Code Black
91/100 - 23×

Code Black

Lékařské drama odehrávající se v jedné z nejznámějších a nejvytíženějších pohotovostí v USA, ve které se musí lékaři vypořádávat s těžkými a naléhavým případy, které musí řešit okamžitě a bez zaváhání. Seriál je inspirován stejnojmenným dokumentem z roku 2013.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS | 45 minut
žánr
Drama, Lékařský

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

Čtyři noví rezidenti jsou hned první den zavaleni prací v nejzaměstnanější pohotovosti v zemi Angels Memorial Hospital, trauma one.

sk
30.9.2015
45 minut



Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Sluníčko11

Já bych to naopak k Pohotovosti přirovnala klidně, jediné, co zatím postrádám, je sexy Clooney, i když doktor Hudson má nepopiratelný šarm. A s každým dalším dílem mě to baví víc a víc. City se z toho ždímají naštěstí jen v rozumné míře a snaha ukázat omezené finanční i lidské možnosti pohotovosti není hollywoodsky „vypucovaná“, spíš naopak až nepříjemně blízká a pochopitelná.

19.6.2016 | 14:39:22
suelin

Mně se to líbí moc, má to spád, jsou tam humorné i vážné momenty a medicína je tam předvedená docela reálně, což potvrzují i zdravotníci, kterých jsem se ptala. Je pravda, že tam není tolik vztahových dramat jako třeba v Chirurzích nebo Růžové zahradě (ehm), ale to je z mého hlediska dobře. V lékařském seriálu hledám lékařská dramata a tady jsou. Postavy v pilotu opravdu nejsou příliš prokreslené, ale v dalších dílech se o nich dozvídáme víc a i na tu lááásku pak dojde, nebojte :)

31.5.2016 | 8:54:24
Lucifrid

Spíš zklamání. Ano, je to reálné, ale možná až přehnané. Věřím, že dokument, ze kterého seriál vychází, byl super. Ale tady mi prostě něco nesedí. Marciu mám děsně ráda, a ač jediná mě zaujala, taky není bůhví jak super. Mama mě štval. Ostatní mě jen nudili a nevěřila jsem jim ani nos mezi očima. Je to takové nedodělané. Jasně, nemohli za pilot předvést všechno, ale chtělo to aspoň trochu víc uvést postavy. Nebo je víc vykreslit či lépe obsadit. Nebo něco, prostě mě to nezaujalo. Miluju Chirurgy a pamatuju, jak jsem kdysi žrala i Pohotovost a Chicago Hope. To mě spíš zaujalo Chicago Med, ač je z té chicagské rodinky nejslabší, tohle mě fakt nebaví.

webmaster
31.5.2016 | 8:32:37
KevSpa

Nová Pohotovost z toho asi nebude.

webmaster, korektor
8.10.2015 | 15:04:14

Filtr seriálů