Velvet Colección a podobné seriály

 • Mi destino eres tú (Osudová láska)

  Mi destino eres tú (Osudová láska)

  Andrea Sanvicente Fernándezová je mladá a schopná advokátka, která se zamiluje do muže z vyšších společenských kruhů. Jejich lásce tedy brání spousta překážek, které musí překonat.

  Premiéra: 2000
 • Milady, la historia continúa (Milady)

  Milady, la historia continúa (Milady)

  Seriál vypráví o zakázané lásce mezi dvěma znepřátelenými bohatými rodinami. Delfina z rodiny Taylorových se zamiluje do Federica z rodiny Valladaresových, ale nejenom, že jejich lásce brání obě rodiny, ale zároveň v ní figuruje Maximo, Federicův bratr, který miluje Delfinu.

  Premiéra: 1997
 • Luisa Fernanda

  Luisa Fernanda

  Luisa Fernanda je mladá žena z bohaté rodiny, kvůli čemuž byla během dospívání poměrně rozmazlená. Studuje na právnické univerzitě, kde se nesnáší s jednou místní profesorkou. Během jednoho incidentu se zamiluje do svého profesora, kvůli kterému se však nehodlá měnit.

  Premiéra: 1999
 • Dila Hanım (Pomsta nebo láska)

  Dila Hanım (Pomsta nebo láska)

  Dila se vyrovnává se smrtí svého muže a vše se rozhodne vyřešit nalezením jeho vraha. Osud jí v tomto sice vyhoví, nicméně ona se do něj zamiluje.

  Premiéra: 2012
 • Velvet

  Velvet

  Alberto je posledním dědicem madridského módního impéria. V jeho firmě pracuje již několik let chudá švadlena Ana, do které se zamiluje. Zatímco jsou oba ochotni bojovat za lásku, která mezi nimi vzplanula, Albertova rodina jim stojí v cestě.

  Premiéra: 2014
 • Rosamunde Pilcher

  Rosamunde Pilcher

  Rosamunde Pilcher je známá britská spisovatelka, která napsala více jak sto románů. Její emotivní příběhy plné vášně a tragických nehod se rozhodla zpracovat německá stanice ZDF.

  Premiéra: 1993
 • Novenka (Ta nová)

  Novenka (Ta nová)

  Vera zjistí, že byl její bratr zatčen policií na základě falešného obvinění. Aby ho dostala na svobodu, musí mezi studenty střední školy zjistit, kdo jim prodává drogy.

  Premiéra: 2019
 • Aşk-ı Memnu (Zakázaná láska)

  Aşk-ı Memnu (Zakázaná láska)

  Adnan je svobodný otec dvou dětí. Po letech se seznámí s dcerou paní Firdevs a ucítí něco, co necítil už pěkně dlouho – lásku.

  Premiéra: 2008
 • Coisa Mais Linda (Nejkrásnější věc)

  Coisa Mais Linda (Nejkrásnější věc)

  Maria Luiza je bohatá žena, která se po manželově zmizení rozhodne otevřít klub nazvaný Bossa Nova. Učiní tak navzdory svému obvykle konzervativnímu chování.

  Premiéra: 2019
 • The Confessions of Frannie Langton (Vyznání Frannie Langtonové)

  The Confessions of Frannie Langton (Vyznání Frannie Langtonové)

  Seriál Vyznání Frannie Langtonové představuje temný příběh o zakázané lásce. Frannie se jednoho dne probudí vedle své milenky, která byla zavražděna. V tu chvíli se zaváže k dokázání toho, že za její smrt nemůže ona.

  Premiéra: 2022
 • El Privilegio de amar (Právo na lásku)

  El Privilegio de amar (Právo na lásku)

  Cristina vyrůstala bez svých rodičů v klášteře, ale jednoho se jí ujme bohatá Luciana Duvall, která z ní udělá modelku. Jakmile se Cristina zamiluje do její syna Victora Manuela, Luciana ji začne nenávidět.

  Premiéra: 1998
 • Yago, pasion Morena (Yago, syn džungle)

  Yago, pasion Morena (Yago, syn džungle)

  Yago Valdez prožil těžké mládí, protože vyrůstal v divočině a přišel o oba rodiče. Vychovával ho sice Gardel Valdez, ale ten není jeho biologickým otcem. Život se mu změní ve chvíli, kdy pozná Morenu, jež je zranitelná kvůli tomu, že se právě rozešla se svým snoubencem.

  Premiéra: 2001
 • Carita pintada (Barvy lásky)

  Carita pintada (Barvy lásky)

  Aurora žije v rodině, kterou vychovala její nevlastní matka. Má spoustu nevlastních sourozenců a nikdo netuší, kdo jsou její skuteční rodiče. Aurora se zakouká do pohledného mladíka jménem Diego, nicméně ten je již zasnoubený. Jejich láska bude muset překonat spoustu překážek, aby mohla být dotažena do zdárného konce.

  Premiéra: 1999
 • Playing with Fire (Hra s ohněm)

  Playing with Fire (Hra s ohněm)

  Tři bohaté ženy, mezi které patří i matka s dcerou, propadnou jednomu muži. Díky tomu vznikne milostný příběh plný napětí.

  Premiéra: 2019
 • Paramparca (Vyměněné osudy)

  Paramparca (Vyměněné osudy)

  Gulseren je chudá žena, zatímco Dilara je bohatá. Obě však měly prožívat život té druhé, protože byly v porodnici těsně po narození omylem vyměněny. Jakmile vyjde pravda najevo, objeví se problémy.

  Premiéra: 2014
 • Laberintos de pasión (Labyrinty vášně)

  Laberintos de pasión (Labyrinty vášně)

  Julietta přišla ve svých desíti letech o rodiče, nyní žije na vesnici u svého dědečka. Jejími nejbližšími kamarády jsou dva budoucí dědicové jednoho prosperujícího statku, nicméně jejich otec tomuto přátelství nepřeje, protože si myslí, že Julietta není dost dobrá pro jeho chlapce.

  Premiéra: 1999
 • Velvet Colección (Velvet: Návrat)

  Velvet Colección (Velvet: Návrat)

  Ana je známou módní návrhářkou, která se po letech vrátí do Madridu, aby rozšířila podnik k moři do Barcelony. Jejím cílem je, aby lidé poznávali značku Velvet hned, jakmile ji spatří. S návratem do Španělska započíná její nová cesta za elegancí.

  Premiéra: 2017
 • Luna salvaje (Divoký měsíc)

  Luna salvaje (Divoký měsíc)

  Letícia se narodila do bohaté rodiny Floresových, ale ve skutečnosti není dcerou Geralda a jeho manželky Delfiny, ale Geralda a služky Trini. Delfina svou dceru nenáviděla, a tak Letícii vychovávala její skutečná matka, aniž by Letícia věděla, kdo ve skutečnosti je.

  Premiéra: 2000
 • Kachorra

  Kachorra

  Kachorra chce pomoci jednomu dětskému domovu, který se ocitl ve finanční krizi. Když se do toho ale pustí, ocitne se ve špatnou chvíli na špatném místě, kvůli čemuž začne mít problémy se zákonem. Jejím cílem je prokázat světu svou nevinnu.

  Premiéra: 2002
 • Cuando seas mía (Hříšná láska)

  Cuando seas mía (Hříšná láska)

  Paloma je krásná dívka z chudých poměrů, která touží po lepším životě a životní lásce. Jedno dne pozná Diega, dědice kávového magnáta. Ten se do ní sice ihned zamiluje, ale jejich lásce brání hned několik překážek.

  Premiéra: 2001

Na Edně si můžete seriály přidat do oblíbených a sledovat pak jen ty, které vás zajímají. Když má pak hodně lidí mezi oblíbenými seriál „A“ a současně seriál „B“, myslíme si, že ostatním, kteří zatím mají rádi jen seriál „A“, by se mohl „B“ také líbit.

Ve skutečnosti je to trochu složitější, ale takhle naše doporučování zjednodušeně funguje.

Neznáme ale vkus každého návštěvníka Edny a doporučování je jen matematika. Berte proto výsledky skutečně jako tipy „Co by se vám mohlo líbit.“ Ne jako stoprocentní jistotu, že se vám to skutečně líbit bude."

Filtr seriálů