Dead of Summer
73/100 - 39×

Dead of Summer

V osmdesátých letech 20. století, když jsou zrovna letní prázdniny, se v Camp Stillwater probudí starověká pověra. To, co mělo být původně letní zábavou, se změní na temnou, nezapomenutelnou a děsivou událost.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní


Rozhovor s tvůrci o zvratu minulé epizody a zítřejším finále

Rozhovor s tvůrci o zvratu minulé epizody a zítřejším finále

Tvůrci seriálu se v rozhovoru s webem Entertainment Weekly vyjádřili k velkému zvratu deváté epizody, zítřejšímu finále, ale také k případné druhé řadě.

5 0
30.8.2016

ENTERTAINMENT WEEKLY: Věděli jste hned na začátku, že je Emmy šílená?
Adam Horowitz: Ano. Hned na počátku jsme dostali nápad uvést nevinnou dívku, která působí jako oběť, ale ve skutečnosti je psycho. Hlavní myšlenkou bylo, že se Amy představí jako nevinná dívka, ale ve skutečnosti bude temná a s temnými úmysly, které budou odhaleny na konci sezóny. Diváci se tak ohlednou zpátky na předchozí díly, aby viděli naše malá vodítka.
Ian Goldberg: Celou řadu jsme vám říkali, že démoni jsou mistři v klamání. Pokud si znova projdete předchozích devět epizod, dojde vám, že je to Amy. Od začátku tahala všechny za nos.
Edward Kitsis: Zahradník Dave řekl, že tam nepatří, a měl pravdu.

EW: Dozvíme se ve finále, jak moc je Amy řízena svou vlastní temnotou a jak moc démonem?
Kitsis: V deváté epizodě jsme se dozvěděli, že posednutí nemá s duší nic společného, Amy byla vrah i předtím. Díky hororům jste si mysleli, že Malphas potřebuje čistou pannu, ale co doopravdy potřebuje je temná duše. Amy a Malphas jsou dvojka, oba se cítili jako v kleci a touží po uvolnění zla do světa.


EW: Ostatní satanisté nevěděli, co se děje, že? Neuvědomovali si, že tahá zanitky ona.
Kitsis: Ukradla jejich obřad. Poprvé ji Malphas zavolal v minulosti deváté epizody při setkání s Deb, když měla ruku v jezeře. Když se podíváte velmi pozorně, uvidíte její spokojenou tvář. Poté se dostala do tábora a začala se zajímat o Garettovo vyšetřování. Dojde vám, že jim ten obřad ukradla. Věděle, že je chybějícím dílem.

EW: Amy řekla Deb, že není tak úplně nevinná. Co tím myslela?
Goldberg: Doufáme, že to prozkoumáme v druhé řadě. Vrátíme se do roku 1970, léta, kdy Deb byla brigádníkem a udělala to, kvůli čemu nebyla „tak úplně nevinná.“
Kitsis: Jde o podobný typ seriálu jako je Fargo. Každá sezóna se tak může uskutečnit v jiném roce kempu. Vše je ale svázané dohromady skrze postavy a vztahy.
Goldberg: Na začátku osmé epizody si Deb vzpomněla na něco, co potlačovala. Zatmění pro ni něco změnilo, v roce 1970 se ale stalo ještě více věcí, které si neuvědomuje.

EW: Co se Krissy chystala říct Deb?
Kitsis: Krissy viděla Amyinu reakci na párty, proto do kempu přišla všechny varovat. Chtěla říct, že Amy není ta, za kterou se vydává, ale bohužel dostala sekerou. Neměla žádný důkaz, že Margot zabila, ale alespoň se jí mohla postavit.
Goldberg: Neměla urazit její kalhoty.

EW: Stále ještě pár lidí žije. Přežije ale někdo poslední epizodu?
Kitsis: Věřím, že ano, ale pro nikoho to nevypadá dobře.

EW: Blair a Drew odjeli z tábora. Vrátí se ještě ve finále?
Kitsis: Kdybych byl fanoušek tohoto seriálu, byl bych dost zklamaný, kdyby se neobjevili. Stillwater drží pohromadě, proto doufám, že se vrátí, ale ne kvůli tomu, aby zemřeli.
Horowitz: Kdybych byl tvůrcem tohoto seriálu, určitě bych je přivedl zpátky. A naštěstí taky jsem (směje se).

EW: Co nám můžete naznačit ohledně finále?
Horowitz: Ve finále nás čeká spousta smrtí.
Kitsis: Něco dalšího přijde.

Zdroj: EW, Foto: Freeform

Tipněte si, kdo se nedožije konce léta.

41%
24%
10%
10%
10%
3%
29 hlasů

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama