Class
77/100 - 35×

Class

Spin-off Doctora Who se odehrává na škole Coal Hill. Cestování času oslabilo stěny vesmíru, na které teď tlačí zlo, které chce zabít všechno a všechny a celý svět přivést do záhuby.

VB | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC | 50 minut
žánr
Fantasy, Rodinný, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Doktor)

Andrea Quill

Andrea Quill

Původním jménem Andra'ath, poslední příslušnice rasy Quillů, která na Zemi vystupuje pod maskou učitelky fyziky.

Sezóny 1

Andra'ath byla jednou z královen teroristické skupiny, která na planetě Rhodia chtěla svrhnout dominující rasu Rhodianů. Když byla quillská vzpoura potlačena, potrestali Rhodiané Andra'ath otroctvím u prince Charlieho, které pojistili vložením tvora jménem Arn do její lebky.

Po zničení Rhodie Stínozenstvem zachránil Andra'ath i Charlieho dvanáctý Doktor a odvezl je na Zemi. Zde se oba dva přeživší integrovali do lidského společenstva, přičemž Andra'ath přijala jméno Andrea Quill.

Andrea si brzy našla práci učitelky na renomované škole Coal Hill. Ji i Charlieho však brzy vystopovali stínozenští válečníci v čele s Corakinem. Po dramatickém střetu pověřil Doktor Andreu vedením studentského týmu proti mimozemským hrozbám.

Quill však tuto roli zpočátku nebrala moc vážně, proto ignorovala všechny své studenty, kteří viděli draka stahujícího lidi z kůže a spíše se věnovala inspekci ve třídě. Když se ale ukázalo, že drak opravdu Coal Hill ohrožuje, postavila se mu tváří v tvář a sledovala Ramovo vítězství.

Když prošla trhlinou v časoprostoru na Zemi rasa Lankinů v podobě její sestry Orla'lath, dokázala Andrea odolat klamu a následně zničit hlavní kořen rostlinné armády nepřítele za pomoci dvoupatrového autobusu.

Po příchodu ředitelky Dorothy Ames, jež nahradila zesnulého pana Armitage, bylo Andree nabídnuto, že pomocí zabijáckých okvětních lístků vyoperuje Dorothy z lebky Arna.

Foto: BBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rebeka89

Úžasná!!

9.3.2017 | 23:18:56
ČervZakrslík

Skvělá postava!

8.2.2017 | 17:39:15

Filtr seriálů