Omniscient a podobné seriály

Omniscient (Vševědoucí) Omniscient (Vševědoucí)
2020 | Brazílie
 • Gran Hotel (Grand Hotel)

  Gran Hotel (Grand Hotel)

  Na začátku 20. století se Julio Olmedo vydává do luxusního Grand Hotelu na venkově, aby zjistil, co se stalo s jeho sestrou. Nechá se tu zaměstnat jako číšník a zjišťuje, že jeho sestra byla vyhozena, protože kradla. To se mu nezdá, a tak chce odhalit pravdu.

  Premiéra: 2011
 • Gadis Kretek (Cigaretová holka)

  Gadis Kretek (Cigaretová holka)

  V šedesátých letech se dvě osamělé duše z Indonésie vydaly na velkolepou cestu za láskou. Jejich život byl zároveň ochucen lahodným kořením těch nejlepších cigaret.

  Premiéra: 2023
 • Entrevías

  Entrevías

  Válečný veterán musí vzít věci do vlastních rukou a vypořádat se s tím, co se stalo jeho vnučce. Tu totiž přepadli brutální dealeři drog.

  Premiéra: 2022
 • Senden Daha Güzel (Souboj s láskou)

  Senden Daha Güzel (Souboj s láskou)

  Efsun je mladá dermatoložka, která bydlí s otcem na farmě. Jednoho dne se jí nečekaně ozve její matka, která ji opustila kvůli své kariéře. Když Efsun zjistí, že je na smrtelné posteli, ihned se za ní vydá. A to jí změní život.

  Premiéra: 2022
 • Todos mienten (Všichni lžou)

  Todos mienten (Všichni lžou)

  Přímořským letoviskem Belmonte zamává jedna kauza, a to sexuální nahrávka místní učitelky Macareny a jednoho jejího žáka. Kromě toho dojde k nalezení mrtvoly jednoho místního obyvatele. Otázkou je, zda spolu tyto dvě tragédie nějak nesouvisí.

  Premiéra: 2022
 • Aşk Laftan Anlamaz (Láska beze slov)

  Aşk Laftan Anlamaz (Láska beze slov)

  Hayat je půvabná žena z venkova, kterou baví velkoměstský život Istanbulu. Její život se zdá být bezchybný, ale opak je pravdou. Má málo času. Pokud si rychle nenajde práci, bude se muset vrátit zpátky domů a vzít si za muže někoho, koho nemiluje.

  Premiéra: 2016
 • Fatmagul (Krásná Fatmagul)

  Fatmagul (Krásná Fatmagul)

  Fatmagul je krásná dívka z přímořské vesnice, která si má zanedlouho vzít Mustafu, svou lásku z dětství. Vývoj událostí ji však přiměje vzít si Kerima a nedobrovolně žít život, který jí vybrali jiní.

  Premiéra: 2010
 • Cam Tavanlar (Křehká láska)

  Cam Tavanlar (Křehká láska)

  Leyla si už od mládí šla za svým snem, takže si vytvořila řetězec restaurací. Má však jednoho rivala, jmenuje se Cem a ten pochází z bohaté rodiny, díky čemuž může mít vše, co chce.

  Premiéra: 2021
 • Pacto de Silencio (Tichá dohoda)

  Pacto de Silencio (Tichá dohoda)

  Jedna slavná influencerka zasáhne do života čtyřem ženám, aby zjistila, která z nich je vlastně její matka. Kromě toho však jde po pomstě.

  Premiéra: 2023
 • From Me to You: Kimi ni Todoke

  From Me to You: Kimi ni Todoke

  Sawako je věčně zachmuřená studentka, která se snaží zapadnout ve škole. Vše se zlepší ve chvíli, kdy se o ni začne zajímat jeden přátelský student.

  Premiéra: 2023
 • Mi gorda bella (Má tlustá Valentýna)

  Mi gorda bella (Má tlustá Valentýna)

  Valentýna Villanueva Lanz je mladá a milá dívka, která však trpí nadváhou. Kvůli tomu musí ve svém životě čelit velkým překážkám.

  Premiéra: 2002
 • Infamia (Ostuda)

  Infamia (Ostuda)

  Sedmnáctiletá dívka se chce stát hiphoperkou, ale jejím přísným rodičům se tento nápad vůbec nezamlouvá. Kromě toho musí řešit své romské kořeny a tlak ze strany svých kamarádů.

  Premiéra: 2023
 • No te puedes esconder (Nedá se utéct)

  No te puedes esconder (Nedá se utéct)

  Jedna zdravotní sestra má problémy s drogovou minulostí svého muže, a tak společně se svou dcerou uprchnou z Mexika do Španělska. Problémy si je však najdou i zde.

  Premiéra: 2019
 • Un Cuento Perfecto (Dokonalá pohádka)

  Un Cuento Perfecto (Dokonalá pohádka)

  Poté, co Margot uteče od oltáře, marně hledá sama sebe. Kromě toho si není vědoma toho, že správnou cestu by mohla najít díky sympatickému Davidovi.

  Premiéra: 2023
 • Dalziel and Pascoe (Dalziel a Pascoe)

  Dalziel and Pascoe (Dalziel a Pascoe)

  Na policejní stanici se vytvoří neobvyklé duo tvořené stárnoucím a problémovým Dalzielem a mladým a slušným Pascoem. I když se může zdát, že si nikdy nebudou rozumět, opak se ukáže být pravdou, protože se z nich stane ideální detektivní dvojice.

  Premiéra: 1996
 • Esmeralda

  Esmeralda

  Esmeralda se narodila do chudých poměrů, slepá, ale s velmi laskavým srdcem. Jejím snem je najít lásku svého života. Možná se jí stane José Armando, kterého nedávno poznala. Problémem je však to, že pochází z bohaté rodiny, tudíž jejich lásce přeje jen málokdo.

  Premiéra: 1997
 • Por un beso (Vášnivý polibek)

  Por un beso (Vášnivý polibek)

  Blanka Garsa se živí zpívám v nočním klubu, kde ji pravidelně navštěvuje její bohatý ctitel Mariano, jenž jí slibuje, že si ji jednoho dne vezme za ženu. Blanka však netuší, že je Mariano ženatý a že své jmění získal díky své manželce.

  Premiéra: 2000
 • Sila (Moc osudu)

  Sila (Moc osudu)

  Sila je mladá žena, která je donucena k tomu si vzít Borana, hlavu rodiny, kterou vůbec nezná. Sila následně plánuje svůj útěk, ale sama si neuvědomuje to, že pomalu tíhne k Boranovi.

  Premiéra: 2006
 • Inspector Lynley Mysteries (Případy inspektora Lynleyho)

  Inspector Lynley Mysteries (Případy inspektora Lynleyho)

  Detektiv inspektor Thomas Lynley patří mezi odborníky svého oboru. Společně s detektivkou seržantkou Barbarou Havers řeší ty nejrůznější případy, na které společně narazí.

  Premiéra: 2001
 • Sadakatsiz (Zrazená láska)

  Sadakatsiz (Zrazená láska)

  Asya je úspěšná doktorka, která vede dokonalý život společně se svým manželem a synem. Vše se změní ve chvíli, kdy na manželově obleku narazí na vlas, který rozhodně nepatří jí.

  Premiéra: 2020

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů