Flesh and Bone (Pot a slzy)
87/100 - 19×

Flesh and Bone(Pot a slzy)

Svět baletek není žádný med. Mladá Claire (Sarah Hay) o tom ví své. K dokonalosti přivede umělkyně pouze dřina a odříkání pod pevnou rukou ředitele baletní školy (Ben Daniels). Osmidílnou minisérii pro stanici Starz vytvořila Moira Walley-Beckett (Breaking Bad).

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Starz | 50 minut
žánr
Drama, Sportovní

Pot a slzy: Sledujte drama o baletkách zdarma na HBO GO

Pot a slzy: Sledujte drama o baletkách zdarma na HBO GO

Stanice Starz uvedla v neděli večer svůj nový dramatický seriál z prostřední baletek a tance. Českým a slovenským divákům ho přináší ke zhlédnutí HBO. První díl je jako vždy zdarma pro všechny na jejich webové službě HBO GO.

9 0
9.11.2015

Mladá Claire utíká z malého města do New Yorku. Snaží se najít štěstí a hlavně se dostat do prestižní baletní školy. To se jí povede, ale udržet se v ní bude mnohem obtížnější. Mezi jejími kolegyněmi panuje rivalita, nenávist, tréninky jsou tvrdé, únavné a Claire navíc pronásleduje minulost, o které doufala, že ji odchodem do velkého města opustila.

První díl seriálu Pot a slzy si můžete pustit už nyní na HBO GO zcela zdarma i s českými titulky. Předplatitelům služby nabízí HBO navíc už nyní ke zhlédnutí všech osm epizod.

NAVNAĎTE SE: Trailer k seriálu Flesh and Bone s českými titulky 

Zdroj: Starz

Diskuze /2

xlostangelx

Já tak „miluju“ ty české překlady názvů seriálů a filmů :D

9.11.2015 | 16:25:27
xlostangelx

Jinak pro ty co by to chtěli vidět bez čekání, tak na netu k online shlédnutí je to nejspíš už komplet všech 8 dílů :) (jsem teprve u druhého)

9.11.2015 | 18:19:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama