Ground Floor a podobné seriály

 • Undateable (Neranditelní)

  Undateable (Neranditelní)

  Když se Danny rozhodne, že se k němu může nastěhovat kamarád Justin, netuší ještě, že společně s ním se objeví i jeho skupinka přátel, které Danny popisuje jednou větou: s nimi by na rande nikdo nešel. Rozhodne se ale společně se svou sestrou Leslie, že jim jakožto mentoři lásky pomohou.

  Premiéra: 2014
 • Castaway Diva (Diva trosečnice)

  Castaway Diva (Diva trosečnice)

  Po patnácti letech strávených na opuštěném ostrově se nadějná zpěvačka vrací zpátky mezi lidi, aby udělala vše pro splnění svého velkého snu.

  Premiéra: 2023
 • Baht Oyunu (Zvrat osudu)

  Baht Oyunu (Zvrat osudu)

  Adina rodina věří v to, že ženy budou šťastné pouze tehdy, když si vezmou svou první lásku. Na ty, co to neudělají, čeká jen samý smutek. Právě proto se snaží získat zpět Rüzgara, studenta z Albánie, který ji opustil.

  Premiéra: 2021
 • Another Oh Hae Young (Druhá slečna Oh)

  Another Oh Hae Young (Druhá slečna Oh)

  Mladík začne mít vize o něčí budoucnosti, což ho znepokojí. Kromě toho se zaplete do životů dvou žen, které se shodou okolností jmenují stejně.

  Premiéra: 2016
 • Kachorra

  Kachorra

  Kachorra chce pomoci jednomu dětskému domovu, který se ocitl ve finanční krizi. Když se do toho ale pustí, ocitne se ve špatnou chvíli na špatném místě, kvůli čemuž začne mít problémy se zákonem. Jejím cílem je prokázat světu svou nevinnu.

  Premiéra: 2002
 • She Would Never Know

  She Would Never Know

  Yoon Song Ah a Chae Hyun Seung pracují v marketingovém týmu jedné kosmetické značky. Oba se své práci sice věnují naplno a s nadšením, ale něco jim chybí. Právě to by mohli naleznout v tom, co mezi nimi pomalu vzniká.

  Premiéra: 2021
 • The Forbidden Marriage

  The Forbidden Marriage

  V období dynastie Joseon vládne král jménem Lee Heon, kterému zničehonic zemřela manželka. Zatímco všichni trvají na tom, aby si našel novou ženu, on se k tomu nemá. Když z toho začnou být všichni nervózní, král zjistí, že se po paláci potuluje duch jeho bývalé ženy.

  Premiéra: 2022
 • Kiss Sixth Sense (Můj šestý smysl)

  Kiss Sixth Sense (Můj šestý smysl)

  Ye-sul má speciální schopnost, a to tu, že když někoho políbí, spatří jeho budoucnost. Ve své práci aktuálně čeká na povýšení, přičemž nedokáže vystát svého nepříjemného šéfa. Jakmile ho však jednoho dne omylem políbí na krk, spatří jeho budoucnost, ve které je ona nahá v jeho posteli.

  Premiéra: 2022
 • Jealousy Incarnate

  Jealousy Incarnate

  Televizní rosnička narazí na svého bývalého přítele, který býval její velkou láskou. Nyní však nemá oči pro něj, ale pro jeho nejlepšího kamaráda.

  Premiéra: 2016
 • Her Yerde Sen (Na každém kroku)

  Her Yerde Sen (Na každém kroku)

  Demir a Selin jsou dva mladí lidé, kteří se přou o vlastnictví jednoho istanbulského domu, protože na něj mají oba nárok. Ukáže se, že onen dům skutečně patří oběma, a tak jsou spolu nuceni žít za ne zrovna příznivých podmínek.

  Premiéra: 2019
 • Wedding Impossible

  Wedding Impossible

  Ah Jeong má kamaráda Do Hana, na kterého tlačí jeho rodina ohledně sňatku. On si ale nemůže nikoho vzít, a proto požádá Ah Jeong o to, aby si ho vzala jen proto, aby uspokojil svou rodinu.

  Premiéra: 2024
 • Like Flowers in Sand (Květiny v písku)

  Like Flowers in Sand (Květiny v písku)

  Kim Bae Doo míval před sebou zářnou budoucnost, teď je ale zralý na to všeho nechat. Když se do jeho života vrátí jeho stará známá, opět dostane chuť zápasit.

  Premiéra: 2023
 • Something About 1%

  Something About 1%

  Kim Da Hyun je učitelkou na základní škole, která jednoho dne zachrání život staršímu pánovi. Z toho se vyklube majitel obrovské společnosti, který ji následně překvapivě zmíní ve své poslední vůli. Kim má zdědit jeho společnost, ale pod podmínkou toho, že si vezme jeho arogantního vnuka Leeho.

  Premiéra: 2016
 • The Legend of the Blue Sea

  The Legend of the Blue Sea

  V minulosti Dam Ryung zachránil mořskou pannu Sim Chung tím, že ji hodil zpátky do moře. Ta se po několika stoletích opět setká s lidmi, a to ve chvíli, kdy na ni narazí podvodníček Joon-Jae.

  Premiéra: 2016
 • The Fabulous (Prostě báječní)

  The Fabulous (Prostě báječní)

  Čtyři nejlepší kamarádi si plní sny v módním průmyslu, zatímco se snaží zvládat svou náročnou práci a trable ve svých osobních životech.

  Premiéra: 2022
 • Rookie Cops

  Rookie Cops

  Zatímco dva studenti národní policejní akademie prožívají své životy, snaží se stát plnohodnotnými policisty. Oba jsou sice velmi rozdílní, ale zažívají podobně silné životní události.

  Premiéra: 2022
 • Ada Masalı (Láska s vůní oliv)

  Ada Masalı (Láska s vůní oliv)

  Haziran odcestuje na odlehlý ostrov v Egejském moři, aby tu připravila půdu pro turistický resort. Avšak na místě, kde má být, je malá továrna na olivový olej, o kterou se stará Poyraz. A právě tohoto muže, do kterého se zakouká, se musí zbavit.

  Premiéra: 2021
 • Yoh! Christmas (Ty jo! Vánoce)

  Yoh! Christmas (Ty jo! Vánoce)

  Thando řekne rodině, že má přítele, i když žádného nemá. Nyní má 24 dnů na to, aby si nějakého sehnala, protože s ním musí přijet na Vánoce.

  Premiéra: 2023
 • Kiralık Aşk (Ve hře je láska)

  Kiralık Aşk (Ve hře je láska)

  Omer je úspěšný módní podnikatel, který si cíleně ještě nenašel manželku. Jeho dědečkovi se to nelíbí, a tak mu vnutí rande na slepo. Na tomto rande se mimo jiné pozná i se servírkou Dafne, ze které před svou společnicí dělá přítelkyni. Jeho rodina se toho chytne a najme si Dafne k tomu, aby v tomto nevinném vztahu pokračovala.

  Premiéra: 2015
 • Our Beloved Summer (Zamilované léto)

  Our Beloved Summer (Zamilované léto)

  Na škole se jim podařilo natočit virální video, kvůli kterému se po letech musí opět postavit před kameru. Problém je, že se nemají zrovna moc rádi.

  Premiéra: 2021

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů