéfa, aby žil v utajení jako jedno z dětí jeho bratra Tima.

  Premiéra: 2022
 • Not Dead Yet (Stále naživu)

  Not Dead Yet (Stále naživu)

  Nell Serranová je na mizině, už opět nezadaná a jak o sobě říká, je chodící katastrofou. Snaží se znovu nastartovat svůj život a kariéru, které mívala před pěti lety. Když získá jedinou práci, kterou může sehnat – psaní nekrologů – začne Nell dostávat rady do života z nečekaného zdroje.

  Premiéra: 2023
 • Smiley

  Smiley

  Álex právě utrpěl zklamání ve svém milostném životě a ve vzteku pošle svému příteli hlasovku, avšak tu omylem obdrží Bruno. Díky tomuto omylu se ti dva nakonec setkávají a to, co začíná jako rande, má nakonec mnohem větší význam.

  Premiéra: 2022
 • The Abandons

  The Abandons

  The Abandons sleduje skupinu různorodých rodin, které usilují o svůj Manifest Destiny v Oregonu v 50. letech 19. století. Zkorumpované síly bohatství a moci, které prahnou po jejich půdě, se je totiž pokoušejí vyhnat. Tyto opuštěné duše spojí své kmeny, aby utvořily rodinu a bránily se. V tomto krvavém procesu „spravedlnost“ překračuje až za hranice zákonu. Seriál prozkoumává tenkou hranici mezi přežitím a zákonem, následky násilí a žíravou sílu tajemství, zatímco rodina bojuje za své území.

  Premiéra: 2024
 • Prisma (Prizma)

  Prisma (Prizma)

  Prisma se zabývá vztahy a identitami Marca a Andrey – dvojčat, která vypadají stejně, ale k životu přistupují zcela odlišně. Dvojčata se vydávají na cestu objevování světa a proměny z těch, jimiž by měli být, v ty, jimiž být chtějí. Totéž se týká i jejich přátel, kteří rovněž hledají své místo na světě.

  Premiéra: 2022
 • One Day (Jeden den)

  One Day (Jeden den)

  Emma Morley a Dexter Mayhew se seznámí na vysoké škole a seriál sleduje každý nadcházející rok jejich vztahu/nevztahu. Nezaměřuje se však na celé roky, ale na pouhý jeden jediný den každého nadcházejícího ro­ku.

  Premiéra: 2024
 • Dune: Prophecy

  Dune: Prophecy

  Seriál, jenž se odehrává 10 tisíc let před událostmi filmové Duny, vypráví příběh o dvou sestrách Harkonnenových, které bojují se silami, jež ohrožují budoucnost lidstva, a které založí proslulou sektu známou jako Bene Gesserit.

  Premiéra: 2024
 • Wilderness (Zběsilost)

  Wilderness (Zběsilost)

  Britský pár Liv a Will mají na první pohled vše – pevné manželství, půvabný nový život v New Yorku a stále jsou mladí, aby měli pocit, že mají celý život před sebou. Tedy dokud se Liv nedozví o Willově aférce. Zlomené srdce okamžitě střídá vztek. Její jedinou možností je nyní pomsta a když Will navrhne výlet po amerických národních parcích, aby svůj vztah napravili, Liv přijde na to, jak své pomsty dosáhnout.

  Premiéra: 2023
 • City on Fire (Město v plamenech)

  City on Fire (Město v plamenech)

  Poté co byla studentka Newyorské univerzity Samantha Yeungová postřelena 4. července 2003 v Central Parku, vyšetřování jejího případu odhaluje zásadní spojitost na sérii podivných požárů po celém městě, hudební scénu a zámožnou rodinu z předměstí, která je obtěžkána mnoha tajemstvími. Založeno na stejnojmenné knize od Gartha Riska Hallberga.

  Premiéra: 2023
 • El silencio (Jako hrob)

  El silencio (Jako hrob)

  Sergio, který před šesti lety zavraždil svoje rodiče, od té doby neřekl ani slovo. Mladá psychiatrička se teď za každou cenu snaží vyšetřit, co se tehdy stalo.

  Premiéra: 2023
 • All the Light We Cannot See (Jsou světla, která nevidíme)

  All the Light We Cannot See (Jsou světla, která nevidíme)

  Seriál sleduje životy dvou mladistvých uprostřed druhé světové války. Marie-Laure je slepá francouzská dívka a Werner Pfennig je německý mladík, který byl donucen vstoupit do boje za nacistický režim. Založeno na stejnojmenném románu od Anthonyho Doerra.

  Premiéra: 2023
 • The Continental: From the World of John Wick (Hotel Continental)

  The Continental: From the World of John Wick (Hotel Continental)

  The Continental, který je prequelem k filmové sérii John Wick, vypráví příběh o tom, jak v 70. letech přišel Winston Scott ke své pozici ředitele hotelu Continental a jak z něj vytvořil bezpečné útočiště pro zabijáky, v němž platí zákaz zabíjení. Rovněž sledujeme skutečné události jako velkou stávku popelářů či vzestup americké mafie k ekonomické moci.

  Premiéra: 2023
  fanweb

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů