Flesh and Bone (Pot a slzy)
87/100 - 19×

Flesh and Bone(Pot a slzy)

Svět baletek není žádný med. Mladá Claire (Sarah Hay) o tom ví své. K dokonalosti přivede umělkyně pouze dřina a odříkání pod pevnou rukou ředitele baletní školy (Ben Daniels). Osmidílnou minisérii pro stanici Starz vytvořila Moira Walley-Beckett (Breaking Bad).

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Starz | 50 minut
žánr
Drama, Sportovní

Nové drama Flesh and Bone: Baletky to mají těžké

Nové drama Flesh and Bone: Baletky to mají těžké

Za vší tou krásou, dokonalostí a elegancí se skrývá dřina, krev, pot i slzy. Podívejte se na první trailer k chystané minisérii stanice Starz o baletkách, která vám možná o tomto překrásném umění sebere veškeré iluze.

5 0
29.4.2015

Mladá Claire utíká z malého města do New Yorku. Snaží se najít štěstí a hlavně se dostat do prestižní baletní školy. To se jí povede, ale udržet se v ní bude mnohem obtížnější. Mezi jejími kolegyněmi panuje rivalita, nenávist, tréninky jsou tvrdé, únavné a Claire navíc pronásleduje minulost, o které doufala, že ji odchodem do velkého města opustila.

V hlavních rolích seriálu hrají Sarah Hay (Black Swan), Ben Daniels (House of Cards) a další. Autorkou seriálu je Moira Walley-Beckett (Breaking Bad). Osmidílná minisérie začíná na stanici Starz v neděli 8. listopadu (u nás o den později).

Thumbnail Play icon

Zdroj: Starz

Diskuze /1

rotas

Vypadá to dobře. Už se těším.

29.4.2015 | 19:07:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama