Game of Thrones (Hra o trůny)
95/100 - 2 310×

Game of Thrones(Hra o trůny)

Fantasy seriál o intrikách, magii a zradách. Západozemí a Východní země nejsou zeměmi, ve kterých by chtěl někdo žít, na každém rohu totiž číhá nebezpečí, která vás může ihned připravit o život.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | HBO | 60 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Historický
hrají
Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Lena Headey (Cersei Lannister), Emilia Clarke (Daenerys Targaryen), Kit Harington (Jon Sníh), Maisie Williams (Arya Stark), Sophie Turner (Sansa Stark), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Iain Glen (Jorah Mormont), John Bradley (Samwell Tarly), Alfie Allen (Theon Greyjoy), Conleth Hill (Varys), Gwendoline Christie (Brienne z Tarthu), Liam Cunningham (Davos Mořský), Aidan Gillen (Petyr Baeliš), Isaac Hempstead Wright (Brandon Stark)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu. Do této sekce nepište spoilery z knih!

toren555

#7420 cihla: já mluvím o Sanse ne o Danayres

13.6.2016 | 0:29:54
Engeneer

Tak ona to byla Arya v minulé epizodě :D Ví, že po ní půjdou, ví, že používají tváře a přesto se prochází po Braavosu, kochá se památkami a pustí si k tělu stařenku…myslel bych si, že po zkušenosti s Dorne budu na podobné nesmysly už připraven, ale evidentně ne :D Dnešní parkour s rozpáraným břichem ani komentovat nebudu :D

#7423 Tomi Lee Morpheus #7425 černovláska
13.6.2016 | 7:11:12
Tomi Lee Morpheus

tak ako vravíš správala sa trocha naivne, ale nie nereálne, čas v GOT ide kažedému trocha inak, a tak Arya mohla sa aj dva týždne sa schovávať#7422 Engeneer: a nakradnúť si za ten čas prachy, kým sa zjavila v prístave aby si kúpila lodenku,) takže po tolkých dňoch človek prestane byť taký paranodidný,) a urobý chybu, ber to tak, že ten súboj prebehol inak bola zamaskovaná ale aj tak odhalená…

a čo sa týka jej zranení, to je jej Superpower ala wollwerine,) Brain je mág, Sansa ježíš, Jon zombie a Arya má telo z ocele.

#7425 černovláska
13.6.2016 | 8:23:40
Ann Taylor

Hehe, kdo je ještě rád, že ten Syrio, Syrio, tak hlasitě tolika lidmi vyřvávaný Syrio, byl prostě starý dědek stoupající po schodech? :D
Jinak pro jednou i vtipnej nástup Daenerys, aneb Co to tu kurňa jako děláte? :D

#7470 mr_bungle
redaktor
13.6.2016 | 9:47:00
černovláska

#7422 Engeneer: …pod to se podepisuju
#7423 Tomi Lee Morpheus: no přesně :D asi se budeme smířit s Tvým vysvětlením, ale je to škoda a vada na kráse jinak dost uspokojivýho konce týhle Arya in Braavos kapitoly.

Jinak Ohař excelentní a jeho bratr nezůstal o moc pozadu, byť jsem teda zalitovala že to odnesl jen jeden vrabčák. Tak příště jich snad bude celý hejno :D Ten přizdisráč Tommen už snad brzo pomůže naplnit proroctví Maggy the Frog, na tu jeho rádoby umíněnou a sebejistou tvářičku se mi kouká snad hůř než své doby na Joffreyho. Osobně mě hodně potěšila náprava reputace Bratrstva a návrat Dondarriona, co myslíte, že se s nimi teď bude dít? Scéna Poda a Bronna top, rozhovor Brienne a Jaimeho už o něco míň. A jeho zanícená promluva k Edmurovi o lásce k Cersei… achjo, chlape, kéž by ses na to už vysral. Doufám, že „valonqar“ fakt bude Jaime.

#7472 mr_bungle
13.6.2016 | 9:59:53
Prisator

Ano, Arya za posledni dve epizody neni moc realna, a tak jedina moznost, ktera to vraci do normalu je ta, ze si budeme rikat, ze se treba lecila dele nez jedno vyspani, ale ze tam treba lezela tyden, coz pravda byt muze…od teto epizody jsem cekal malicko vic, ale i tak jsem spokojemy. Posledni 3 dily byly velkou prilravou na dalsi dil.

13.6.2016 | 10:05:33
georgezz

Tato epizoda se mi nelíbila, trochu nuda a dějové linky které mě až tak nezajímají, teda kromě Clegana :) to bylo dobré.

13.6.2016 | 10:06:50
Engeneer

Teď jsem se znovu podíval na minulý díl a tu Aryu nemůžu vstřebat. Vykračuje si jako lady, má peníze a nemá jehlu, používá pravou ruku, dožaduje se kabiny (i když na cestě do Braavosu jasně řekla, že kabinu nepotřebuje)…to přece nemohla být náhoda, že se chovala naprosto opačně…to muselo mít jen dva možné důvody: 1) nebyla to Arya nebo 2) tu scénu napsalo naprostý pako :D

no zdá se, že jsme dostali odpověď:D

jinak asi nám padá Cleganebowl :-( minimálně v podobě božího soudu a snad padá i LS, jelikož je Beric stále naživu, tak po tolika letech ve vodě už není co oživovat, leda kostru :-)

#7429 Niethan #7434 Scalex #7474 mr_bungle #7512 toren555 #7513 Snoopy dog
13.6.2016 | 10:25:55
Niethan

#7428 Engeneer: inak ako som videl Berica a ako Ohar práve močil do vody ma len tak na chvíľu napadlo či sa lady Stark nebude promenádovať vo vode :D ale potom si vravím že sakra, veď z tej by už ani kostra nebola :D

13.6.2016 | 10:38:06
Vojtio

Takže Euron mrtvý,Daenerys mi připadla jako Bruce Lee :),Ayra ji konečně rozsekala,škoda,že jsme to neviděli.Celkově ale slabý díl,jsem zvědav na poslední dva díly,Sapothnik ale zatím nezklamal..Snad se dočkáme ještě NK,Branna a Ohaře :)

13.6.2016 | 11:05:46
Somebody Special

O jakém rumour mluvili Cersei a ten nekromant? Vůbec si nemůžu nic takovýho vybavit v dřívějších dílech.

Jinak Hound mě neskutečně baví ^^

#7432 Ann Taylor #7433 černovláska #7435 Scalex
13.6.2016 | 11:27:19
Ann Taylor

#7431 Somebody Special: Podle toho co jí může zajímat v téhle situaci, tak leda údajná zásoba divokého ohně, který Aerys nechal i pod septem, která se ukázala pravdivou a větší, než měla být?

redaktor
13.6.2016 | 11:34:30
černovláska

#7431 Somebody Special: mám dojem že jsme v předchozích dílech žádnej její konkrétní pokyn Qyburnovi nedávala. Napadá mě teda jen Wildfire a jeho zásoby nashromážděný pod městem…

13.6.2016 | 11:38:19
Scalex

#7428 Engeneer: Proč by nepoužívala pravou ruku? Vždyť Syrio Forel ji učil, aby co do rukou byla pokud možno co nejvíc nezávislá.

13.6.2016 | 11:40:29
Scalex

#7431 Somebody Special: V minulých dílech přece dávali nějaké pokyny Varysovým ptáčkům – možná se to týkalo i průzkumu podzemí a hledání zásob divokého ohně.

13.6.2016 | 11:42:22
Vinstor

Naozaj všetci túžite len po rezničine? To sa nikomu nepáćilo to ako Jaime vyriešil zložité obliehanie bez tisícok mŕtvych?

#7438 WhiteWalker
13.6.2016 | 12:07:21
BixB

Škoda, má nejoblíbenější postava, Edmure Tully, to … neudělal dobře. Ale líbilo se mi, jak se na sebe s Black Fish podívali.. bylo v tom všechno. Naopak kde nebylo vidět nic, to bylo, jak Black Fish umřel. To naštvali… minimálně si to zasloužil (ne tu smrt). Jinak arya nezaslouží z mé strany žádné komentáře… k čemu taky…

#7516 Snoopy dog
13.6.2016 | 12:37:55
WhiteWalker

#7436 Vinstor:jo líbilo, sice jsem dal jen dvě hvězdy za celek, ale Jaime byl právě skoro jedinej good, vyřešil to výborně, jak říkáš bez řezničiny, logicky, pomocí strachu – skoro jako taťka Tywin… sice mě štve jak je Cerseina podržtaška, ale co ženy vládnou přece všude a všem a zvláště v GoT ;-)

#7441 Vinstor
13.6.2016 | 12:38:24
WhiteWalker

Noooo dovolím si okomentovat ukázku na příští díl: může to dopadnout jakkoliv a to se mi líbí, doteď vše moc předvídatelné, uhádnutelné, žádné kličky, záhady tak snad příště…sranda by byla kdyby Boltoni a spol. pozabíjeli všechny krom Jona a ten pak pozvedl ruce a hele modrá očička zaplanou muhaha (spíš doběhne Malíček a hurá…přidá se na nějakou stranu)

#7442 Engeneer
13.6.2016 | 12:46:40
Kalam

jen jednu technickou… hrozně se mě líbí uniformy lannisterů, co ale nepobírám je, proč snad každý řadový voják má plášť, jen jaime velitel celé armády je bez pláště, to je prostě wtf…

#7444 snehulakobrovsky
13.6.2016 | 13:00:35


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Game of Thrones

Seriál Game of Thrones odstartoval svou existenci na jaře roku 2011 a skončil na jaře roku 2019. Byl tu s námi dlouhých osm let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Prequel

Hra o trůny je sice u konce, ale to neznamená, že se do Západozemí už nikdy nepodíváme. Stanice HBO totiž objednala nový seriál, ve kterém se zaměří na dračí rod Targaryenů. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama