Seriály – 2024


Edna ve své databázi více než tisícovky seriálů nabízí fanouškům aktuální novinky a české titulky k vybraným pořadům a oblíbeným televizním hitům. Najděte si svůj oblíbený.

Nejpopulárnější seriály | Nejlepší seriály | Doporučte mi seriál | Rozšířené hledání v seriálech


Rok vzniku: 2024

 • Fallout

  Fallout

  Fallout popisuje následky Velké války, která proběhal v roce 2077. Přeživší této události se uchýlili do protiatomových krytů a o více než 200 let později se mladá žena jménem Lucy rozhodne svůj domov opustit a vydá se do nebezpečné a nelítostné pustiny zničeného Los Angeles.

  Premiéra: 2024 / 1530× v Bedně
 • Shōgun (Šógun)

  Shōgun (Šógun)

  Seriál se odehrává ve feudálním Japonsku a sleduje střet dvou ambiciózních mužů z odlišných světů a tajuplné ženy mnoha schopností. John Blackthorne, anglický námořník, který se nebojí podstupovat rizika, ztroskotá na březích Japonska, jehož neznámá kultura ho zcela změní. Lord Toranaga, bystrý a mocný mistr, vede spor s nebezpečnými politickými protivníky. A paní Mariko, která oplývá neocenitelnými schopnostmi, avšak pochází ze zneuctěného rodu, musí prokázat svou cenu a oddanost.

  Premiéra: 2024 / 1415× v Bedně
  fanweb
 • The Walking Dead: The Ones Who Live

  The Walking Dead: The Ones Who Live

  Rick a Michonne opustili seriál The Walking Dead v jeho průběhu. Zatímco Rick byl zachráněn a zajat armádou Občanské republiky, Michonne našla informace o tom, že by její láska mohla být naživu, a tak se Ricka vydala hledat. Jejich seriál se zaměřuje na jejich silné pouto, které nezná hranic.

  Premiéra: 2024 / 1144× v Bedně
  fanweb
 • 3 Body Problem (Problém tří těles)

  3 Body Problem (Problém tří těles)

  Osudové rozhodnutí, které padlo v šedesátých letech 20. století v Číně, rezonuje v časoprostoru a ohrožuje celé lidstvo. Podaří se skupině vědců tohle nebezpečí odvrátit? Založeno na stejnojmenném románu od autora Liou Cch'-sin.

  Premiéra: 2024 / 1060× v Bedně
  fanweb
 • The Acolyte (Star Wars: Akolytka)

  The Acolyte (Star Wars: Akolytka)

  Jediové měli před Epizodou I ze světa Star Wars velkou moc. Tento seriál se zaměřuje nejenom na ně, ale zároveň i na temnou stranu, která v posledních dnech Vrcholné republiky začala výrazně narůstat.

  Premiéra: 2024 / 785× v Bedně
  fanweb
 • Masters of the Air (Vládcové nebes)

  Masters of the Air (Vládcové nebes)

  Seriál vypráví skutečný a velmi osobní příběh amerických hochů od bombardérů za druhé světové války, kteří přenesli válečný konflikt až na samotný práh Hitlerova domu. Založeno na knize Vládcové nebes od Donalda L. Millera.

  Premiéra: 2024 / 774× v Bedně
 • Echo

  Echo

  Maya Lopez alias Echo je newyorská mafiánka, která po smrti svého otce převzala jeho podnik. V minulosti se hnala za Roninem, který usmrtil jejího otce, nyní čelí novým výzvám. I když je však neslyšící, dokáže porazit nejednoho schopného protivníka.

  Premiéra: 2024 / 730× v Bedně
  fanweb
 • Avatar: The Last Airbender (Avatar: Legenda o Aangovi)

  Avatar: The Last Airbender (Avatar: Legenda o Aangovi)

  Hraná adaptace slavného seriálu od původních tvůrců vypráví příběh chlapce jménem Aang, který se jakožto Avatar musí naučit ovládat všechny čtyři živly a zabránit velké válce, kterou rozpoutal národ ohně. V jeho cestě mu pomohou jeho přátelé z vodního kmene a jeho létající bizon Appa, který je stejně jako Aang posledním svého druhu.

  Premiéra: 2024 / 682× v Bedně
 • The Gentlemen (Gentlemani)

  The Gentlemen (Gentlemani)

  Eddie Halstead zdědil po svém otci velkou nemovitost, přičemž brzy zjistí, že se mu v rukou ocitlo impérium s trávou, které patří Mickeymu Pearsonovi. Otázkou je, zda se dokáže orientovat v temném podsvětí a zda získá kontrolu nad vším, co zdědil. Seriál vznikl na motivy stejnojmenného filmu z roku 2019 od režiséra Guye Ritchieho.

  Premiéra: 2024 / 545× v Bedně
 • Dark Matter (2024) (Temná hmota)

  Dark Matter (2024) (Temná hmota)

  Jeden muž je unesen a vhozen do alternativní verze svého života. Zatímco naráží na vše, co ho v životě mohlo potkat, snaží se dostat domů za svou rodinou, aby ji zachránil před svým vlastním já.

  Premiéra: 2024 / 389× v Bedně

Filtr seriálů