Gossip Girl (2021) (Super drbna)
58/100 - 12×

Gossip Girl (2021)(Super drbna)

Osm let poté, co skončil původní seriál Gossip Girl, se rodí nová generace dospívajících ze soukromých škol. Seriál zachycuje, jak moc se změnila sociální média.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | HBO Max | 50 minut
žánr
Drama, Romantický
hrají
Kristen Bell (Super drbna), Eli Brown (Otto "Obie" Bergmann IV), Thomas Doherty (Maximus “Max” Wolfe)

Gossip Girl (2021) - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
PStark

Koukla jsem na to, protože původní seriál mám ráda. Tento seriál je úplna zbytečnost co neměla nikdy vznikout!

13.2.2023 | 14:28:25
Baruš1994

Není to první řada a s tím je do toho třeba jít, nesmí se příliš srovnávat.. hodnotím až po shlédnutí celé série, jinak by moje hodnocení bylo o poznání horší. Rozjezd je nic moc, říkám si „pane bože, postavy jsou hrozné, koncept se mi nelíbí, je padlý na hlavu, že od začátku víme kdo je GG“. Nicméně tady začíná zábava, od poloviny série se to pěkně rozjelo a musím říct že konec je nečekaně příjemný, už jsem se bála že se Julien polepší a veškerá zábava se vytratí. „From one bitch to another“, dávám tomu 80%.

7.12.2021 | 21:36:53
SaDiablo

zajímalo mě to, herci vypadali solidně, chtěla jsem se dívat… ale je to plytký, chybí tomu šťáva, a už ten počáteční spor je dost f- up. že se zoya chce přestěhovat za svojí sestrou, ihned nato začne chodit s jejím klukem a dělají z ní ublíženou slušňačku… influencerskýmu diskurzu se asi nejde vyhnout, ale jen mi to připomíná, jak moc to nemůžu vystát. dějový linky, na který se chystají, mě bohužel vůbec nelákají, a celý to topí neexistující pompéznost, která by měla být vidět všude kolem, když už musíme sledovat nechutnej svět děcek boháčů… jak jsme na to koneckonců byli zvyklí. staronoví tvůrci často odkazují na gg, ale to původní jádro bez kontroverzí, co by dneska neprošly, tam hledat nejde.

10.8.2021 | 21:40:35
jankovert

Takové o ničem, nezajímavé postavy, řeší sociální sítě, svůj vliv, prostě nuda.

8.7.2021 | 21:38:03

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů