Zero Hour (Nultá hodina)
68/100 - 10×

Zero Hour(Nultá hodina)

Newyorský novinář při pátrání po své unesené ženě odkrývá prastará tajemství.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 40 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní

Nový seriál stanice ABC pro midseason 2013

Nový seriál stanice ABC pro midseason 2013

Pokud máte rádi honbu za tajemstvím a poklady, váš oblíbený hrdina je Robert Langdon, Lara Croft nebo Indiana Jones, tak tenhle seriál je pro vás to pravé.

0 0
5.7.2012

Hank Foley, kterého bude hrát Anthony Edwards, píše pro časopis „Moderní skeptik“ a celou svou kariéru se snaží řešit hádanky, sledovat stopy, odkrývat mýty a odhalovat konspirace. Paranormálním jevům odmítá věřit a jeho heslem je „logika ať je Tvůj kompas“.

Pak ale jednoho dne je jeho krásná žena, kterou hraje Jacinda Barrett, unesena ze svého obchodu, ve kterém prodává starožitné hodiny. Tato událost vtáhne Hanka do víru honby za záhadnými, staletí starými tajemstvími lidských dějin.

V jedněch z hodin, která jeho žena má ve svém obchodě, je mapa k pokladu, který, pokud by padl do nesprávných rukou, by mohl zničit vše. A je na Hankovi zajistit, aby se tomu tak nestalo. S jeho novými dvěma pomocníky, Rachel (Addison Timlin) a Arronem (Scott Michael Foster) a s nezbytným sexy FBI agentem za zády (Carmen Ejogo), Hank se pustí na dechberoucí závod proti času, aby zachránil svou ženu a potažmo i celý svět.

Výkonným producentem je Lorenzo DiBonaventura (the Transformers a GI: Joe, Salt, Red), Paul Scheuring (Prison Break) a Dan McDermott (Human Target).

Zdroj: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama