Watcher a podobné seriály

The Watcher Watcher
2022 | USA
 • The Queen of Flow

  The Queen of Flow

  Sedmnáct let poté, co byla neprávem uvězněna, se snaží hudební skladatelka dostát spravedlnosti a hledá vrahy své rodiny.

  Premiéra: 2018
 • Soukromé pasti

  Soukromé pasti

  Soukromé záležitosti představují něco velmi složitého. Každý se s nimi chceme poprat po svém, ale ve skutečnosti by stačilo jen někoho požádat o pomoc. Právě proto se do těchto největších pastí často chytáme sami.

  Premiéra: 2008
 • Lies and Deceit (Nehorázné lži)

  Lies and Deceit (Nehorázné lži)

  Učitelka literatury má podezření, že ji omámil vážený chirurg a rozhodne se proti němu podat žalobu.

  Premiéra: 2020
 • Atlantic Crossing (Cesta za oceán)

  Atlantic Crossing (Cesta za oceán)

  V dubnu roku 1940 nacistické Německo přepadlo Dánsko a Norsko. Zatímco Dánsko bylo obsazeno bez boje, Norsko se bránilo, díky čemuž poskytlo dostatek času na útěk své královské rodině. Ta překročila Atlantický oceán, aby mohla bojovat za svou zemi a proti nacismu samotnému.

  Premiéra: 2020
 • Two Summers (Dvě léta)

  Two Summers (Dvě léta)

  Skupina dospívajících se rozhodne uspořádat poslední párty, než začnou ýít spořádaný život. Včírek se změní v tragédii, kdy jeden z kamarádů zemře. O třicet let později se všichni zase setkají.

  Premiéra: 2022
 • The Rational Life (Řídit se rozumem)

  The Rational Life (Řídit se rozumem)

  Ve světě, jenž ovládají muži je pro Shen Ruoxin obtížné získat toužené povýšení. Je to už rok, co začalo výběrové řízení na vedoucího právního oddělení, ale viceprezidentka společnosti vše neustále komplikuje.

  Premiéra: 2021
 • Sthlm Rekviem

  Sthlm Rekviem

  Fredrika Bergmanová se přidává ke speciální jednotce ve Stockholmu.

  Premiéra: 2018
 • The Lies Within (Snůška lží)

  The Lies Within (Snůška lží)

  Kim Seo-hui přijde o otce, který jí zemře, a manžela, který se začne pohřešovat. Právě proto spojí své síly s detektivem Jo Tae-sikem, aby zjistila pravdu.

  Premiéra: 2019
 • Une mère parfaite (Perfektní matka)

  Une mère parfaite (Perfektní matka)

  Hélène pracuje v Berlíně a má spokojený rodinný život, ten je narušen, když je její dcera v Paříži obviněna z vraždy bohatého dědice.

  Premiéra: 2021
 • Il processo (Proces)

  Il processo (Proces)

  Vražda jedné dívky výrazně ovlivní životy třech lidí. Mezi ty patří státní zástupkyně, která jí byla blízkou osobou, právník, jenž chce vyřešit nějaký pořádný případ, a podezřelá, která však prohlašuje, že je nevinná.

  Premiéra: 2019
 • Maldivas

  Maldivas

  Seznamte se s obyvateli Malediv, kde jedna žena hledá odpověď na otázku, proč její matka zemřela tak náhle.

  Premiéra: 2022
 • Ingobernable (Neovladatelná)

  Ingobernable (Neovladatelná)

  První dáma Mexika je žena plná přesvědčení a ideálů, která ztrácí víru ve svého manžela. Nyní bude potřebovat veškerou svou sílu, aby odhalila pravdu.

  Premiéra: 2017
 • As the Crow Flies (Na křídlech ctižádosti)

  As the Crow Flies (Na křídlech ctižádosti)

  Mladá fanynka dostane šanci v týmu ostřílené moderátorky, ale brzy ji dostihne temná stránka ambicí, závisti a touhy být viděn.

  Premiéra: 2022
 • Huge in France

  Huge in France

  Gad je populární komik. Ve Francii. Když se ocitne ve složité životní situaci, rozhodne se odstěhovat do Los Angeles, kde se pokusí zlepšit si vztah se svým 16letým synem.

  Premiéra: 2019
 • Lovely Little Farm

  Lovely Little Farm

  Uprostřed levandulových polích je krásná malá farma, kde sestry Jill a Jacky pečují o všechna svá zvířata, včetně těch mluvících.

  Premiéra: 2022
 • Historia de un crimen: Colmenares (Deník zločinu: Noční jízda)

  Historia de un crimen: Colmenares (Deník zločinu: Noční jízda)

  Po halloweenské párty je Luis Andrés Colmenares nalezen mrtvý. Šlo o vraždu nebo o nehodu?

  Premiéra: 2019
 • El Internado (Internát)

  El Internado (Internát)

  Internátní škola pro problémové děti je plná zajímavých příběhů, které si zaslouží hlubší prozkoumání. Ocitne se tu například jeden student, který musí dospět, aby dokázal ochránit svou mladší sestru. Kromě něj tu jsou například i mladíci, kteří se pustí do odhalování školního tajemství, nebo učitel, který chce změnit svět.

  Premiéra: 2007
 • Die Toten vom Bodensee (Vraždy u jezera)

  Die Toten vom Bodensee (Vraždy u jezera)

  Na břehu Bodamského jezera pracuje německý detektiv Micha Oberländer a jeho rakouská kolegyně Hannah Zeiler. Mají stejný rytmus, ale nemohou se už více lišit. Přesto se ve vyšetřování skvěle doplňují.

  Premiéra: 2014
 • Private Lives (Soukromé životy)

  Private Lives (Soukromé životy)

  Skupině jedinečných podvodníčků se podaří odhalit děsivé spiknutí, za kterým stojí vláda a jedna chamtivá megakorporace.

  Premiéra: 2020
 • Everything's Trash

  Everything's Trash

  Phoebe je okolo třiceti a je hvězdou podcastů, jenž proplouvá svým chaotickým životem. Její starší bratr rozjíždí politickou kariéru, což ji nutí dospět a spoléhá se na své blízké a rodinu.

  Premiéra: 2022

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů