Fortitude (Městečko Fortitude)
86/100 - 38×

Fortitude(Městečko Fortitude)

Smrt za polárním kruhem nemusí způsobit jenom třeskutá zima či podchlazení… V městečku Fortitude na norských Špicberkách kdosi spáchá podivnou vraždu. A zadělá tak na ještě mrazivější atmosféru, než jaká mezi lidmi doteď převládala. V hlavních rolích hrají Christopher Eccelston, Michael Gambon, Richard Dormer, Stanley Tucci a Sofie Gråbøl.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Sky Atlantic | 60 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller

S03E04: Episode 4

S03E04: Episode 4

Michael obětuje všechno pro možnou budoucnost s Elsou.

sk
6.12.2018
1 hodina

Když ho jeho násilné činy dohoní, Dan si uvědomí, že nikdy neopustí Fortitude.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pavel 1963

To co bylo v první řadě mystické, tajemné, se ve druhé a třetí sérii změnilo na narychlo spíchnuté , odfláklé a i krajně nechutné. Štěstí, že třetí řada měla jen 4 díly – nechutné až k zblití.

4.11.2019 | 17:03:12
captain

Jsme na konci. Škoda, velmi dobrý až dobrý seriál, se zajímavou zápletkou a značným „severským“ potenciálem, bohužel od druhé půlky 2. řady šla kvalita rychle dolů. Možná, že to scénáristé úplně nedomysleli, každopádně závěr se tak nějak dal čekat. Nakonec nejopravdovější byl mistr Lennox, sice místní opilec, který se nevyrovnal s nemocí, odcházením a smrtí manželky, ale tak nějak to všechno relativně v pohodě dal. Ostatní poznamenaní navždy. Na šerifa Anderrsena přece jen také došlo, Natalie mu to spočítala. Tam na severu, v zamrzlém ledovém pekle, zvaném Fortitude.

6.1.2019 | 15:08:50

Filtr seriálů