Operation Buffalo a podobné seriály

Operation Buffalo Operation Buffalo
2020 | Austrálie
 • The Other Black Girl

  The Other Black Girl

  Nelly pracuje ve firmě jako asistentka. Už ji nebaví být jedinou černoškou v redakci. Když je přijatá Hazel, tak je nadšená, ale najednou Hazel začne stoupat a Nella se vymkne kontrole.

  Premiéra: 2023
 • DMZ

  DMZ

  Zdravotnice Alma se stává symbolem naděje na demilitarizovaném ostrově Manhattan a zároveň se během druhé americké občanské války snaží najít svého ztraceného syna.

  Premiéra: 2022
 • El tiempo que te doy (Čas, který ti věnuji)

  El tiempo que te doy (Čas, který ti věnuji)

  Lina a Nico se po dlouhé době rozejdou. Lina se přestěhuje a začne zkoušet nové věci, aby přestala myslet na svého bývalého.

  Premiéra: 2021
 • Call Your Mother

  Call Your Mother

  Matka se diví, že skončila sama, zatímco její děti se odstěhovaly tisíce kilometrů daleko. Jednoho dne se rozhodne, že její místo by mělo být u rodiny a přestěhuje se blíže. Děti si uvědomí, že ji vlastně potřebují víc, než si myslely.

  Premiéra: 2021
 • Them

  Them

  Hororová antalogie, jejíž první sezóna nás zavede do roku 1953, kde se Alfred a Lucky Emory rozhodnou přestěhovat ze Severní Karolíny do bělošského Los Anegeles.

  Premiéra: 2021
 • Quantum Leap

  Quantum Leap

  Doktor Sam Beckett je cestovatel v čase, který nikdy neví, do kterého těla se dostane. Jednou je vrah mafie, pak zase testovací pilot, nebo profesionální bo­xer.

  Premiéra: 1989
 • United We Fall

  United We Fall

  Jo a Bill se snaží každý den, aby jejich rodina fungovala. Jejich příbuzní se však nestydí jim neustále připomínat, že právě něco pokazili. Jo a Bill vždy stojí spolu proti ostatním, ať už jde o jiné rodiče, učitele, lékaře, či zejména jejich děti.

  Premiéra: 2020
 • Helgoland 513

  Helgoland 513

  V roce 2036 vypukne apokalypsa, která svět dostane do chaosu. Ostrov Helgoland, který se nachází kousek od německého pobřeží, se stane posledním útočištěm lidstva. Izolovaná společnost, která tu vznikne, však může mít maximálně 513 obyvatel.

  Premiéra: 2024
 • Infamia (Ostuda)

  Infamia (Ostuda)

  Sedmnáctiletá dívka se chce stát hiphoperkou, ale jejím přísným rodičům se tento nápad vůbec nezamlouvá. Kromě toho musí řešit své romské kořeny a tlak ze strany svých kamarádů.

  Premiéra: 2023
 • Parfum (Parfém)

  Parfum (Parfém)

  Je nalezena zavražděná žena, která má vyříznuté potní žlázy. Detektivové se zaměří na skupinu přátel, kteří s ní chodili do internátní školy.

  Premiéra: 2018
 • Until Life Do Us Part (Ve špatném i ve zlém)

  Until Life Do Us Part (Ve špatném i ve zlém)

  Tři rodiny žijí ve stejné vile, kde se snaží provozovat svatební salón a řešit všechny trable s tím spojené.

  Premiéra: 2021
 • Dark Mon£y

  Dark Mon£y

  Obyčejná londýnská rodina se rozhodne přijmout peníze od úspěšného filmaře, když neprozradí, že zneužíval jejich nejmladšího syna. Přes své provinění věří, že peníze by mohly zajistit rodině lepší život.

  Premiéra: 2019
 • Celebrity (Celebrita)

  Celebrity (Celebrita)

  Přes jednu jedinou noc se ze Seo A-ri stane hvězda sociálních sítí. Tím se však ocitne v nebezpečném světě influencerů, ve kterém nikdo nemá slitování.

  Premiéra: 2023
 • Manhattan

  Manhattan

  Drama na pozadí největšího tajného závodu v historii vědy s posláním postavit první atomovou bombu. Vědci a jejich rodiny se v Los Alamos v Novém Mexiku pokusí existovat ve světě, kde lži a tajemství pronikají každým aspektem jejich života.

  Premiéra: 2014
  fanweb
 • The Best Man: Final Chapters

  The Best Man: Final Chapters

  Seriál na motivy stejnojmenného filmu od studia Universal se zaměří na Harber, Robyn, Jordan, Lance, Quentina, Shelby, Candace a Murche, Jejich vztahy se budou vyvíjet a staré křivdy začnou znovu vycházet na povrch.

  Premiéra: 2022
 • Rana Naidu

  Rana Naidu

  Bombajská adaptace Raye Donovana se zaměřuje na člověka, který řeší problémy ostatních a jeho otce.

  Premiéra: 2023
 • UnPrisoned

  UnPrisoned

  Terapeutka a svobodná matka žije poklidným životem, což zničí její otec. Ten je propuštěn z vězení a rozhodne se nastěhovat ke své dceři.

  Premiéra: 2023
 • Country Queen

  Country Queen

  Po deseti letech se Nairobi vrací do své rodné vesnice, kde se potýká se svou minulostí a těžařskou společnosti. Ta hrozí, že zničí celý její domov.

  Premiéra: 2022
 • Savage Beauty (Divoká kráska)

  Savage Beauty (Divoká kráska)

  Žena, která touží po pomstě za svou minulost, se přidá k mocné rodině vlastnící impérium krásy a kromě toho také temná tajemství.

  Premiéra: 2022
 • Trial by Fire

  Trial by Fire

  Seriál na motivy skutečných událostí se zaměřuje na vyhoření kina Uphaar. Zarmoucení rodiče se snaží vyrovnat se ztrátou svých dětí a dosáhnout spravedlnosti.

  Premiéra: 2023

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů