Dobré ráno, Brno! a podobné seriály

Dobré ráno, Brno! Dobré ráno, Brno!
2023 | Česko
 • Dobré ráno, Brno!

  Dobré ráno, Brno!

  Známá ranní show v brněnském studiu České televize je určena pro ty, kteří ráno brzy vstávají. Děj se zaměřuje na její moderátory, kteří si prochází různými krizemi, jež jsou typické pro lidi v jejich věku.

  Premiéra: 2023
 • The First Team

  The First Team

  Seriál sleduje tři fotbalové hráče fiktivního týmu anglické Premier League a zaměřuje se na jejich životní přešlapy.

  Premiéra: 2020
 • Ingobernable (Neovladatelná)

  Ingobernable (Neovladatelná)

  První dáma Mexika je žena plná přesvědčení a ideálů, která ztrácí víru ve svého manžela. Nyní bude potřebovat veškerou svou sílu, aby odhalila pravdu.

  Premiéra: 2017
 • Černé vdovy

  Černé vdovy

  Renata, Johana a Veronika jsou nejenom kamarádky, ale zároveň sdílejí velmi podobné manžele. Ani jeden z nich není ke své manželce zcela vlídný, jeden tu svou bije, druhý se chová jako gangster a třetí je tajně gay. Když si těchto šest lidí jednoho dne vyjede k jezeru na Moravě a všichni muži zemřou na člunu, ani jednu ženu jejich smrt nepřekvapí.

  Premiéra: 2019
 • Case (Případ)

  Case (Případ)

  V islandském Národním divadle je nalezena oběšená mladá baletka, nicméně důkazy ukazující na jasnou sebevraždu začnou být časem zpochybňovány. Zruinovaný právník Logi nalezne v tomto případu poslední šanci na záchranu své kariéry.

  Premiéra: 2015
 • Finding Alice

  Finding Alice

  Alice žila 20 let s Harrym. Ten záhadně zemřel po pádu ze schodů záhy poté, co se společně přestěhovali do vysněného domu, který Harry navrhnul. Alice zjistí, že její muž před ní skrýval řadu tajemství.

  Premiéra: 2021
 • El Caso Alcàsser (Vraždy v Alcàsser)

  El Caso Alcàsser (Vraždy v Alcàsser)

  Nové výslechy a aktualizované analýzy vrhají světlo na události z roku 1992, kdy byly ve Španělsku zavražděny tři dívky.

  Premiéra: 2019
 • La vita bugiarda degli adulti (Život ve lži)

  La vita bugiarda degli adulti (Život ve lži)

  Giovanna Trada je dospívající dívka, která měla v mládí přísnou výchovu. Její svět se změní ve chvíli, kdy díky své tetě spatří odlišnou tvář Neapole.

  Premiéra: 2023
 • Docent

  Docent

  Docent Otto Stehlík se ocitá na oddělení vražd. Zatímco se ostatním snaží pomoci, všichni ho mají za blázna. Šéf by se ho rád zbavil, a tak ho přidělí problematické kolegyni ve snaze, že sám odejde. Opak se ukáže být pravdou, protože tito dva vytvoří duo, které bude celému oddělení velmi přínosné.

  Premiéra: 2023
 • Klamstvo

  Klamstvo

  Laura je svobodná učitelka, která jde na rande s Andrejom, otcem jednoho jejího žáka. Rande se vyvíjí nadmíru dobře, nicméně ráno zjišťuje, že byla znásilněna. V tu chvíli se snaží zjistit, co se stalo, ale nikde se nedočkává pomoci.

  Premiéra: 2023
 • Nolly

  Nolly

  Noele Gordon byla anglická herečka, která byla legendou už během svého života. V roce 1981, kdy byla telenovela Crossroads, ve které hrála, na svém vrcholu, byla zničehonic propuštěna, aniž by byl naznačen důvod jejího odchodu.

  Premiéra: 2023
 • Sedm schodů k moci

  Sedm schodů k moci

  Anna Malá bývala obyčejnou servírkou na venkově, ale postupně se začal dostávat do čím dál vyšších pater politiky, až skončila v posteli Tomáše Vichra, ministra kultury. Seriál je inspirovaný politickými událostmi v České republice, ke kterým došlo po roce 2000.

  Premiéra: 2023
 • El silencio (Jako hrob)

  El silencio (Jako hrob)

  Sergio, který před šesti lety zavraždil svoje rodiče, od té doby neřekl ani slovo. Mladá psychiatrička se teď za každou cenu snaží vyšetřit, co se tehdy stalo.

  Premiéra: 2023
 • All the Light We Cannot See (Jsou světla, která nevidíme)

  All the Light We Cannot See (Jsou světla, která nevidíme)

  Seriál sleduje životy dvou mladistvých uprostřed druhé světové války. Marie-Laure je slepá francouzská dívka a Werner Pfennig je německý mladík, který byl donucen vstoupit do boje za nacistický režim. Založeno na stejnojmenném románu od Anthonyho Doerra.

  Premiéra: 2023
 • Florida Man

  Florida Man

  Bývalý policista se vrací na Floridu, kde se ukrývá jeho přítelkyně, jež je shodou okolností dcerou mafiána. Původně si sice myslel, že tu bude krátkou dobu, ale opak se ukáže být pravdou.

  Premiéra: 2023
 • Class of '09 (Absolventi roku 2009)

  Class of '09 (Absolventi roku 2009)

  Skupinu FBI agentů, kteří promovali na Quanticu v roce 2009, znovu spojí úmrtí jejich vzájemného přítele. Seriál, který se odehrává během tří dekád a je vyprávěn skrze tři navzájem se prolínajících časové linky, prozkoumává podstatu spravedlnosti, lidskosti a voleb, které učiníme a které nakonec definují naše životy a náš odkaz.

  Premiéra: 2023
 • Dunaj, k vašim službám

  Dunaj, k vašim službám

  V roce 1939 je na Slovensku otevřen nový obchodní dům Dunaj, který v sobě nese všechny prvky modernosti. Je však otevřen v době velké nejistoty, protože všichni mají strach z možné války.

  Premiéra: 2023
 • La chica de nieve (Ztracena v bílém šumu)

  La chica de nieve (Ztracena v bílém šumu)

  V Malaze se ztratí Amaya, a to během jednoho slavnostního průvodu. Jedna mladá novinářka se rozhodne udělat vše, co je v jejích silách, aby ji nalezla.

  Premiéra: 2023
 • Wild Cards

  Wild Cards

  Kurážná podvodnice a degradovaný policista řídící se pravidly dostávají šanci se vykoupit. On by se mohl vrátit na svou detektivní pozici a ona se vyhnout vězení. V čempak je háček? Musejí nalézt způsob, jak spolupracovat a využít své jedinečné schopnosti, aby vyřešili zločiny. A když se i jeden druhému naučí důvěřovat, možná se z nich skutečně mohou stát parťáci.

  Premiéra: 2024
 • Táta v nesnázích

  Táta v nesnázích

  Petr je rozvedený padesátník, který zanechal své kariéry, aby se věnoval svým třem dcerám. Jakmile se z nich začaly stávat nezávislé ženy, rozhodl se opět naplno žít.

  Premiéra: 2023

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů