Nolly a podobné seriály

Nolly Nolly
2023 | VB
 • Sedm schodů k moci

  Sedm schodů k moci

  Anna Malá bývala obyčejnou servírkou na venkově, ale postupně se začal dostávat do čím dál vyšších pater politiky, až skončila v posteli Tomáše Vichra, ministra kultury. Seriál je inspirovaný politickými událostmi v České republice, ke kterým došlo po roce 2000.

  Premiéra: 2023
 • Klamstvo

  Klamstvo

  Laura je svobodná učitelka, která jde na rande s Andrejom, otcem jednoho jejího žáka. Rande se vyvíjí nadmíru dobře, nicméně ráno zjišťuje, že byla znásilněna. V tu chvíli se snaží zjistit, co se stalo, ale nikde se nedočkává pomoci.

  Premiéra: 2023
 • The Company You Keep

  The Company You Keep

  Seriál vypráví příběh podvodníka Charlieho a důstojnice CIA v utajení Emmy. V noci plné vášně vzplane mezi dvojicí láska, která se však profesně střetává.

  Premiéra: 2023
 • Extrapolations (Předzvěsti)

  Extrapolations (Předzvěsti)

  Příběh se odehrává v nedaleké budoucnosti, která se dennodenně vypořádává s chaotickými důsledky změny klimatu. Celkem je představeno osm propletených příběhů o lásce, práci, víře a rodině z celého světa. Ty se zaměřují na život měnící rozhodnutí, která je třeba učinit v době, ve které se planeta mění rychleji než její obyvatelstvo.

  Premiéra: 2023
 • Dobré ráno, Brno!

  Dobré ráno, Brno!

  Známá ranní show v brněnském studiu České televize je určena pro ty, kteří ráno brzy vstávají. Děj se zaměřuje na její moderátory, kteří si prochází různými krizemi, jež jsou typické pro lidi v jejich věku.

  Premiéra: 2023
 • A Town Called Malice

  A Town Called Malice

  Seriál nás přivádí do raných 80. let do plážových klubů a pod palmy v Costa del Sol. Sledujeme v něm zločineckou rodinu Lordových, drobné zlodějíčky z jižního Londýna, kteří uniknou do Španělska, aby těžili z náhlého bohatství a uprchli pozornosti policie, která vyšetřuje vysoce sledovanou vraždu.

  Premiéra: 2023
 • Místo zločinu České Budějovice

  Místo zločinu České Budějovice

  Seriálový svět Místa zločinu se přesouvá do další lokace, tentokrát na jih Čech. Vyšetřování a kriminalistická práce je opět obohacena o soukromé životy hlavních postav.

  Premiéra: 2023
 • The Regime (Režim)

  The Regime (Režim)

  Šestidílný temně komediální seriál vypráví o životě za zdmi moderního autoritářského režimu, který se začíná rozpadat. Kancléřka Elena Vernham (Kate Winslet), je stále paranoidnější a labilnější, a už delší dobu neopustila palác. Proto se obrátí na prchlivého vojáka Herberta Zubaka (Matthias Schoenaerts) jako na nepravděpodobného důvěrníka. Zubakův vliv na kancléřku stále roste a Eleniny pokusy rozšířit svou moc nakonec vyústí v rozkol paláce i celé země.

  Premiéra: 2023
 • Special Ops: Lioness

  Special Ops: Lioness

  Seriál inspirovaný skutečným programem americké armády sleduje život Joe, která se snaží najít rovnováhu mezi osobním a profesním životem jako špička CIA ve válce proti terorismu. Program Lioness, na který dohlíží Kaitlyn Meadeová a Donald Westfield, angažuje agresivní mariňačku Cruz, aby v utajení působila po boku Joe mezi mocnými představiteli státního terorismu v rámci snahy CIA zmařit další 11. září.

  Premiéra: 2023
 • Iveta (2023)

  Iveta (2023)

  Iveta je dospělá slečna, jejíž život je rozpolcen mezi dvěma generacemi. Její zbožná matka ji odsuzuje za její chování, ale Ivetu to nějak netrápí. Svět se jí změní ve chvíli, když se v jejím městě objeví někdo, kdo jí odhalí dráhu modelingu.

  Premiéra: 2023
 • Daisy Jones & The Six

  Daisy Jones & The Six

  Seriál sleduje vzestup rockové kapely Daisy Jones & The Six na hudební scéně v Los Angeles v 70. letech a jejich cestu za statusem světové ikony.

  Premiéra: 2023
 • Ingobernable (Neovladatelná)

  Ingobernable (Neovladatelná)

  První dáma Mexika je žena plná přesvědčení a ideálů, která ztrácí víru ve svého manžela. Nyní bude potřebovat veškerou svou sílu, aby odhalila pravdu.

  Premiéra: 2017
 • Florida Man

  Florida Man

  Bývalý policista se vrací na Floridu, kde se ukrývá jeho přítelkyně, jež je shodou okolností dcerou mafiána. Původně si sice myslel, že tu bude krátkou dobu, ale opak se ukáže být pravdou.

  Premiéra: 2023
 • The Chemistry of Death

  The Chemistry of Death

  Dr. David Hunter je expert z forenzního, jenž se vzpamatovává z tragické události, ke které došlo před třemi lety. Policie si je vědoma jeho schopností, a tak ho požádá o spolupráci na jedné vraždě. Hunter je však opatrný, když jde o policejní vyšetřování.

  Premiéra: 2023
 • Amber Brown

  Amber Brown

  Amber Brown je dívkou, která našla svůj hlas prostřednictvím umění a hudby po rozvodu svých rodičů.

  Premiéra: 2022
 • Docent

  Docent

  Docent Otto Stehlík se ocitá na oddělení vražd. Zatímco se ostatním snaží pomoci, všichni ho mají za blázna. Šéf by se ho rád zbavil, a tak ho přidělí problematické kolegyni ve snaze, že sám odejde. Opak se ukáže být pravdou, protože tito dva vytvoří duo, které bude celému oddělení velmi přínosné.

  Premiéra: 2023
 • Dunaj, k vašim službám

  Dunaj, k vašim službám

  V roce 1939 je na Slovensku otevřen nový obchodní dům Dunaj, který v sobě nese všechny prvky modernosti. Je však otevřen v době velké nejistoty, protože všichni mají strach z možné války.

  Premiéra: 2023
 • Profugos (Uprchlíci)

  Profugos (Uprchlíci)

  Šéf chilského drogového kartelu si najme čtyři muže na převoz několika tun kokainu z Bolívie do Chile.

  Premiéra: 2011
 • Finding Alice

  Finding Alice

  Alice žila 20 let s Harrym. Ten záhadně zemřel po pádu ze schodů záhy poté, co se společně přestěhovali do vysněného domu, který Harry navrhnul. Alice zjistí, že její muž před ní skrýval řadu tajemství.

  Premiéra: 2021
 • Nolly

  Nolly

  Noele Gordon byla anglická herečka, která byla legendou už během svého života. V roce 1981, kdy byla telenovela Crossroads, ve které hrála, na svém vrcholu, byla zničehonic propuštěna, aniž by byl naznačen důvod jejího odchodu.

  Premiéra: 2023

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů