Cowboy Bebop (1998) a podobné seriály

 • Cowboy Bebop (1998) (Kovboj Bebop: Lovec odměn)

  Cowboy Bebop (1998) (Kovboj Bebop: Lovec odměn)

  Trio tvořené velmi odlišnými jedinci a nepravděpodobnými spojenci spojuje své síly. Stávají se z nich lovci odměn, kteří cestují vesmírem a neustále někoho hledají, aby neměli hluboko do kapsy.

  Premiéra: 1998
 • Man vs. Bee (Včela na mušce)

  Man vs. Bee (Včela na mušce)

  Trevor, otec rodiny, dostane na starost jeden luxusní dům. Měl by si s tím hravě poradit, ale život mu znepříjemní jedna včela, kvůli které začne tropit jeden problém za druhým.

  Premiéra: 2022
 • Digimon Ghost Game

  Digimon Ghost Game

  V blízké budoucnosti vznikne nová, inovativní a pokročilá technologie. Na sociálních sítích začnou kolovat zvěsti o podivných jevech, které způsobují neznámé bytosti. Hiro Amanokawa je studentem střední školy, který po svém otci zdědí zařízení, díky kterému dokáže vidět tvory známé jako digimony.

  Premiéra: 2021
 • Great Pretender

  Great Pretender

  Makoto Edamura, jeden z největších japonských podvodníků, se pokusí přechytračit Laurenta Thierryho. Netuší však, do čeho se to vlastně namočil.

  Premiéra: 2020
 • Kiseijuu (Kiseidžú: Sei no kakuricu)

  Kiseijuu (Kiseidžú: Sei no kakuricu)

  Jednoho dne je jeden chlapec napaden parazitem, má ale to štěstí, že se mu neusadí v mozku, ale v jeho pravé paži. Ostatní ale neměli takové štěstí, tudíž po světě začíná chodit čím dál více lidí s parazitem v mozku.

  Premiéra: 2014
 • Cunk on Britain

  Cunk on Britain

  Philomena Cunk je investigativní reportérka, která nás v podobě vtipné dokumentární minisérie provede britskou historií, přičemž všem významným osobnostem pokládá poměrně bizarní otázky.

  Premiéra: 2018
 • This Is Going to Hurt (Tohle bude bolet)

  This Is Going to Hurt (Tohle bude bolet)

  Adam Kay je začínající lékař, který se ve své profesi musí vypořádat s řadou nepříjemných překážek. Čeká ho spousta hodin práce, málo peněz, žádní přátelé a žádné vztahy.

  Premiéra: 2022
 • Cunk on Earth

  Cunk on Earth

  V tomto dokumentu vám Philomena Cunk vtipným způsobem ukáže to, zda lidstvo od svého vzniku učinilo nějaký skutečný pokrok.

  Premiéra: 2022
 • Damnation

  Damnation

  Ve třicátých letech devatenáctého století se v americké státě Iowa postaví muž jménem Seth Davenport, který se vydává za kněze, průmyslníkům, jež ovládají prostý lid. Nově vznikající rebelie tak musí být zažehnána mužem, který má se Sethem společnou krvavou minulost.

  Premiéra: 2017
 • Cowboy Bebop (Kovboj Bebop: Lovec odměn)

  Cowboy Bebop (Kovboj Bebop: Lovec odměn)

  Tři lovci odměn z prostřední vesmírného westernu se snaží uprchnout své minulosti a za správnou cenu lovit ty nejnebezpečnější kriminálníky. Spike Spiegel, Jet Black a Faye Valentine jsou rozdílní tak moc, jak moc jsou nebezpeční pro své nepřátele, nicméně ať se snaží sebevíc, minulost je nakonec stejně dožene.

  Premiéra: 2021
 • Neon Genesis Evangelion (Šinseiki Evangelion)

  Neon Genesis Evangelion (Šinseiki Evangelion)

  Píše se rok 2015. Na Zemi žije jen polovina populace, protože ta druhá se stala obětí tzv. Druhého dopadu. V té době přijíždí čtrnáctiletý mladík jménem Shinji Ikari do Tokia, kam se vydal na výzvu svého otce. Město se ocitne pod útokem Anděla, a tak Shinji nečekaně nasedá do velkého biomechanického stroje, aby všechny ochránil.

  Premiéra: 1995
 • Pokémon Generations

  Pokémon Generations

  Fiktivní svět pokémonů prožil již spoustu dobrodružství, a tak se tvůrci rozhodli vrátit v čase a obohatit divákovy zážitky. Tato minisérie se zaměřuje na vedlejší příběhy prvních šesti generací pokémonů a představuje nám známé tváře z každého Ashem navštíveného regionu.

  Premiéra: 2016
 • Strange Empire

  Strange Empire

  Je rok 1896 v Janestownu na hranicích Alberty a Montany. Skupina žen se o sebe musí postarat sama, když jsou jejich muži zavražděni.

  Premiéra: 2014
 • Tokyo Ghoul

  Tokyo Ghoul

  Ken Kaneki pozná jednu dívku, se kterou se dá dohromady. Brzy však odhalí její pravou identitu, tedy tu, že je ghúl. Ghúlové totiž žijí po celém Tokiu a vypadají stejně jako lidé, jsou odlišní jedině tím, že jim místo lidského jídla chutnají lidé samotní.

  Premiéra: 2014
 • Digimon Adventure tri.

  Digimon Adventure tri.

  Seriál je tvořen šesti filmy, které přímo navazují na události prvních dvou řad původního seriálu Digimon: Digital Monsters. Konkrétně se odehrává tři roky po hlavních událostech a opět sleduje osudy původní osmice vyvolených, mezi které patřili například Tai či Matt.

  Premiéra: 2015
 • The Walking Dead: Dead City

  The Walking Dead: Dead City

  Po událostech seriálu The Walking Dead se Maggie a Negan ocitají v ruinách dříve velkolepého města New York. Ten je plný chodců, kteří stále ovládají celý svět.

  Premiéra: 2023
  fanweb
 • X-Men ’97

  X-Men ’97

  Pokračování populárního animovaného seriálu X-Men (1992) o mutantech, kteří jsou vedeni Professorem X.

  Premiéra: 2024
 • Digimon Adventure

  Digimon Adventure

  Tai a další děti odjedou na školní tábor, ale v něm jsou překvapivě vtaženi do jiného světa, kterému se říká digitální svět. Zde naráží na své spřízněné digimony, se kterými musí spojit síly, aby porazili zlo a vrátili se do svého světa. Seriál představuje remake původního seriálu Digimon: Digital Monsters z roku 1999.

  Premiéra: 2020
 • Gannibal

  Gannibal

  O této vesnici se traduje pověst, že se v ní lidé žerou. Policista Agawa Daigo odhaluje děsivou pravdu, která se skrývá v každodenním životě.

  Premiéra: 2022
 • Psycho-Pass

  Psycho-Pass

  Akane Cunemori se živí prací vyšetřovatelky, a to ve světě, ve kterém lze vyčíslit pohnutky jednotlivých osob. Právě proto dohlíží na to, aby byli všichni potenciálně nebezpeční jedinci zavřeni pod zámkem a neohrožovali okolní svět.

  Premiéra: 2012

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů