Clearing a podobné seriály

 • Paramparca (Vyměněné osudy)

  Paramparca (Vyměněné osudy)

  Gulseren je chudá žena, zatímco Dilara je bohatá. Obě však měly prožívat život té druhé, protože byly v porodnici těsně po narození omylem vyměněny. Jakmile vyjde pravda najevo, objeví se problémy.

  Premiéra: 2014
 • El secreto de la familia Greco (Rodinné tajemství Greců)

  El secreto de la familia Greco (Rodinné tajemství Greců)

  Na veřejnosti sice mohou působit jako ideální rodinka, ale ve skutečnosti žijí z únosů bohatých lidí, za které vymáhají tučné výkupné.

  Premiéra: 2022
 • GSG 9 (GSG 9: Speciální jednotka)

  GSG 9 (GSG 9: Speciální jednotka)

  GSG 9 je německá speciální protiteroristická jednotka, jejíž členové mají vrcholnou fyzičku, striktně dodržují pravidla a jsou téměř dokonalost sama. Vzhledem k tomu, že teroristické útoky rostou jako houby po dešti, je tato jednotka potřeba čím dál častěji.

  Premiéra: 2007
 • Gran Reserva (Trpké víno)

  Gran Reserva (Trpké víno)

  Vicente Cortazár předá svou vinařskou firmu svému synovi, který zrovna uzavřel skvělou smlouvu. Ukáže se však, že onu smlouvu má nakonec získat konkurenční rodina Revertových. V tu chvíli vypukne boj mezi dvěma vinařskými rodinami.

  Premiéra: 2010
 • Binbir Gece (Tisíc a jedna noc)

  Binbir Gece (Tisíc a jedna noc)

  Šeherezáda má těžce nemocného syna, jehož léčba stojí velké peníze. Majitel společnosti, ve které pracuje, jí rád půjčí potřebné peníze, a to za to, když s ním stráví jednu noc.

  Premiéra: 2006
 • Dalziel and Pascoe (Dalziel a Pascoe)

  Dalziel and Pascoe (Dalziel a Pascoe)

  Na policejní stanici se vytvoří neobvyklé duo tvořené stárnoucím a problémovým Dalzielem a mladým a slušným Pascoem. I když se může zdát, že si nikdy nebudou rozumět, opak se ukáže být pravdou, protože se z nich stane ideální detektivní dvojice.

  Premiéra: 1996
 • Dila Hanım (Pomsta nebo láska)

  Dila Hanım (Pomsta nebo láska)

  Dila se vyrovnává se smrtí svého muže a vše se rozhodne vyřešit nalezením jeho vraha. Osud jí v tomto sice vyhoví, nicméně ona se do něj zamiluje.

  Premiéra: 2012
 • Historia de un crimen: Colosio (Dějiny zločinu: Kandidát)

  Historia de un crimen: Colosio (Dějiny zločinu: Kandidát)

  Luis Donaldo Colosio, kandidát na mexického prezidenta, zemřel roku 1994, nicméně jeho smrt nebyla žádná náhoda. Jeho vdova je odhodlaná vypátrat, kdo stojí za jeho smrtí.

  Premiéra: 2019
 • When the Camellia Blooms (Když rozkvétá kamélie)

  When the Camellia Blooms (Když rozkvétá kamélie)

  Svobodné matce Dongbaek vstoupí do života nová potenciální láska, a tak hledá způsob, jak se s celou situací řádně vypořádat.

  Premiéra: 2019
 • Was It Love (Byla to láska?)

  Was It Love (Byla to láska?)

  Jedna svobodná matka nebyla na rande už celé roky, ale s pomocí čtyř mužů začne objevovat nejenom lásku, ale i samu sebe.

  Premiéra: 2020
 • The Fame Game (Hra na slávu)

  The Fame Game (Hra na slávu)

  Policie pátrá po jedné slavné indické herečce, která zničehonic zmizela. Jak pátrání pokračuje, policie zjišťuje, že herečka není taková, jak se prezentuje.

  Premiéra: 2022
 • Our Beloved Summer (Zamilované léto)

  Our Beloved Summer (Zamilované léto)

  Na škole se jim podařilo natočit virální video, kvůli kterému se po letech musí opět postavit před kameru. Problém je, že se nemají zrovna moc rádi.

  Premiéra: 2021
 • Somebody

  Somebody

  Vývojářka jedné seznamovací aplikace a její přátelé se zapletou do vraždy a dalších zločinů. Navíc číhá v opodál jeden záhadný muž, který něco skrývá.

  Premiéra: 2022
 • Chocolate (Láska s čokoládovou příchutí)

  Chocolate (Láska s čokoládovou příchutí)

  Jednoho lékaře a jednu kuchařku spojuje jedno důležité jídlo. Jejich cesty se opět protnou ve chvíli, kdy oba začnou pracovat na stejném místě.

  Premiéra: 2019
 • Bia

  Bia

  Bia a její nejlepší kamarádi jsou influenceři, kteří rádi odhalují svůj taneční a pěvecký talent. V jejich okolí jsou však tací, kteří touží pouze po slávě a penězích.

  Premiéra: 2019
 • Understanding of Love (V zájmu lásky)

  Understanding of Love (V zájmu lásky)

  Ha Sang-soo, Ahn Soo-yeong, Park Mi-kyeong a Jeong Jong-hyeon, čtyři kolegové z banky, se zamotají do sítě vztahů. Všichni si brzy uvědomí, jak daleko jsou ochotni zajít kvůli lásce.

  Premiéra: 2022
 • Esmeralda

  Esmeralda

  Esmeralda se narodila do chudých poměrů, slepá, ale s velmi laskavým srdcem. Jejím snem je najít lásku svého života. Možná se jí stane José Armando, kterého nedávno poznala. Problémem je však to, že pochází z bohaté rodiny, tudíž jejich lásce přeje jen málokdo.

  Premiéra: 1997
 • M'entends-tu? (Slyšíte mě?)

  M'entends-tu? (Slyšíte mě?)

  Seriál sleduje každodenní život tří kamarádek Ady, Fabioly a Carolanne, které pochází z chudých poměrů.

  Premiéra: 2019
 • Gran Hotel (Grand Hotel)

  Gran Hotel (Grand Hotel)

  Na začátku 20. století se Julio Olmedo vydává do luxusního Grand Hotelu na venkově, aby zjistil, co se stalo s jeho sestrou. Nechá se tu zaměstnat jako číšník a zjišťuje, že jeho sestra byla vyhozena, protože kradla. To se mu nezdá, a tak chce odhalit pravdu.

  Premiéra: 2011
 • Der Kriminalist (Kriminalista)

  Der Kriminalist (Kriminalista)

  Bruno Schumann je sebejistý a autoritativní kriminální inspektor z oddělení vražd berlínské policejní stanice. Má silný smysl pro spravedlnost, tudíž svou práci odvádí zodpovědně. Případy by však nikdy nevyřešil bez pomoci svého týmu.

  Premiéra: 2006

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů