Company You Keep a podobné seriály

The Company You Keep Company You Keep
2023 | USA
 • The Company You Keep

  The Company You Keep

  Seriál vypráví příběh podvodníka Charlieho a důstojnice CIA v utajení Emmy. V noci plné vášně vzplane mezi dvojicí láska, která se však profesně střetává.

  Premiéra: 2023
 • Taggart (Inspektor Taggart)

  Taggart (Inspektor Taggart)

  Jim Taggart je inspektorem skotské policie, který řeší ty nejrůznější případy a zločiny. Po čase v seriálu již nevystupuje, a tak se seriál zaměřuje na jeho žáky, kteří řeší případy v Glasgow místo něj.

  Premiéra: 1983
 • Lewis (Vraždy v Oxfordu)

  Lewis (Vraždy v Oxfordu)

  Inspektor Lewis se po dlouhé době vrátí do Oxfortu, kde byl naposledy v době, kdy jeho manželka ještě žila. Ihned se začne zajímat o místní vyšetřování, a tak tu nějakou dobu opět pobude.

  Premiéra: 2006
 • El grito de las mariposas (Křik motýlků)

  El grito de las mariposas (Křik motýlků)

  Dominikánský diktátor Rafael Leónidas Trujillo vydal rozkaz k zabití aktivistky Minervy Mirabal a jejích dvou sester. Seriál se zaměřuje na vše, co vedlo k této převratné události.

  Premiéra: 2023
 • A Model Family (Ukázková rodina)

  A Model Family (Ukázková rodina)

  Jeden profesor, který je věčně bez peněz, omylem okrade kartel. Aby si však udržel svou rodinu, bude muset změnit profesi a dát se na pašování drog.

  Premiéra: 2022
 • Dunaj, k vašim službám

  Dunaj, k vašim službám

  V roce 1939 je na Slovensku otevřen nový obchodní dům Dunaj, který v sobě nese všechny prvky modernosti. Je však otevřen v době velké nejistoty, protože všichni mají strach z možné války.

  Premiéra: 2023
 • The Big Leap

  The Big Leap

  Drama o skupině různorodých postav, které se pokouší změnit své štěstí v realitní show, jenž má za cíl vytvořit originální verzi Labutího jezera.

  Premiéra: 2021
 • Florida Man

  Florida Man

  Bývalý policista se vrací na Floridu, kde se ukrývá jeho přítelkyně, jež je shodou okolností dcerou mafiána. Původně si sice myslel, že tu bude krátkou dobu, ale opak se ukáže být pravdou.

  Premiéra: 2023
 • Ride

  Ride

  McMurrayovi patří mezi rodiny, které se starají o své ranče. A podobně jako ostatní, i oni chtějí ten svůj ochránit před všemi nebezpečími zvenčí.

  Premiéra: 2023
 • Six Four

  Six Four

  Policie Glasgow čelí nečekané výzvě. Detektiv Chris O'Neill vyšetřuje případ, který zahrnuje i jeho nezvěstnou dospívající dceru. Vše se ještě více zkomplikuje ve chvíli, kdy policie zjistí, že by případ mohl mít souvislost s dříve zmizelou Julií Mackie.

  Premiéra: 2023
 • Amber Brown

  Amber Brown

  Amber Brown je dívkou, která našla svůj hlas prostřednictvím umění a hudby po rozvodu svých rodičů.

  Premiéra: 2022
 • The Wonder Years (2021)

  The Wonder Years (2021)

  Příběh se odehrává na konci šedesátých let minulého století. Dospělý Dean vzpomíná na své dospívání v Montgomery a na to, jak jeho rodina našla zázračná léta v turbulentním období.

  Premiéra: 2021
 • Iveta (2023)

  Iveta (2023)

  Iveta je dospělá slečna, jejíž život je rozpolcen mezi dvěma generacemi. Její zbožná matka ji odsuzuje za její chování, ale Ivetu to nějak netrápí. Svět se jí změní ve chvíli, když se v jejím městě objeví někdo, kdo jí odhalí dráhu modelingu.

  Premiéra: 2023
 • Pride and Prejudice (Pýcha a předsudek)

  Pride and Prejudice (Pýcha a předsudek)

  Když se do sousedství přestěhuje mladý a svobodný šlechtic Bingley, paní Bennetová spatří šanci provdat jednu ze svých dcer. Společně s panem Bingleym ale přijede i jeho tajemný společník pan Darcy, který sice zaujme Elizabeth Bennetovou, ale ta si všimne, o jak moc pyšného muže vlastně jde.

  Premiéra: 1995
 • My First First Love (Moje první láska)

  My First First Love (Moje první láska)

  Yun Tae-o si k sobě nastěhuje skupinku přátel, kde každý z nich hledá z různých důvodů útočiště. Společně prožívají lásky, přátelství a další životní události.

  Premiéra: 2019
 • Narco-Saints (Narkosvětci)

  Narco-Saints (Narkosvětci)

  Jeden obyčejný podnikatel se stane součástí jedné tajné vládní mise, která má za úkol dopadnout korejského drogového šéfa.

  Premiéra: 2022
 • The Makanai: Cooking for the Maiko House (Makanai: Jak se vaří pro Maiko)

  The Makanai: Cooking for the Maiko House (Makanai: Jak se vaří pro Maiko)

  Dvě kamarádky se vydají do Kjóta za svými kulinářskými sny, ale každou z nich tu zláká jiná vášeň. I přesto bydlí pod jednou střechou a jsou z nich nerozlučné kamarádky.

  Premiéra: 2023
 • George & Tammy

  George & Tammy

  Seriál se zaměřuje na nejznámější pár ze světa country hudby Tammy Wynette a Georgea Jonese, jejichž vztah byl inspirací pro jeden z nejznámějších hudebních žánrů.

  Premiéra: 2022
 • Kojak (Inspektor Kojak)

  Kojak (Inspektor Kojak)

  Policejní poručík Theo Kojak žije v New Yorku, kde se vypořádává se zločinci nejrůznějšího kalibru. Kojak je vskutku nezapomenutelným policistou, kterého lze lehce poznat podle jeho holé hlavy, lízátka a řádného smyslu pro spravedlnost.

  Premiéra: 1973
 • Class of '09 (Absolventi roku 2009)

  Class of '09 (Absolventi roku 2009)

  Skupinu FBI agentů, kteří promovali na Quanticu v roce 2009, znovu spojí úmrtí jejich vzájemného přítele. Seriál, který se odehrává během tří dekád a je vyprávěn skrze tři navzájem se prolínajících časové linky, prozkoumává podstatu spravedlnosti, lidskosti a voleb, které učiníme a které nakonec definují naše životy a náš odkaz.

  Premiéra: 2023

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů