Shōgun a podobné seriály

Shōgun (Šógun) Shōgun (Šógun)
2024 | USA
 • Resistance

  Resistance

  Vítejte v Irsku v roce 1920, vše je tu dvojité. Dva státy, dvě armády, dva soudní systémy. Oba státy se neustále snaží navzájem destabilizovat. Lidé si navzájem nemohou věřit. Každý tu bojuje o život a budoucnost.

  Premiéra: 2019
 • Atlantic Crossing (Cesta za oceán)

  Atlantic Crossing (Cesta za oceán)

  V dubnu roku 1940 nacistické Německo přepadlo Dánsko a Norsko. Zatímco Dánsko bylo obsazeno bez boje, Norsko se bránilo, díky čemuž poskytlo dostatek času na útěk své královské rodině. Ta překročila Atlantický oceán, aby mohla bojovat za svou zemi a proti nacismu samotnému.

  Premiéra: 2020
 • Once and Again (Druhá šance)

  Once and Again (Druhá šance)

  Lily Manning a Rick Sammler jsou oba rozvedení, je jim kolem čtyřiceti let a nečekají, že ve svém životě najdou partnera, se kterým stráví zbytek svého života. Tak vedou životy až do chvíle, kdy se jim zkříží cesty. Nový život začíná, a ten představuje ještě větší výzvu.

  Premiéra: 1999
 • Bosé

  Bosé

  Miguel Bosé je známý španělský zpěvák a skladatel, na jehož život se zaměřuje tento seriál. Jeho jedinečná osobnost zařídila prolomení španělských bariér, které se pomalu otevíraly změnám.

  Premiéra: 2022
 • Prisma (Prizma)

  Prisma (Prizma)

  Prisma se zabývá vztahy a identitami Marca a Andrey – dvojčat, která vypadají stejně, ale k životu přistupují zcela odlišně. Dvojčata se vydávají na cestu objevování světa a proměny z těch, jimiž by měli být, v ty, jimiž být chtějí. Totéž se týká i jejich přátel, kteří rovněž hledají své místo na světě.

  Premiéra: 2022
 • Tom Jones

  Tom Jones

  Skandální příběh o mladíkovi jménem Tom Jones, který se snaží najít své místo ve světě.

  Premiéra: 2023
 • Diagnosis Murder (Diagnóza vražda)

  Diagnosis Murder (Diagnóza vražda)

  Dr. Mark Sloan je zaměstnancem jedné nemocnice v Los Angeles, ale kromě toho vypomáhá místní policejní stanici s vyšetřováním vražd. Díky tomu spolupracuje mimo jiné i se svým synem.

  Premiéra: 1993
 • 5ive Days to Midnight (5 dnů do půlnoci)

  5ive Days to Midnight (5 dnů do půlnoci)

  Profesor JT Neumeyer nalézá záhadný kufřík, ve kterém jsou policejní důkazy o jeho vlastní smrti. Zpočátku považuje tento kufřík za něčí žert, ale postupem času začne uvažovat nad tím, zda nejde o varování.

  Premiéra: 2004
 • Highlander: The Animated Series (Highlander)

  Highlander: The Animated Series (Highlander)

  Animovaný seriál vycházející z kultovního filmového sci-fi z roku 1986 s Christop­herem Lambertem o řádu Nesmrtelných a jejich svárech napříč historií. Animovaný Highlander sleduje osudy Quentina MacLeoda, syna Connora MacLeoda z filmů, který bojuje s ostatními Nesmrtelnými v postapokalyp­tickém světě.

  Premiéra: 1994
 • Return to the Planet of the Apes

  Return to the Planet of the Apes

  Tři astronauti ztroskotají na Zemi ve vzdálené budoucnosti, ve které opice mluví a vládnou celé planetě. V bezpečí jsou jen do té doby, než opice zjistí, že jsou na Zemi.

