Bridge and Tunnel (Sny o Manhattanu)
100/100 - 1×

Bridge and Tunnel(Sny o Manhattanu)

Seriál se odehrává roce 1980 a točí se okolo skupiny čerstvých absolventů vysoké školy, kteří si chtějí splnit své sny na Manhattanu a zároveň se nedokáží odpoutat od důvěrně známého dělnického městečka na Long Islandu. Všichni jsou snílci, každý svým vlastním způsobem… Celý život žijí ve stejné ulici a jejich rodiny jsou navzájem provázané, což je někdy požehnáním, jindy prokletím.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Epix | 30 minut
žánr
Drama, Romantický

S02E04: Dance the Night Away

S02E04: Dance the Night Away

Pags se snaží přemluvit Tammy, aby se přidala ke kapele, jelikož o Wildfire jeví zájem nahrávací společnost. Pan Ross se snaží vyjednat usmíření mezi Jill a Stacey. Jimmy se dozvídá zničující novinky od Maye, zatímco to mezi ním a Jill znovu začíná jiskřit. Mikey se vrací k randění.

sk
31.7.2022
29 minut

Základní info:

Režie: Edward Burns
Scénář: Edward Burns

Hrají: Sam Vartholomeos (Jimmy Farrell), Caitlin Stasey (Jill Shore), Gigi Zumbado (Tammy Ocampo), Jan Luis Castellanos (Mikey Diaz), Brian Muller (Nick Pagnetti), Isabella Farrell (Stacey Ross), Erica Hernandez (Genie Farrell), Barrett Wilbert Weed (Lizzie Pagnetti), Edward Burns (Artie Farrell), Leslie Kritzer (Lana Shore), Wass Stevens (Louie Ross), Kim Director (Gina Pagnatti), Lance Daniels (Luke), Tricia Alexandro (Sonia Diaz), Wallette Watson (Lucy), Danielle Cooper (Rosie),…

Foto: EpixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Filtr seriálů