Law & Order: Organized Crime a podobné seriály

 • Law & Order: Organized Crime

  Law & Order: Organized Crime

  K newyorské policii se vrací Elliot Stabler, aby bojoval s organizovaným zločinem, a to poté, co utrpěl strašlivou osobní ztrátu. Nicméně město a policie se za deset let, co byl pryč, dramaticky změnily, a Elliot se musí přizpůsobit novému systému práva během vlastního momentu zúčtování.

  Premiéra: 2021
 • Without a Trace (Beze stopy)

  Without a Trace (Beze stopy)

  Speciální jednotka se specializuje na vyhledávání pohřešovaných osob, k čemuž používají nejmodernější techniky a postupy.

  Premiéra: 2002
 • ¿Quién mató a Sara? (Kdo zabil Saru?)

  ¿Quién mató a Sara? (Kdo zabil Saru?)

  Alex Guzmán byl obviněn z vraždy své sestry, která byla zabita při podivné nehodě. Aby zjistil pravdu, co se jí stalo, tak se pustí do vyšetřování, které odhalí pravdu.

  Premiéra: 2021
 • A Pup Named Scooby-Doo (Štěně jménem Scooby-Doo)

  A Pup Named Scooby-Doo (Štěně jménem Scooby-Doo)

  Odkdy podle vás Scooby a jeho kamarádi řeší záhadné případy? Už od raného dětství! A právě na jejich případy z dětství se zaměřuje tento seriál.

  Premiéra: 1988
 • What's New Scooby-Doo? (Co nového Scooby-Doo?)

  What's New Scooby-Doo? (Co nového Scooby-Doo?)

  Nová várka dobrodružství s ustrašeným Scoobym nás naplní radostí a zájmem. Parta mladých lidí se opět vydává na strašidelná místa, aby rozlouskla nové záhady.

  Premiéra: 2002
 • Be Cool, Scooby-Doo!

  Be Cool, Scooby-Doo!

  Na začátku léta se parta rozhodne, že ve svém autě vyrazí na výlet. Ten však jen tak neskončí, protože jsou nuceni se vypořádat s dalšími záhadnými případy.

  Premiéra: 2015
 • The Alfred Hitchcock Hour

  The Alfred Hitchcock Hour

  Po skončení půlhodinového hororového pořadu Alfred Hitchcock Presents z roku 1955 stanice NBC oživuje a rozšiřuje formát hororových příběhů v třech dalších sériích, které na rozdíl od původního seriálu mají hodinovou délku.

  Premiéra: 1962
 • La piovra (Chobotnice)

  La piovra (Chobotnice)

  Corrado Cattani bojuje proti italské mafii, která je známá pod jménem Chobotnice. I když mu tento boj ničí celý život a rodinu, tak detektiv se nezdává a bojuje zarputile dál.

  Premiéra: 1984
 • Commissaire Moulin (Komisař Moulin)

  Commissaire Moulin (Komisař Moulin)

  Charismatický komisař Moulin je u nás nejznámějším zástupcem Francie na poli klasických detektivních seriálů. Moulin se věnuje různorodým případům a přitom nezapomíná ani na vlastní život. Seriál se v průběhu let relativně výrazně změnil a tak fanoušky rozdělil na milovníky starších vs. novějších sérií.

  Premiéra: 1976
 • Vera (Zločiny z vřesovišť)

  Vera (Zločiny z vřesovišť)

  V okolí Newcastlu působí detektivka Vera Stanhope a její zástupce Joe Ashworth, kteří společně řeší případy ve svém okolí jako naprostí profesionálové.

  Premiéra: 2011
 • The Mallorca Files (Vražedná Mallorca)

  The Mallorca Files (Vražedná Mallorca)

  Britská detektivka Miranda Blake a německý detektiv Max Winter se setkávají na španělském ostrově Mallorca, kde se z nich stávají partneři. Oba jsou to naprosto jiní lidé, ale právě díky tomu jsou z nich skvělí spolupracovníci, které tento vražedný ostrov potřebuje jako sůl.

  Premiéra: 2019
 • NYPD Blue (Policie New York)

  NYPD Blue (Policie New York)

  Mezi nejslavnější kriminálky rozhodně patří i seriál NYPD Blue, který se zaměřuje na každodenní případy newyorské policie. Ta se často dostává do netradičních situací, které musí urychleně vyřešit.

  Premiéra: 1993
 • We Hunt Together

  We Hunt Together

  Když bab zachrání Freddyho před smrtí, zažehne se v obou něco temného. Proti nim pak stojí Lola Franks a Jackson Mendy, kteří se musí naučit spolupracovat, aby dopadli kriminálníky.

  Premiéra: 2020
 • Inspector Morse (Inspektor Morse)

  Inspector Morse (Inspektor Morse)

  Šéf inspektor Morse a seržant Lewis řeší nebezpečné případy. Seriál vznikl dle knih od Colina Dextera.

  Premiéra: 1978
 • Snabba Cash (Snadný prachy)

  Snabba Cash (Snadný prachy)

  Snabba Cash se odehrává deset let po událostech z filmů. Svět se stává ještě brutálnějším, chaotičtějším a nemilosrdnějším.

  Premiéra: 2021
 • Taiwan Crime Stories (Tchaj-wanské krimi příběhy)

  Taiwan Crime Stories (Tchaj-wanské krimi příběhy)

  Čtyřdílný antalogický seriál inspirovaný skutečnými případy. Jeden z případů je zaměřený na pojistný podvod, další případy řeší vyvraždění rodiny, vraždu učitelky či smrt dítěte na vojenské základně.

  Premiéra: 2023
 • Scoop (Senzace)

  Scoop (Senzace)

  V Bombaji se jedna známá novinářka pustí do vyšetřování vraždy svého kolegy. Tím začne její boj za spravedlnost, během kterého čelí policii, médiím i zločineckému podsvětí.

  Premiéra: 2023
 • Inspector Lynley Mysteries (Případy inspektora Lynleyho)

  Inspector Lynley Mysteries (Případy inspektora Lynleyho)

  Detektiv inspektor Thomas Lynley patří mezi odborníky svého oboru. Společně s detektivkou seržantkou Barbarou Havers řeší ty nejrůznější případy, na které společně narazí.

  Premiéra: 2001
 • The Good Bad Mother (Dobrá špatná matka)

  The Good Bad Mother (Dobrá špatná matka)

  Jedna tragická nehoda způsobí, že se ambiciózní státní zástupce ocitne na mentální úrovni malého dítěte. Díky tomu však dostane šanci k tomu napravit svůj vztah s matkou.

  Premiéra: 2023
 • Julie Lescaut (Julie Lescautová)

  Julie Lescaut (Julie Lescautová)

  Julie Lescautová je čerstvě rozvedená policistka, která se se svými dvěma dcerami přestěhovala do jiného města. Zatímco ona tuto změnu vítá, její dcery si o tom myslí přesný opak.

  Premiéra: 1992

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů