Dom
93/100 - 3×

Dom

Otec, který nikdy nepřestal bojovat proti drogám. Syn, který je nikdy nepřestal brát. Dvě strany stejné mince. Victor je policista, který se celý svůj život snaží zamezit obchodování s kokainem. Jeho syn Pedro Dom je závislákem na drogách, který se stal nejhledanějším zločincem v Riu de Janeiru. Bude otcovská láska dostačující pro záchranu syna? Inspirováno skutečným příběhem.

Brazílie | 2021 | Poslední sezóna
vysílání
3 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Drama, Krimi

Dom v květnu dorazí se svou závěrečnou sérií

Dom v květnu dorazí se svou závěrečnou sérií

Brazilský seriál o reálném zločinci Pedru Domovi má už za sebou dvě série a čeká jej ještě jedna série, která celý příběh završí. Podívat se můžete už i na teaser k poslední řadě, která odstartuje v květnu.

0 0
12.4.2024

Oficiální popis třetí série:

V poslední sérii Dom začíná odpočet a naši protagonisté jsou ještě blíže k smrti. Na jedné straně stojí Pedro, který nachází úkryt v Rocinhě, největší favele v Riu, a snaží se prchnout před policií a zároveň jej ohrožují drogoví dealeři. Na druhou straně je Victor Dantas, který bojuje s rakovinou plic. Je si vědom synovy situace a dělá vše, co je v jeho silách, aby se naposledy pokusil Pedra zachránit. Přes všechen zmatek a silné emoce Victora ani Pedra blízkost smrti nedeprimuje, naopak je přivádí zpátky k životu.

Thumbnail Play icon

Zdroj: Amazon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama