Seriály – anime


Edna ve své databázi více než tisícovky seriálů nabízí fanouškům aktuální novinky a české titulky k vybraným pořadům a oblíbeným televizním hitům. Najděte si svůj oblíbený.

Nejpopulárnější seriály | Nejlepší seriály | Doporučte mi seriál | Rozšířené hledání v seriálech


Žánr: Anime

 • Shingeki no kyojin (Útok titánů)

  Shingeki no kyojin (Útok titánů)

  Ve světě, ve kterém bylo lidstvo téměř vyhubeno titány, se podařilo malému procentu populace přežít ve městech obklopených zdí, které monstrům odolají. Díky tomu žijí v míru a titána už přes 100 let nikdo z měst neviděl. Vše se ale změní po nečekaném útoku titánů na zeď Maria, kde žije i Eren Jaeger, teenager, kterému se změní během chvilky jeho celý život.

  Premiéra: 2013 / 786× v Bedně
 • Pokémon

  Pokémon

  Pikachu, Charmander, Bulbasaur a Squirtle jsou jedni z mnoha tvorů se zvláštními schopnostmi, takzvaných pokémonů, kterých je plný svět, ve kterém žije mladý Ash Ketchum, jenž se touží stát nejlepší trenérem pokémonů všech dob. V jeho snažení mu pomáhají věrní přátelé, kteří ho doprovázejí každým dobrodružstvím, ale mají samo sebou i nepřátele, kterým musí čelit.

  Premiéra: 1997 / 373× v Bedně
 • Star Wars: Visions

  Star Wars: Visions

  Seriál Star Wars: Visions zavede diváky do světa předaleké galaxie a nabídne jim sérii krátkých filmů o různých příbězích. Ty budou zpracovány těmi nejlepšími japonskými studii, skrze které bude oslavena jejich nevšední tvorba.

  Premiéra: 2021 / 362× v Bedně
 • Cyberpunk: Edgerunners

  Cyberpunk: Edgerunners

  Jeden nadaný mladík prostého původu se v dystopickém světě plném korupcí a kybernetických implantátů snaží stát žoldákem a žít život na hraně.

  Premiéra: 2022 / 299× v Bedně
 • DOTA: Dragon's Blood (DOTA: Dračí krev)

  DOTA: Dragon's Blood (DOTA: Dračí krev)

  Davion je proslulý Dračí rytíř, jenž odstraňuje vše zlé z povrchu světa. Po setkání s Miranou se dostává do mnohem větších problémů, než kdy čekal.

  Premiéra: 2021 / 265× v Bedně
 • The Legend of Vox Machina

  The Legend of Vox Machina

  Sedmičlenná skupina opilých dobrodruhů se vydává zachránit svět před děsivými monstry a temnými silami. Během jejich cesty zjistí, že se z nich stává rodina.

  Premiéra: 2022 / 264× v Bedně
 • Pacific Rim: The Black (Pacific Rim: Země nikoho)

  Pacific Rim: The Black (Pacific Rim: Země nikoho)

  Poté, co Kaijuové zpustošil Austrálii, tak dva sourozenci hledají své rodiče, během čehož se potkají s několika zlověstnými tvory.

  Premiéra: 2021 / 250× v Bedně
 • Dragon Age: Absolution (Dragon Age: Rozhřešení)

  Dragon Age: Absolution (Dragon Age: Rozhřešení)

  Animovaný seriál inspirovaný úspěšnou herní sérií Dragon Age se zaměří na dění v Tevinteru, nejstarším lidském impériu kontinentu Thedas. V jeho čele stojí mocná rada mágů.

  Premiéra: 2022 / 186× v Bedně
 • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

  Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

  Mladík Tanjirou prožije hrozivou událost – jednoho najde vyvražděnou celou svou rodinu. Jako jediná přežila jeho sestra Nezuko, ale ta se proměnila v démonku, která se k jeho překvapení chování až moc lidsky. V tu chvíli se Tanjirou rozhodne stát zabijákem démonů, aby pozabíjel všechny tyto ohavnosti a proměnil svou sestru zpátky v lidskou bytost.

  Premiéra: 2019 / 167× v Bedně
 • Castlevania: Nocturne (Castlevania: Nokturno)

  Castlevania: Nocturne (Castlevania: Nokturno)

  Sequel k seriálu Castlevania. Francií zmítá revoluce a Richter Belmont se zuby nehty bije za rodinné dědictví a snaží se zabránit tomu, aby se nemilosrdná a mocichtivá vládkyně upírů dostala k moci.

  Premiéra: 2023 / 106× v Bedně

Filtr seriálů