Dallas (2012)
84/100 - 33×

Dallas (2012)

Kultovní americká soap opera se vrací. Kromě starých známých tváří jako Booby, J.R. nebo Sue Ellen přichází i nová generace Ewingů s novými pletichami, intrikami a ještě tvrdším bojem o moc nad vlastním majetkem i surovými bitvami o srdce svých milovaných.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | TNT | 45 minut
žánr
Soap opera

S03E14: Endgame

S03E14: Endgame

V elektrizujícím finále třetí sezóny Ewings a Rylands konečně nutí kartel, aby zaplatil piper, protože některé životy jsou zachráněny a jiné jsou ztraceny.

cz sk
22.9.2014
45 minut

Bobby a Sue Ellen tvoří novou alianci na ochranu rodiny, která je postaví proti Johnu Rossovi, který se stále snaží získat kontrolu nad Ewing Global a opravit své manželství s Pamelou. A Elena je tlačena na pokraj, když zjistí skutečné hloubky Nicolasovy zrady. Jak se sezóna blíží ke konci, nepřátelé jsou odmaskováni, vytvářejí se nové spojenectví a John Ross se učí šokující tajemství o JR, které ho posílá do poloviny zeměkoule při hledání překvapivé nové kohorty.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů