Happyish
80/100 - 1×

Happyish

Stáří někdy znamená, že už po vás ani pes neštěkne. Podobně se cítí i Thom Payne, zaměstnanec reklamní agentury, kterého ještě při šťastném životě drží antidepresiva a dobrá práce. V den jeho narozenin ale dostane nového šéfa. A ten chce dělat velké změny. Thom je z nich ale nešťastný. V době, která patří mladým lidem, je pro něj obtížné myslet opět mladě, šťastně a lehkovážně. Hlavní role v seriálu Happyish původně patřila herci Phillipu Seymourovi Hoffmanovi. Po jeho náhlém úmrtí nakonec roli Thoma Payna získal Steve Coogan.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Showtime | 30 minut


Nová komedie Happyish: Co je sakra štěstí?

Nová komedie Happyish: Co je sakra štěstí?

Thom Payne pracuje v reklamní agentuře. A přestože má skvělou rodinu a zdánlivě i skvělou práci, cítí se zatraceně mizerně. Má pocit, že život je jen plný lži a ptá se sám sebe: „Co je sakra štěstí?“ Podívejte se na trailer k nové hořké komedii Happyish.


0 0
24.4.2015

V hlavních rolích nové komedie stanice Showtime hrají Steve Coogan (Philomena), Kathryn Hahn (Parks and Recreation), Ellen Barkin (The New Normal), Carrie Preston (True Blood) a další.

Přestože první díl vypustila stanice Showtime už před několika dny, oficiální premiéra je stanovena na neděli 26. dubna ve Spojených státech. U nás ji uvidíme o den později. Tvůrcem seriálu je televizní nováček Shalom Auslander.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!