Ugly Americans
87/100 - 9×

Ugly Americans

Animovaný americký seriál. Mark Lilly je sociálním pracovníkem, který novým obyvatelům – lidským i „jiným“ – pomáhá s adaptací v alternativním New Yorku. Práce je to stresující a plná upírů, zombií, vlkodlaků, robotů, mořských panen a dalších potížistů z hororů a sci-fi a k pohodě Markovi nepomáhá ani jeho zombie spolubydlící a démonická přítelkyně.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Comedy Central | 30 minut

O seriálu

O seriálu

Vezměte si New York City, přidejte šílené bestie, hrůzostrašné démony, upíry, vlkodlaky, zombíky, mašiny z budoucnosti, kapku magických triků, důkladně protřepte, můžete i zamíchat a dostanete Ugly Americans.

0 0
6.6.2011

Tento hororově laděný komediální seriál sleduje osudy Marka Lillyho, sociálního pracovníka na Oddělení integrace, který se snaží pomáhat jak lidem, tak i těm ostatním.

Jsou tu pochopitelně i lehčí úkoly, než vysvětlit upírům, že sát krev spoluobčanů není ten nejlepší nápad, aklimatizovat suchozemské velryby na nové prostředí nebo odnaučit vlkodlaky vykrádat byty sousedů, ale Mark rád přijímá nové výzvy. V obětí své stresující práce, nemrtvého spolubydlícího a démonické přítelkyně dá Mark za vděk několika málo minutám odpočinku. Ale kdo by mohl spát, když na baru sedí šíleně se nudící nádherná mořská šťabajzna?

Původní myšlenka pochází z mysli Devina Clarka, kterou mu následně pomohl rozvinout a zrealizovat David M. Stern, jenž se mimo jiné zasloužil i za několik epizod kultovních The Simpsons. Původních sedm epizod bylo napsáno již v roce 2009. Seriál ovšem spatřil světlo světa až o rok později doplněný o dalších sedm příběhů.

Zdroj: Comedy Central

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů