Agam Darshi

Agam Darshi

Celé jméno: Agamdeep Darshi
Místo narození: Birmingham, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Sanctuary, Played

Datum narození: 23.12.1987 (36 let)

Agam se narodila v Birminghamu ve Velké Británii, ale už v útlém věku se její rodina přestěhovala do Kanady. Ve čtrnácti letech odešla z domova a přestěhovala se do Calgary, aby se věnovala své herecké kariéře – což je její velkou vášní. Agam zde studovala divadlo a výtvarné umění na University of Calgary, kde získala titul.

Agam je také spisovatelkou, výtvarnicí, scenáristkou, grafickou návrhářkou i producentkou a autorkou řady divadelních her, stejně tak i spolupracovala na několika filmových scénářích, z nichž dva jsou její nezávislé filmy. Stejně jako herectví, Agam ve svém volném čase ráda cestuje jen s batohem na zádech, a takhle už procestovala Evropu a Austrálii.

Na svém kontě má již spoustu hereckých rolí, nicméně se skrze ně nedokázala moc prosadit. Kariéru zahájila roku 2004 a většinou hraje v seriálech, kde má také větší role. Na začátku se objevila například v seriálech Zixx: Level Two, The Guard, The L Word a Dan for Mayor, ale pořádně se předvedla až v seriálu Sanctuary, kde si v letech 2009–2011 zahrála Kate Freelander.

Poté měla další vedlejší seriálové role. Ztvárnila například postavy seriálů Played, Bates Motel, The Romeo Section, Dirk Gently's Holistic Detective Agency, You Me Her a The Flash. Ve filmech hraje především postavy, které na sebe strhnou jen krátkou pozornost.

Foto CC BY-SA 3.0 Lisa West Photography, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Flash Mona Taylor 2021 2022 1
Sanctuary Kate Freelander 2009 2011 3

Filtr seriálů