From Scratch a podobné seriály

 • Die Kaiserin (Císařovna)

  Die Kaiserin (Císařovna)

  Osudové setkání potká dva mladé lidi, kteří se zamilují na první pohled. On je rakousko-uherský císař František Josef a ona Alžběta von Wittelsbach, bavorská princezna a sestra ženy, kterou si má František vzít.

  Premiéra: 2022
 • So Help Me Todd

  So Help Me Todd

  Todd je soukromé očko a černá ovce rodiny. Navzdory protichůdným povahám souhlasí, že začne pracovat pro svou panovačnou matku.

  Premiéra: 2022
 • From Scratch (Od nuly)

  From Scratch (Od nuly)

  Američanka se během studia v Itálii zamiluje do Siciliana, se kterým začne žít ve Spojených státech. Když ho nečekaně ztratí kvůli nemoci, je pro ni výzvou překonat smutek, aby mohla vychovávat jejich dceru tak, jak by ji vychovávali společně: s nadějí, radostí a nekonečnou láskou.

  Premiéra: 2022
 • Abyss (Hlubina)

  Abyss (Hlubina)

  Cha Min a Go Se-yeon zemřou v průběhu různých incidentů, nicméně když se proberou, zjišťují, že jsou naživu. Problém je však v tom, že se nachází v jiných tělech.

  Premiéra: 2019
 • More than Blue: The Series

  More than Blue: The Series

  Manažer nahrávací společnosti a jeho asistent se vydávají hledat původního spisovatele hitu The Saddest Thing of All.

  Premiéra: 2021
 • Close to Home (Zločiny ze sousedství)

  Close to Home (Zločiny ze sousedství)

  Po mateřské dovolené se Annnaveth Chase musí naučit, jak vyrovnat svůj dokonalý život s novým šéfem a přizpůsobit se jako manželka a matka.

  Premiéra: 2005
 • The Santa Clauses (Santa Clausovi)

  The Santa Clauses (Santa Clausovi)

  Scottu Calvinovi bude brzy 65 let, a protože si uvědomuje, že nemůže být Santou navždy, vydává se hledat vhodného náhradního Santu a zároveň připravuje svou rodinu na nové životní dobrodružství na jih od pólu.

  Premiéra: 2022
 • La víctima número 8 (Oběť číslo 8)

  La víctima número 8 (Oběť číslo 8)

  Ve španělském Bilbau dojde k teroristickému útoku, během kterého zemře celkem sedm lidí. Kromě toho však dojde i ke zničení života jednoho džihádisty, který se tak stane jeho osmou obětí.

  Premiéra: 2018
 • Willow

  Willow

  Příběh začíná u ctižádostivého kouzelníka z vesnice Nelwyn a nemluvněte předurčeného ke sjednocení říší. Nyní, v kouzelném světě, kde se daří čarodějům, trollům a dalším mystickým stvořením, dobrodružství pokračuje a skupina hrdinů se vydává na nebezpečnou výpravu do míst daleko za hranicemi svého domova, kde musí čelit svým vnitřním démonům a spojit se, aby zachránili svůj svět.

  Premiéra: 2022
 • The English (Angličanka)

  The English (Angličanka)

  Rok 1890, Angličanka Cornelia Lock přijíždí do nové a divoké krajiny Západu, aby se pomstila muži, který je podle ní zodpovědný za smrt jejího syna. Na cestě se setkává s Eli Whippem, bývalým průzkumníkem kavalerie a rodilým příslušníkem národa Pawnee, se kterým se spojí.

  Premiéra: 2022
 • Law School (Práva)

  Law School (Práva)

  Na prestižní škole dojde k jedné děsivé události, nicméně místní profesor a jeho ambiciózní studenti se pokusí využít svých znalostí k tomu, aby dosáhli spravedlnosti.

  Premiéra: 2021
 • The Wonder Years (2021)

  The Wonder Years (2021)

  Příběh se odehrává na konci šedesátých let minulého století. Dospělý Dean vzpomíná na své dospívání v Montgomery a na to, jak jeho rodina našla zázračná léta v turbulentním období.

  Premiéra: 2021
 • The Rational Life (Řídit se rozumem)

  The Rational Life (Řídit se rozumem)

  Ve světě, jenž ovládají muži je pro Shen Ruoxin obtížné získat toužené povýšení. Je to už rok, co začalo výběrové řízení na vedoucího právního oddělení, ale viceprezidentka společnosti vše neustále komplikuje.

  Premiéra: 2021
 • Ingobernable (Neovladatelná)

  Ingobernable (Neovladatelná)

  První dáma Mexika je žena plná přesvědčení a ideálů, která ztrácí víru ve svého manžela. Nyní bude potřebovat veškerou svou sílu, aby odhalila pravdu.

  Premiéra: 2017
 • Private Lives (Soukromé životy)

  Private Lives (Soukromé životy)

  Skupině jedinečných podvodníčků se podaří odhalit děsivé spiknutí, za kterým stojí vláda a jedna chamtivá megakorporace.

  Premiéra: 2020
 • King (Kingová)

  King (Kingová)

  Jessica King je cílevědomá, ale paličatá vyšetřovatelka, která pracovala na oddělení vražd. Odsud však byla přeložena do policejního call centra. Důvod byl prostý – i když patřila k nejlepším detektivům na oddělení vražd, tak se dostala do konfliktu se zkorumpovaným nadřízeným, kvůli čemuž byla následně přeložena.

  Premiéra: 2011
 • El Internado (Internát)

  El Internado (Internát)

  Internátní škola pro problémové děti je plná zajímavých příběhů, které si zaslouží hlubší prozkoumání. Ocitne se tu například jeden student, který musí dospět, aby dokázal ochránit svou mladší sestru. Kromě něj tu jsou například i mladíci, kteří se pustí do odhalování školního tajemství, nebo učitel, který chce změnit svět.

  Premiéra: 2007
 • Amber Brown

  Amber Brown

  Amber Brown je dívkou, která našla svůj hlas prostřednictvím umění a hudby po rozvodu svých rodičů.

  Premiéra: 2022
 • Huge in France

  Huge in France

  Gad je populární komik. Ve Francii. Když se ocitne ve složité životní situaci, rozhodne se odstěhovat do Los Angeles, kde se pokusí zlepšit si vztah se svým 16letým synem.

  Premiéra: 2019
 • Die Toten vom Bodensee (Vraždy u jezera)

  Die Toten vom Bodensee (Vraždy u jezera)

  Na břehu Bodamského jezera pracuje německý detektiv Micha Oberländer a jeho rakouská kolegyně Hannah Zeiler. Mají stejný rytmus, ale nemohou se už více lišit. Přesto se ve vyšetřování skvěle doplňují.

  Premiéra: 2014

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů