Powerpuff a podobné seriály

Powerpuff Powerpuff
2021 | USA
 • K.C. Undercover (Tajný život K.C)

  K.C. Undercover (Tajný život K.C)

  Středoškolačka K.C. Cooper zjistí, že jsou její rodiče špióni a že očekávají, že půjde v jejich šlépějích. Normální člověk by na to možná neměl, ale ona na to rozhodně má, protože umí bojovat a jde o génia, co se týče technologií.

  Premiéra: 2015
 • Mission: Impossible

  Mission: Impossible

  Filmy začínají v roce 1996, které sledují mise hlavního týmu IMF v terénu pod Huntovým vedením, jehož cílem je zastavit nepřátelské síly a zabránit hrozící globální katastrofě.

  Premiéra: 1996
  fanweb
 • Monsterverse

  Monsterverse

  MonsterVerse se odehrává v alternativní časové linii Země, kterou obývají „Massive Unidentified Terrestrial Organisms“ (MUTO), obří monstra různých tvarů, velikostí a forem. Mnoho Kaiju přítomných v MonsterVerse se nazývá Titáni.

  Premiéra: 2014
 • Eragon

  Eragon

  Příběh Eragona, mladého chlapce ve fantasy vesmíru, který narazí na modrý kámen, když cestuje přes pohoří poblíž svého domova.

  Premiéra: 2024
 • Cam Tavanlar (Křehká láska)

  Cam Tavanlar (Křehká láska)

  Leyla si už od mládí šla za svým snem, takže si vytvořila řetězec restaurací. Má však jednoho rivala, jmenuje se Cem a ten pochází z bohaté rodiny, díky čemuž může mít vše, co chce.

  Premiéra: 2021
 • Senden Daha Güzel (Souboj s láskou)

  Senden Daha Güzel (Souboj s láskou)

  Efsun je mladá dermatoložka, která bydlí s otcem na farmě. Jednoho dne se jí nečekaně ozve její matka, která ji opustila kvůli své kariéře. Když Efsun zjistí, že je na smrtelné posteli, ihned se za ní vydá. A to jí změní život.

  Premiéra: 2022
 • Start-Up (Startup)

  Start-Up (Startup)

  V Jižní Koreji se nachází fiktivní Silicon Valley, ve které se mladí podnikatelé snaží proměnit své sny v realitu. Nejde jim však o to se prosadit v práci, ale i v lásce.

  Premiéra: 2020
 • Gunman in Joseon

  Gunman in Joseon

  V 18. století se oblast východní Asie výrazně změnila, když tehdejší většinovou zbraň, meče, nahradily palné zbraně. Yoon-kang Park je mladý a bouřlivý muž, který představuje inteligentního válečníka. Orientuje se v cizím prostředí, ovládá moderní technologie a je připraven eliminovat veškeré zlo.

  Premiéra: 2014
 • Cliffhanger

  Cliffhanger

  Yi-kang Seo se živí jako strážkyně pohoří Čirisan, přičemž se o ní ví, že zná každé jeho zákoutí. Nyní spolupracuje na nejrůznějších případech a záhadách společně s Hyunem Kangem, absolventem vojenské akademie, který střeží velké tajemství.

  Premiéra: 2021
 • The Forbidden Marriage

  The Forbidden Marriage

  V období dynastie Joseon vládne král jménem Lee Heon, kterému zničehonic zemřela manželka. Zatímco všichni trvají na tom, aby si našel novou ženu, on se k tomu nemá. Když z toho začnou být všichni nervózní, král zjistí, že se po paláci potuluje duch jeho bývalé ženy.

  Premiéra: 2022
 • Hi bye, Mama! (Ahoj, mami, zatím!)

  Hi bye, Mama! (Ahoj, mami, zatím!)

  Jedna žena je už sice po smrti, ale zničehonic dostane druhou šanci, a tak se náhle vrátí ke svému manželovi a dceři.

  Premiéra: 2020
 • Good Luck Charlie (Hodně štěstí, Charlie)

  Good Luck Charlie (Hodně štěstí, Charlie)

  Rodina Duncanových musí nově vychovávat i dcerku Charlotte, nicméně rodiče chtějí pracovat na plný úvazek, a tak ji dají na starost svým starším dětem. Ty nyní čelí výzvám, o kterých dříve neměly ani potuchy.

  Premiéra: 2010
 • GSG 9 (GSG 9: Speciální jednotka)

  GSG 9 (GSG 9: Speciální jednotka)

  GSG 9 je německá speciální protiteroristická jednotka, jejíž členové mají vrcholnou fyzičku, striktně dodržují pravidla a jsou téměř dokonalost sama. Vzhledem k tomu, že teroristické útoky rostou jako houby po dešti, je tato jednotka potřeba čím dál častěji.

  Premiéra: 2007
 • The Fabulous (Prostě báječní)

  The Fabulous (Prostě báječní)

  Čtyři nejlepší kamarádi si plní sny v módním průmyslu, zatímco se snaží zvládat svou náročnou práci a trable ve svých osobních životech.

  Premiéra: 2022
 • The Legend of the Blue Sea

  The Legend of the Blue Sea

  V minulosti Dam Ryung zachránil mořskou pannu Sim Chung tím, že ji hodil zpátky do moře. Ta se po několika stoletích opět setká s lidmi, a to ve chvíli, kdy na ni narazí podvodníček Joon-Jae.

  Premiéra: 2016
 • Rookie Cops

  Rookie Cops

  Zatímco dva studenti národní policejní akademie prožívají své životy, snaží se stát plnohodnotnými policisty. Oba jsou sice velmi rozdílní, ale zažívají podobně silné životní události.

  Premiéra: 2022
 • Inspector Joy

  Inspector Joy

  V době vlády dynastie Čoson, která byla plná vražd, spiknutí a korupcí, musí spojit síly rozmlsaný tajný agent a rozvedená pokroková žena.

  Premiéra: 2021
 • She Would Never Know

  She Would Never Know

  Yoon Song Ah a Chae Hyun Seung pracují v marketingovém týmu jedné kosmetické značky. Oba se své práci sice věnují naplno a s nadšením, ale něco jim chybí. Právě to by mohli naleznout v tom, co mezi nimi pomalu vzniká.

  Premiéra: 2021
 • Stuck in the Middle (Život uprostřed)

  Stuck in the Middle (Život uprostřed)

  Harley má technický talent, který využívá k tomu, aby si usnadnila život prostředního dítěte v rodině se sedmi dětmi.

  Premiéra: 2016
 • Jealousy Incarnate

  Jealousy Incarnate

  Televizní rosnička narazí na svého bývalého přítele, který býval její velkou láskou. Nyní však nemá oči pro něj, ale pro jeho nejlepšího kamaráda.

  Premiéra: 2016

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů