Exploding Kittens a podobné seriály

 • Exploding Kittens (Výbušná koťátka)

  Exploding Kittens (Výbušná koťátka)

  V animovaném seriálu Výbušná koťátka, který je inspirovaný stejnojmennou stolní hrou, dosáhne věčný konflikt mezi Nebem a Peklem epických rozměrů, když jsou jak Bůh, tak i Ďábel sesláni na Zemi, a to v tělech zavalitých domácích koček.

  Premiéra: 2024
 • Jo Nesbø’s Detective Hole

  Jo Nesbø’s Detective Hole

  Seriálová adaptace populární série kriminálních románů od spisovatele Joa Nesbøho s detektivem Harrym Holem z oddělení vražd, který se vypořádává i s vlastními démony. První série vychází z páté knihy Pentagram.

  Premiéra: 2026
 • Doctor Who (2024) (Pán Času)

  Doctor Who (2024) (Pán Času)

  Doctor Who vstupuje do nové éry plné cestování časem mezi minulostí a budoucností. Modrá policejní telefonní budka přivítá nového Doctora společně s novou společnicí, kteří budou zachraňovat vesmír.

  Premiéra: 2024
  fanweb
 • X-Men ’97

  X-Men ’97

  Pokračování populárního animovaného seriálu X-Men (1992) o mutantech, kteří jsou vedeni Professorem X.

  Premiéra: 2024
 • The Veil (2024)

  The Veil (2024)

  Dvě ženy jsou na cestě z Istanbulu do Paříže a Londýna. Jedna z nich má tajemství, které má druhá za úkol odhalit dříve, než přijdou o život tisíce lidí.

  Premiéra: 2024
 • Welcome to Derry

  Welcome to Derry

  Děj se odehrává v 60. letech, před událostmi prvního filmu To, který na ně navazuje. Seriál bude zahrnovat i příběh o původu Pennywise.

  Premiéra: 2025
 • Kung Fu Panda: The Paws of Destiny (Kung Fu Panda: Tlapky osudu)

  Kung Fu Panda: The Paws of Destiny (Kung Fu Panda: Tlapky osudu)

  Čtyři malé pandy se vydávají na životní dobrodružství poté, co omylem pohltí čchi starých mistrů Kung Fu a přesvědčí Dragon Mastera Po, aby je naučil kung fu.

  Premiéra: 2018
 • Disventure Camp

  Disventure Camp

  Animovaná komedie, která si utahuje z rysů typických pro reality show a pořady o přežití. Zároveň jde o nekanonický spin-off Total Drama, který vytvořili fanoušci z Odd Nation Cartoons.

  Premiéra: 2022
 • WondLa

  WondLa

  Eva je mladá žena, která je vychovávána robotem v jednom podzemním bunkru. Jakmile je jednoho dne vyhnána na zemský povrch, zjišťuje, že ten je obydlen mimozemšťany. Společně se svým robotem, vodním zvířetem a přerostlou modrou bytostí se snaží najít své místo ve světě bez lidí.

  Premiéra: 2024
 • My Adventures with Superman (Moje dobrodružství se Supermanem)

  My Adventures with Superman (Moje dobrodružství se Supermanem)

  Clark Kent, Lois Lane a Jimmy Olsen jsou dvacetiletí novináři na začátku své kariéry, kteří začínají zjišťovat, co jsou zač a co všechno mohou společně jako investigativní reportérský tým z Daily Planet dokázat.

  Premiéra: 2023
 • Wild Cards

  Wild Cards

  Kurážná podvodnice a degradovaný policista řídící se pravidly dostávají šanci se vykoupit. On by se mohl vrátit na svou detektivní pozici a ona se vyhnout vězení. V čempak je háček? Musejí nalézt způsob, jak spolupracovat a využít své jedinečné schopnosti, aby vyřešili zločiny. A když se i jeden druhému naučí důvěřovat, možná se z nich skutečně mohou stát parťáci.

  Premiéra: 2024
 • To se vysvětlí, soudruzi!

  To se vysvětlí, soudruzi!

  David a Vojta pracují pro Ústav paranormálních jevů. David v žádné paranormálno už nevěří, tudíž ho práce tolik nemotivuje, nicméně jeho kolega Vojta je čerstvým nováčkem, který vyznává přesný opak. Seriál se odehrává v 80. letech, kdy se každý ještě oslovoval jako soudruh.

  Premiéra: 2024
 • Pershi lastivky (První vlaštovky)

  Pershi lastivky (První vlaštovky)

  Seriál vypráví příběh o životech ukrajinských teenagerů, kteří zrovna studují na střední škole. Sleduje jejich problémy s šikanou, sexuální orientací, alkoholismem a další věci.

  Premiéra: 2019
 • Helgoland 513

  Helgoland 513

  V roce 2036 vypukne apokalypsa, která svět dostane do chaosu. Ostrov Helgoland, který se nachází kousek od německého pobřeží, se stane posledním útočištěm lidstva. Izolovaná společnost, která tu vznikne, však může mít maximálně 513 obyvatel.

  Premiéra: 2024
 • Bosé

  Bosé

  Miguel Bosé je známý španělský zpěvák a skladatel, na jehož život se zaměřuje tento seriál. Jeho jedinečná osobnost zařídila prolomení španělských bariér, které se pomalu otevíraly změnám.

  Premiéra: 2022
 • El Gato

  El Gato

  Frank Guerrero, černá ovce své rodiny, se po smrti svého otce vrací domů do Mexika a ocitá se až po krk v hnízdě zmijí, kterou představuje jeho odcizená rodina, jež soupeří o kontrolu nad obchodním impériem jeho otce. Frank však zjišťuje, že jeho jediné dědictví – na pohled bezcenný kus pozemku u hranic – pod sebou skrývá doupě slavného mstitele El Gata, jímž byl tedy jeho otec. Nyní musí Frank vyřešit dekády se táhnoucí záhady a odhalit pravdu o otcových vazbách na teroristické spiknutí, aby se mu podařilo přežít.

  Premiéra: 2025
 • Bored to Death (Znuděný k smrti)

  Bored to Death (Znuděný k smrti)

  Jonathan Ames je třicetiletý muž, který má za sebou těžký rozchod. Místo toho, aby se postavil realitě, se rozhodne ponořit do psaní dalšího románu. S tím si zpočátku neví moc rady, ale brzy se rozhodne vydávat za soukromého detektiva, čímž se vše změní.

  Premiéra: 2009
 • The Patrick Star Show

  The Patrick Star Show

  Díky úspěšnému seriálu SpongeBob SquarePants diváci poznali postavu Patricka Hvězdice, nejlepšího kamaráda hlavní postavy. Patrick si nakonec získal tak velké sympatie, že si vydobyl vlastní seriál. V něm poznáme Patrickovu rodinu, která je šílenější a trhlejší než on sám.

  Premiéra: 2021
 • The Moodys

  The Moodys

  The Moodys sleduje spletenou, ale mírně dysfunkční pětičlennou rodinu, která se sjíždí do Chicaga, aby společně prožili dokonalé svátky.

  Premiéra: 2019
 • Still Up (Nespavost)

  Still Up (Nespavost)

  Lisa a Danny jsou nejlepší kamarádi, které spojuje nespavost. Zatímco spolu hovoří dlouho do noci, naráží na různá podivná překvapení. Zároveň se jim prohlubuje jejich vztah.

  Premiéra: 2023

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů