Extrapolations a podobné seriály

 • Extrapolations (Předzvěsti)

  Extrapolations (Předzvěsti)

  Příběh se odehrává v nedaleké budoucnosti, která se dennodenně vypořádává s chaotickými důsledky změny klimatu. Celkem je představeno osm propletených příběhů o lásce, práci, víře a rodině z celého světa. Ty se zaměřují na život měnící rozhodnutí, která je třeba učinit v době, ve které se planeta mění rychleji než její obyvatelstvo.

  Premiéra: 2023
 • Flowers

  Flowers

  Britská komedie o excentrické rodině Flowersových, která jen tak tak dokáže držet pohromadě. Hlavními postavami příběhu jsou spisovatel dětských knih Maurice a jeho žena Deborah, kteří se chystají k rozvodu.

  Premiéra: 2016
 • Daisy Jones & The Six

  Daisy Jones & The Six

  Seriál sleduje vzestup rockové kapely Daisy Jones & The Six na hudební scéně v Los Angeles v 70. letech a jejich cestu za statusem světové ikony.

  Premiéra: 2023
 • Women of the Movement

  Women of the Movement

  Mamie Till Mobley strávila svůj život tím, že hledala spravedlnost pro svého syna Emmetta Tilla, který byl brutálně zavražděn.

  Premiéra: 2022
 • Doctor Who (1963)

  Doctor Who (1963)

  Hlavním hrdinou je tajemný doktor, který cestuje časem pomocí speciálního stroje Tardis. Díky němu zažívá spoustu nevšedního dobrodružství. Roku 2005 vzniklo na jeho základě další pokračování.

  Premiéra: 1963
 • Now & Then

  Now & Then

  Během srazu dojde k úmrtí, což změní život celé skupině kamarádů. Po dvaceti letech se pětici přeživších vrací zpět přízrak minulosti.

  Premiéra: 2022
 • Roar

  Roar

  Dojemný a veselý obraz toho, co to znamená být ženou. Osm příběhů nám nabídne jedinečnou možnost pohlédnout do známých domácností, kde budeme sledovat jejich dilemata.

  Premiéra: 2022
 • The Big Leap

  The Big Leap

  Drama o skupině různorodých postav, které se pokouší změnit své štěstí v realitní show, jenž má za cíl vytvořit originální verzi Labutího jezera.

  Premiéra: 2021
 • Savage Rhythm (Nespoutaný rytmus)

  Savage Rhythm (Nespoutaný rytmus)

  Dvě znepřátelené skupiny mají jen jedno společné. Lásku k hudbě a tanci. Když se ocitnou na parketu, svede je touha po vítězství na zrádnou cestu.

  Premiéra: 2022
 • Ten Percent

  Ten Percent

  Zaměstnanci londýnské talentové agentury se snaží udržet šťastné své klienty a to i po smrti zakladatele agentury.

  Premiéra: 2022
 • Life & Beth

  Life & Beth

  Nespokojenou ženu z Manhattanu neinspiruje ničím její život. Když u ní v rodině dojde k úmrtí, vrací se na rodnou farmu, kde se snaží zjistit, co ji dělá šťastnou.

  Premiéra: 2022
 • Hard Cell (Holky v chládku)

  Hard Cell (Holky v chládku)

  Seriál nás vezme do ženské věznice, kde Catherine Tate hraje několik postav. Sledujeme vězeňský systém v nezvyklé podobě.

  Premiéra: 2022
 • The Final Table

  The Final Table

  Globální kulinářská soutěž, která představuje nejtalentovanější kuchaře z celého světa, bojující o místo mezi elitou. 12 týmů se skládá ze dvou členů a vaří národní jídla. Ve finále se pak finalisté utkají o jediné místo u stolu.

  Premiéra: 2018
 • Girls5eva

  Girls5eva

  Dívčí kapela, která zazářila v 90. letech se vrací zpět na scénu, aby dala šanci svým popovým snům.

  Premiéra: 2021
 • Accused

  Accused

  Kronika obyčejných lidí, kteří se dostanou do neobyčejných situací, kde jedna špatná odbočka vede ke druhé, až je pozdě na cestu zpět.

  Premiéra: 2023
 • James Bond

  James Bond

  James Bond, britská literární a filmová postava, bezkonkurenční špion, notorický sukničkář a mužská ikona. Bonda ztvárnilo celkem šest britských herců.

  Premiéra: 1962
  fanweb
 • Why Didn't They Ask Evans? (Agatha Christie: Proč nepožádali Evanse?)

  Why Didn't They Ask Evans? (Agatha Christie: Proč nepožádali Evanse?)

  Jednoho dne nalezne Bobby Jones na pobřeží umírajícího muže, jehož poslední slova jsou: „Proč nepožádali Evanse?“ To Bobbymu nedá, a tak se pokusí přijít na to, proč umírající muž řekl zrovna tato slova.

  Premiéra: 2022
 • Černé vdovy

  Černé vdovy

  Renata, Johana a Veronika jsou nejenom kamarádky, ale zároveň sdílejí velmi podobné manžele. Ani jeden z nich není ke své manželce zcela vlídný, jeden tu svou bije, druhý se chová jako gangster a třetí je tajně gay. Když si těchto šest lidí jednoho dne vyjede k jezeru na Moravě a všichni muži zemřou na člunu, ani jednu ženu jejich smrt nepřekvapí.

  Premiéra: 2019
 • A Town Called Malice

  A Town Called Malice

  Seriál nás přivádí do raných 80. let do plážových klubů a pod palmy v Costa del Sol. Sledujeme v něm zločineckou rodinu Lordových, drobné zlodějíčky z jižního Londýna, kteří uniknou do Španělska, aby těžili z náhlého bohatství a uprchli pozornosti policie, která vyšetřuje vysoce sledovanou vraždu.

  Premiéra: 2023
 • Thai Cave Rescue (Záchranná mise v thajské jeskyni)

  Thai Cave Rescue (Záchranná mise v thajské jeskyni)

  V roce 2018 se svět spojil, aby zachránili chlapce v zatopené jeskyni v severním Thajsku. Celý příběh teď můžete sledovat v limitované sérii.

  Premiéra: 2022

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů