Agam Darshi

Agam Darshi

Celé jméno: Agamdeep Darshi
Místo narození: Birmingham, West Midlands, Anglie, Spojené království
Známé projekty: Sanctuary

Agam se narodila v Birminghamu ve Velké Británii, ale už v útlém věku se její rodina přestěhovala do Kanady. Ve čtrnácti letech odešla z domova a přestěhovala se do Calgary, aby se věnovala své herecké kariéře – což je její velkou vášní. Agam zde studovala divadlo a výtvarné umění na University of Calgary, kde získala titul.

Agam je také spisovatelkou, výtvarnicí, scenáristkou, grafickou návrhářkou i producentkou a autorkou řady divadelních her, stejně tak i spolupracovala na několika filmových scénářích, z nichž dva jsou její nezávislé filmy. Stejně jako herectví, Agam ve svém volném čase ráda cestuje jen s batohem na zádech, a takhle už procestovala Evropu a Austrálii.


Ačkoli její filmografie obsahuje sem tam bezejmenné postavy (aneb dívka sedící za barem), Agam je nejlépe známá například ze seriálů Volání mrtvích, Dead Zone, Láska je láska a filmech Pink Ludoos, 2012 nebo jako „Laura“ z hororu Final Destination 3. Pravidelně jsme ji mohli vidět na obrazovkách Sci-Fi v seriálu Sanctuary (Svatyně) jako Kate, kick-ass členka týmu zabývající se neznámými druhy.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Sanctuary Kate Freelander

Filtr seriálů