  Premiéra: 1975
 • Motorheads

  Motorheads

  Seriál vypráví o prvních láskách, prvních zlomených srdcích a otočení klíčem ve vašem úplně prvním autě. V kdysi vzkvétajícím industriálním městě, které nyní volá po jiskřičce naděje, se odehrává adrenalinem prosycený příběh skupiny outsiderů, mezi kterými se zrodí překvapivé přátelství nad společnou láskou k automobilům. A zatímco se někteří z nich potýkají s hierarchií a pravidly střední školy, jiní prchají před temnou minulostí.

  Premiéra: 2024
 • Thai Cave Rescue (Záchranná mise v thajské jeskyni)

  Thai Cave Rescue (Záchranná mise v thajské jeskyni)

  V roce 2018 se svět spojil, aby zachránili chlapce v zatopené jeskyni v severním Thajsku. Celý příběh teď můžete sledovat v limitované sérii.

  Premiéra: 2022
 • Mary & George

  Mary & George

  Pravdivý příběh Mary Villiersové, která zformovala svého pohledného syna George k tomu, aby svedl krále Jamese I. a stal se jeho všemohoucím milencem. Skrze nehorázné intrikaření se dvojice vypracuje ze svých skromných poměrů až k nejbohatším osobám s nejvyššími tituly. Stanou se z nich nejen nejbližší rádci krále, ale i nejvlivnější matka a syn, jaké kdy Anglie spatřila

  Premiéra: 2023
 • Elba vs Block

  Elba vs Block

  Idris Elba a Ken Block se navzájem vyzývají v různých automobilových závodech.

  Premiéra: 2020
 • Why Didn't They Ask Evans? (Agatha Christie: Proč nepožádali Evanse?)

  Why Didn't They Ask Evans? (Agatha Christie: Proč nepožádali Evanse?)

  Jednoho dne nalezne Bobby Jones na pobřeží umírajícího muže, jehož poslední slova jsou: „Proč nepožádali Evanse?“ To Bobbymu nedá, a tak se pokusí přijít na to, proč umírající muž řekl zrovna tato slova.

  Premiéra: 2022
 • Twilight

  Twilight

  Seriálová adaptace upíří ságy Stmívání od spisovatelky Stephenie Meyerové, jejíž knihy byly převedeny na filmová plátna v letech 2008–2012. Příběh pojednává o Belle Swanové, která se přestěhuje do městečka Forks, kde se seznámí mimo jiné s upíří rodinou Cullenových.

  Premiéra: 2024
 • Wild Cards

  Wild Cards

  Kurážná podvodnice a degradovaný policista řídící se pravidly dostávají šanci se vykoupit. On by se mohl vrátit na svou detektivní pozici a ona se vyhnout vězení. V čempak je háček? Musejí nalézt způsob, jak spolupracovat a využít své jedinečné schopnosti, aby vyřešili zločiny. A když se i jeden druhému naučí důvěřovat, možná se z nich skutečně mohou stát parťáci.

  Premiéra: 2024
 • Taiwan Crime Stories (Tchaj-wanské krimi příběhy)

  Taiwan Crime Stories (Tchaj-wanské krimi příběhy)

  Čtyřdílný antalogický seriál inspirovaný skutečnými případy. Jeden z případů je zaměřený na pojistný podvod, další případy řeší vyvraždění rodiny, vraždu učitelky či smrt dítěte na vojenské základně.

  Premiéra: 2023
 • Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre (Džundži Itó: Japonské děsy)

  Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre (Džundži Itó: Japonské děsy)

  Džundži Itó je mistr hororové mangy, podle jehož příběhů vznikl následující seriál. Ten vybírá jeho nejlepší tvorbu, ze které mrazí v zádech.

  Premiéra: 2023
 • DROP

  DROP

  DROP je o vašich přátelích Vladovi, Markovi, Anie a Artëmovi. Není o žádném lyceu v centru města, ale o obyčejné škole bez nějakých parádiček. Příběhy jsou založené na skutečných událostech, bez pozlátka, patosu a dlouhých rozprav. Je to příběh o krutosti a jejích následcích.

  Premiéra: 2021

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů