Cowboy Bebop (1998) a podobné seriály

 • Cowboy Bebop (1998) (Kovboj Bebop: Lovec odměn)

  Cowboy Bebop (1998) (Kovboj Bebop: Lovec odměn)

  Trio tvořené velmi odlišnými jedinci a nepravděpodobnými spojenci spojuje své síly. Stávají se z nich lovci odměn, kteří cestují vesmírem a neustále někoho hledají, aby neměli hluboko do kapsy.

  Premiéra: 1998
 • Man vs. Bee (Včela na mušce)

  Man vs. Bee (Včela na mušce)

  Trevor, otec rodiny, dostane na starost jeden luxusní dům. Měl by si s tím hravě poradit, ale život mu znepříjemní jedna včela, kvůli které začne tropit jeden problém za druhým.

  Premiéra: 2022
 • Charlotte

  Charlotte

  Chlapec, který ovládá nevšední schopnosti, se z donucení přidává k dětem z neobyčejné školy, kde se může bránit před organizacemi, jež se ho mohou pokusit využít.

  Premiéra: 2015
 • Monster (2004)

  Monster (2004)

  Kenzo Tenma je velmi schopný neurochirurg, který má jednoho dne operovat postřeleného chlapce. Do stejné nemocnice je však o několik chvil později převezen významný pacient, a tak ředitel řekne, ať operuje nejdříve jeho. Kenzo ho neposlechne, kvůli čemuž se mu změní život. Nejenom, že ho opustí snoubenka a začne být hledán za vraždu, ale zároveň se zaplete s nějakou Nestvůrou, která přináší smrt a strach.

  Premiéra: 2004
 • Danshi Koukousei no Nichijou

  Danshi Koukousei no Nichijou

  Tento anime seriál se zaměřuje na absurdní humor tří středoškoláků, kteří řeší své každodenní problémy. Ti hledají lásku svého života, poflakují se a dělají naschvály ostatním spolužákům.

  Premiéra: 2012
 • Digimon Ghost Game

  Digimon Ghost Game

  V blízké budoucnosti vznikne nová, inovativní a pokročilá technologie. Na sociálních sítích začnou kolovat zvěsti o podivných jevech, které způsobují neznámé bytosti. Hiro Amanokawa je studentem střední školy, který po svém otci zdědí zařízení, díky kterému dokáže vidět tvory známé jako digimony.

  Premiéra: 2021
 • Great Pretender

  Great Pretender

  Makoto Edamura, jeden z největších japonských podvodníků, se pokusí přechytračit Laurenta Thierryho. Netuší však, do čeho se to vlastně namočil.

  Premiéra: 2020
 • Nisekoi

  Nisekoi

  Raku Ičidžó má sice otce, který je hlavou jakuzy, nicméně on sám vede celkem obyčejný život. Jednoho dne jeho otec zařídí mír mezi nepřátelskými rodinami podmíněný tím, že jeho syn bude ve falešném vztahu s Čitoge Kirisaki. S tím má Raku problém, a to hned z několika důvodů.

  Premiéra: 2014
 • Tekken: Bloodline

  Tekken: Bloodline

  Jakmile přišel o domov, začal trénovat pod vedením svého nesmlouvavého dědečka, aby se dočkal chvíle, kdy se bude moci pomstít.

  Premiéra: 2022
 • Buck Rogers in the 25th Century

  Buck Rogers in the 25th Century

  Buck Rogers letí v raketoplánu na rutinní let, ale kvůli havárii uvízne v kryospánku, ze kterého se probere až v roce 2491. V té době míří k Zemi mimozemská loď s úmyslem zničení lidstva.

  Premiéra: 1979
 • Cowboy Bebop (Kovboj Bebop: Lovec odměn)

  Cowboy Bebop (Kovboj Bebop: Lovec odměn)

  Tři lovci odměn z prostřední vesmírného westernu se snaží uprchnout své minulosti a za správnou cenu lovit ty nejnebezpečnější kriminálníky. Spike Spiegel, Jet Black a Faye Valentine jsou rozdílní tak moc, jak moc jsou nebezpeční pro své nepřátele, nicméně ať se snaží sebevíc, minulost je nakonec stejně dožene.

  Premiéra: 2021
 • Damnation

  Damnation

  Ve třicátých letech devatenáctého století se v americké státě Iowa postaví muž jménem Seth Davenport, který se vydává za kněze, průmyslníkům, jež ovládají prostý lid. Nově vznikající rebelie tak musí být zažehnána mužem, který má se Sethem společnou krvavou minulost.

  Premiéra: 2017
 • Dynastie Nováků

  Dynastie Nováků

  Rodina Nováků je zcela obyčejná rodina, která prožívá různé problémy i radosti. Každý člen této železničářské rodiny žije svým vlastním životem a má různé vztahy se svými nejbližšími. Seriál sleduje osudy všech členů rodiny, kteří se podobají prostým lidem skutečného světa.

  Premiéra: 1982
 • Jak si nepodělat život

  Jak si nepodělat život

  Seriál představuje příběhy, se kterými se diváci mohou lehce ztotožnit – učitelka základní školy není spokojená se svou nadváhou, bankovní úřednici se udělá ekzém kolem očí, osamělý muž žije v lesích a cizích chatách atp. Každý z nich může přežívat se svým problémem a ignorovat ho, nebo se s ním porvou a zlepší si svůj život.

  Premiéra: 2019
 • Kite Man: Hell Yeah!

  Kite Man: Hell Yeah!

  Bývalý snoubenec Poison Ivy, který si přezdívá Kite Man, je nevšedním antihrdinou. Jakmile se stane majitelem jednoho z nejnebezpeč­nějších podniků v celém Gothamu, dennodenně se bude muset vypořádávat s těmi nejhoršími kriminálníky na světě.

  Premiéra: 2024
 • Rozpaky kuchaře Svatopluka

  Rozpaky kuchaře Svatopluka

  Svatopluk Kuřátko je kuchař, který postupuje ve své kariéře v rámci českých kuchyní. Nedělá to však sám, činí tak za pomoci obecenstva, které v době vysílání seriálu rozhodovalo o jeho osudu v okamžicích, kdy si Svatopluk nebyl jistý.

  Premiéra: 1984
 • Darling in the Franxx

  Darling in the Franxx

  V daleké budoucnosti je planeta již zničená a lidé žijí pouze v opevněných městech, jež se pohybují. Tato města jsou často napadána, a tak je chrání speciální roboti nazvaní Franxx. Ovládat je mohou pouze dvě dospívající děti, přičemž mezi ně patří i Hiro. Ten byl sice vyhodnocen jako velmi talentovaný, nicméně se nedokáže sladit se svou partnerkou.

  Premiéra: 2018
 • Neon Genesis Evangelion (Šinseiki Evangelion)

  Neon Genesis Evangelion (Šinseiki Evangelion)

  Píše se rok 2015. Na Zemi žije jen polovina populace, protože ta druhá se stala obětí tzv. Druhého dopadu. V té době přijíždí čtrnáctiletý mladík jménem Shinji Ikari do Tokia, kam se vydal na výzvu svého otce. Město se ocitne pod útokem Anděla, a tak Shinji nečekaně nasedá do velkého biomechanického stroje, aby všechny ochránil.

  Premiéra: 1995
 • Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru

  Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru

  Godžó Wakana má zálibu v šití panenek. Tento koníček představuje něco, co ostatní nedokážou moc pochopit, proto svůj talent raději skrývá. Jednoho dne se mu pokazí šicí stroj, a tak použije ten ve škole. Nicméně kvůli tomu je odhalen spolužačkou Marin Kitagawi, která se mu překvapivě nevysměje, ale najde pochopení. Tím mezi nimi vznikne něco unikátního.

  Premiéra: 2022
 • Pokémon Generations

  Pokémon Generations

  Fiktivní svět pokémonů prožil již spoustu dobrodružství, a tak se tvůrci rozhodli vrátit v čase a obohatit divákovy zážitky. Tato minisérie se zaměřuje na vedlejší příběhy prvních šesti generací pokémonů a představuje nám známé tváře z každého Ashem navštíveného regionu.

  Premiéra: 2016

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů