Survivor (Kdo přežije)
93/100 - 110×

Survivor(Kdo přežije)

Soutěžící odříznutí na odlehlých ostrovech nebo v divočině daleko od civilizace. Jejich úkol v této reality show je jediný: přežít. A tím taky vyhrát hromadu peněz, pokud se jim podaří odrovnat své soupeře a dostat se nenápadně do přízně ostatních. A že takových pár týdnů života bez elektřiny či pořádného jídla nejsou žádný med, o tom nás soutěžící přesvědčují už mnoho sezón.

USA | 2000 | Pauza
vysílání
48 sezón | CBS | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Reality show

S padesátou sérií už můžeme počítat

S padesátou sérií už můžeme počítat

V příští sezóně fanoušci Survivoru mohou očekávat další dvě série své oblíbené show o přežití, nicméně už nyní to vypadá, že stanice CBS s touto show počítá i do další sezóny, kdy by byla uvedena i jubilejní 50. série.

7 2
7.5.2024

Aktuální 46. série se pomalu blíží ke svému konci, neboť zbývají už jen tři epizody. Fanoušky této show tak určitě zajímá, jestli se dočkají své dávky Survivoru i v příští sezóně? S potěšením můžeme potvrdit, že ano. CBS opět počítá s uvedením Survivoru na podzim i na jaře a čtyřicátá sedmá i čtyřicátá osmá série si zachovají 90minutový časový blok, který bude, jak už je u Survivoru zvykem, dominovat středečním večerům.

Avšak tím to zřejmě někončí. Už nyní totiž byl Jeff Probst dotázán na jubilejní padesátou sérii. A jelikož nepadly žádná slova jako „zatím nevíme, jestli nám CBS nadělí prodloužení“ ani nic podobného, lze s největší pravděpodobností usuzovat, že stanice se Survivorem počítá i pro sezónu 2025–2026, tedy že se fanoušci dočkají čtyřicáté deváté i padesáté série. Vzhledem k tomu, že číslo 50 představuje další milník této show, fanoušky zajímá, na jakou velkou událost se mohou těšit. Ve 40. sérii jsme se dočkali bitvy vítězů z předešlých řad a něco takového se těžko překonává. Jeff při akci Survivor Q&A prozradil, že aktuálně se produkce spíše soustředí na nadcházející série, které budou opět tvořeny pouze novými hráči, avšak nějaký prvotní nápad pro 50. sérii již má a objevit by se v ní měli pouze hráči z předchozích řad.

Zrovna mě něco napadlo. Survivor 50 je už za rohem. Pravdou je, že se teď soutředíme na série 47 a 48, jejichž natáčení nás čeká nejdříve, a pak musíme natočit 49. Ale víme, že 50 se blíží, a tak si tak říkám, měla by být 50 další sérií s novými hráči a nedělat z toho velkou událost? (Obecenstvo křičí: „Ne!“) Nebo by to měli být hráči z předchozích řad? (Obecenstvo křičí: „Ano!“) V duchu toho, že někdy je show v rukou fanoušků, mám pocit – a nyní si nejspíš pár lidí ze CBS říká „Proboha, co se to děje?“ – mám pocit, že bychom se k tomu měli zavázat a udělat z toho chvíli, kdy padne rozhodnutí, že sérii 50 budou tvořit hráči z předešlých řad. Nevím, co se po tomhletom stane, ale jsem si docela jistý, že jsme se k tomu zavázali.

(Jaké hráče byste rádi viděli znovu v 50. sérii? Foto: Collider)

Fanoušci tedy mohou s příchodem 50. série očekávat návrat nějakých svých oblíbených hráčů. Jeff zatím nijak nespecifikoval, o jaký typ hráčů půjde. Dá se předpokládat, že to nebudou vítězové, neboť toto téma bylo využito u čtyřicáté série. Ale co takový souboj finalistů, kteří nevyhráli? Nebo naopak souboj těch, kteří vypadli ze hry jako první? Máte nějaký nápad, jak by mohla 50. série vypadat? Tak nám o něm napiště do komentářů. Kdo ví, třeba se právě vy už nyní trefíte do tématu, které za dva roky v televizi uvidíme.

Zdroj: Deadline

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Královny Survivoru spolu opět soupeří, tentokrát ve vražedné hře

Sandra Diaz-Twine a Parvati Shallow. Jedna oficiální královna Survivoru a druhá neoficiální. Obě se o titul královny stále přetahují a nyní mají možnost si spolu opět zasoupeřit v show s názvem The Traitors, kde bude jedna moct tu druhou zavraždit.

Reklama

Oblíbení soutěžící S42

Galerie

Galerie

Největší oblíbenci

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama