Ugly Americans
87/100 - 9×

Ugly Americans

Animovaný americký seriál. Mark Lilly je sociálním pracovníkem, který novým obyvatelům – lidským i „jiným“ – pomáhá s adaptací v alternativním New Yorku. Práce je to stresující a plná upírů, zombií, vlkodlaků, robotů, mořských panen a dalších potížistů z hororů a sci-fi a k pohodě Markovi nepomáhá ani jeho zombie spolubydlící a démonická přítelkyně.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Comedy Central | 30 minut

Tvůrci oslavili premiéru druhé řady po svém

Tvůrci oslavili premiéru druhé řady po svém

Augenblick Studios zodpovědná za Ugly Americans oslavila premiéru druhé řady v brooklyneském kem­pu.

0 0
2.7.2011

Zaměstnanci studia (na fotografii zleva) Hal Lee, Barbara Benas a Tori Cook obdrželi velice žádanou zlatou hvězdu, kterou v seriálu udělil Mark Twaynovi, za stylové a lehce děsivé koalí masky. Barbara Benas si k tomu ještě odnesla cenu „Horlivosti“ za celý čas, který investovala do seriálu, Tori Cook pro změnu dostala cenu „Vycházející hvězdy“ za rychle se rozvíjející talent a konečně Hal Lee se může těšit z ceny „Představivosti“ za vytvoření charakteru koalího chlapce Douga. Nadšení bylo sdíleno prostřednictvím sušenek, drinků a dokonce i pěstního souboje.

Všem oceněným gratulujeme a už se nemůžeme dočkat příští epizody.

Zdroj: Comedy Central

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Hlídejte si nás

Měli byste rádi aktualizace o všech seriálech pohromadě na jednom místě? Není nic lehčího, než se stát našimi fanoušky na Facebooku, či nás sledovat na Twitteru. Můžete si nás také přidat mezi své kruhy na Google+.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama