Seriály – western


Edna ve své databázi více než tisícovky seriálů nabízí fanouškům aktuální novinky a české titulky k vybraným pořadům a oblíbeným televizním hitům. Najděte si svůj oblíbený.

Nejpopulárnější seriály | Nejlepší seriály | Doporučte mi seriál | Rozšířené hledání v seriálech


Žánr: Western

 • Hatfields & McCoys (Hatfieldovi a McCoyovi)

  Hatfields & McCoys (Hatfieldovi a McCoyovi)

  Bylo někdy v historii možné, aby dvě rodiny rozpoutaly válku? Během občanské války v Americe se Hatfieldovi a McCoyovi tak nenáviděli, že k tomu málem došlo. Jejich konflikt trval několik desítek let a zapříčinil spoustu úmrtí.

  Premiéra: 2012 / 30× v Bedně
 • Into the West (Na Západ)

  Into the West (Na Západ)

  Americký západ v letech 1820–1890 byl obzvláště drsný. Příběh minisérie Into the West se zaměřuje právě na toto období, kde zkoumá život jižanské rodiny Wheelerů, díky které se seznámíme s dobovými reáliemi a postavami.

  Premiéra: 2005 / 30× v Bedně
 • The Abandons

  The Abandons

  The Abandons sleduje skupinu různorodých rodin, které usilují o svůj Manifest Destiny v Oregonu v 50. letech 19. století. Zkorumpované síly bohatství a moci, které prahnou po jejich půdě, se je totiž pokoušejí vyhnat. Tyto zbloudilé duše spojí své kmeny, aby utvořily rodinu a bránily se. V tomto krvavém procesu „spravedlnost“ překračuje až za hranice zákonu. Seriál prozkoumává tenkou hranici mezi přežitím a zákonem, následky násilí a žíravou sílu tajemství, zatímco rodina bojuje za své území.

  Premiéra: 2024 / 15× v Bedně
 • The Adventures of Brisco County, Jr. (Dobrodružství Brisco Countyho Jr.)

  The Adventures of Brisco County, Jr. (Dobrodružství Brisco Countyho Jr.)

  Kultovní sci-fi westernový seriál stanice FOX z devadesátých let, ve kterém Bruce Campbell jako Brisco County Jr. pronásleduje skupinu banditů, aby se pomstil za smrt svého otce, a přitom se dostává do konfliktu s mnoha nástrahami, ať už těch z našeho světa, či světů jiných. První řada seriálu Adventures of Brisco County, Jr. běžela na stanici FOX během let 1993 a 1994 a skládala se ze sedmadvaceti epizod. Poté byl seriál zrušen.

  Premiéra: 1993 / 14× v Bedně
 • Song of the Bandits (Píseň banditů)

  Song of the Bandits (Píseň banditů)

  V nebezpečném Gandu plném bezpráví se banditi nezastaví před ničím. Nebezpečí tu číhá na každém rohu, protože se tu střílí na potkání, tudíž ostatní musejí dělat, co mohou, aby tu byla nastolena spravedlnost.

  Premiéra: 2023 / 11× v Bedně
 • Strange Empire

  Strange Empire

  Je rok 1896 v Janestownu na hranicích Alberty a Montany. Skupina žen se o sebe musí postarat sama, když jsou jejich muži zavražděni.

  Premiéra: 2014 / 9× v Bedně
3

Filtr seriálů