Historia de un crimen: Colosio a podobné seriály

 • Historia de un crimen: Colosio (Dějiny zločinu: Kandidát)

  Historia de un crimen: Colosio (Dějiny zločinu: Kandidát)

  Luis Donaldo Colosio, kandidát na mexického prezidenta, zemřel roku 1994, nicméně jeho smrt nebyla žádná náhoda. Jeho vdova je odhodlaná vypátrat, kdo stojí za jeho smrtí.

  Premiéra: 2019
 • Suburræterna

  Suburræterna

  V Římě v roce 2011 vládne chaos. Spojenci se k sobě otočí zády a klany na vzestupu začnou dělat potíže. Svět Suburry se začne výrazně měnit.

  Premiéra: 2023
 • Foyle's War (Foylova válka)

  Foyle's War (Foylova válka)

  V průběhu druhé světové války Foyle pracoval pro britskou rozvědku, ale ve chvíli, kdy byl nalezen zavražděný londýnský profesor, byl vtažen do světa zkorumpovaných nacistických obchodníků.

  Premiéra: 2002
 • Mano de hierro (Železná pěst)

  Mano de hierro (Železná pěst)

  Joaquín Manchado je vládcem barcelonského drogového impéria, které vede železnou pěstí. Nejnovější zásilka však celou situaci zcela změní.

  Premiéra: 2024
 • Entrevías

  Entrevías

  Válečný veterán musí vzít věci do vlastních rukou a vypořádat se s tím, co se stalo jeho vnučce. Tu totiž přepadli brutální dealeři drog.

  Premiéra: 2022
 • Todos mienten (Všichni lžou)

  Todos mienten (Všichni lžou)

  Přímořským letoviskem Belmonte zamává jedna kauza, a to sexuální nahrávka místní učitelky Macareny a jednoho jejího žáka. Kromě toho dojde k nalezení mrtvoly jednoho místního obyvatele. Otázkou je, zda spolu tyto dvě tragédie nějak nesouvisí.

  Premiéra: 2022
 • Sadakatsiz (Zrazená láska)

  Sadakatsiz (Zrazená láska)

  Asya je úspěšná doktorka, která vede dokonalý život společně se svým manželem a synem. Vše se změní ve chvíli, kdy na manželově obleku narazí na vlas, který rozhodně nepatří jí.

  Premiéra: 2020
 • Obsession (Posedlost, láska a závist)

  Obsession (Posedlost, láska a závist)

  Jeden úspěšný londýnský chirurg se zamiluje do snoubenky svého syna. Tato aféra jim následně změní celý život.

  Premiéra: 2023
 • GSG 9 (GSG 9: Speciální jednotka)

  GSG 9 (GSG 9: Speciální jednotka)

  GSG 9 je německá speciální protiteroristická jednotka, jejíž členové mají vrcholnou fyzičku, striktně dodržují pravidla a jsou téměř dokonalost sama. Vzhledem k tomu, že teroristické útoky rostou jako houby po dešti, je tato jednotka potřeba čím dál častěji.

  Premiéra: 2007
 • Historia de un crimen: Colmenares (Deník zločinu: Noční jízda)

  Historia de un crimen: Colmenares (Deník zločinu: Noční jízda)

  Po halloweenské párty je Luis Andrés Colmenares nalezen mrtvý. Šlo o vraždu nebo o nehodu?

  Premiéra: 2019
 • Miseducation (Nevzdělání)

  Miseducation (Nevzdělání)

  Když její pokus o to se stát influencerkou selže, protože se jen poníží na veřejnosti, začne chodit na vysokou školu, aby se opět dostala na vrchol.

  Premiéra: 2023
 • Mariana de la Noche (Mariana, královna noci)

  Mariana de la Noche (Mariana, královna noci)

  Mariana žije se svým otcem Atiliem Montenegrem, ale netuší, že ve skutečnosti není jeho pravou dcerou. Její rodina totiž byla vyvražděna před lety. Z její pravé rodiny žije už jen Ignacio, kterému se podařilo vyhnout celému masakru.

  Premiéra: 2003
 • Carita pintada (Barvy lásky)

  Carita pintada (Barvy lásky)

  Aurora žije v rodině, kterou vychovala její nevlastní matka. Má spoustu nevlastních sourozenců a nikdo netuší, kdo jsou její skuteční rodiče. Aurora se zakouká do pohledného mladíka jménem Diego, nicméně ten je již zasnoubený. Jejich láska bude muset překonat spoustu překážek, aby mohla být dotažena do zdárného konce.

  Premiéra: 1999
 • Good Luck Charlie (Hodně štěstí, Charlie)

  Good Luck Charlie (Hodně štěstí, Charlie)

  Rodina Duncanových musí nově vychovávat i dcerku Charlotte, nicméně rodiče chtějí pracovat na plný úvazek, a tak ji dají na starost svým starším dětem. Ty nyní čelí výzvám, o kterých dříve neměly ani potuchy.

  Premiéra: 2010
 • Alex & Co. (Alex & spol.)

  Alex & Co. (Alex & spol.)

  Seriál představuje partu středoškolských přátel, kteří navzdory všem přísným školním pravidlům utuží pouto mezi sebou a věnují se tomu, co je baví, tedy hudbě.

  Premiéra: 2015
 • Historia de un crimen: La Búsqueda (Pátrání)

  Historia de un crimen: La Búsqueda (Pátrání)

  Následující příběh vznikl podle skutečných událostí. Na předměstí hlavního města Mexika se ztratila holčička, po které sice všichni pátrali, ale mnozí snahu ji najít bojkotovali kvůli osobním zájmům.

  Premiéra: 2020
 • Der Kriminalist (Kriminalista)

  Der Kriminalist (Kriminalista)

  Bruno Schumann je sebejistý a autoritativní kriminální inspektor z oddělení vražd berlínské policejní stanice. Má silný smysl pro spravedlnost, tudíž svou práci odvádí zodpovědně. Případy by však nikdy nevyřešil bez pomoci svého týmu.

  Premiéra: 2006
 • Anna (2022)

  Anna (2022)

  Yoomi je žena, která díky malé lži žije život někoho jiného. Jediný, kdo ví o jejím skutečném já, je Jiwon, která je její dobrá kamarádka. V životě Yoomi je však někdo, s kým má napjatý vztah, a tak hrozí, že bude její identita odhalena.

  Premiéra: 2022
 • Novenka (Ta nová)

  Novenka (Ta nová)

  Vera zjistí, že byl její bratr zatčen policií na základě falešného obvinění. Aby ho dostala na svobodu, musí mezi studenty střední školy zjistit, kdo jim prodává drogy.

  Premiéra: 2019
 • Beautiful People (Báječní lidé)

  Beautiful People (Báječní lidé)

  Daphne Zuniga se po rozvodu přestěhuje se svými dcerami do New Yorku. Jejich životy začínají nanovo, protože se ocitají ve víru velkoměsta, které je plné nových příležitostí.

  Premiéra: 2005

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů