Al Calderon

Al Calderon

Celé jméno: Alberto Calderon
Místo narození: New York City, New York, USA
Známé projekty: The Dead Girls Detective Agency, Step Up: High Water

Datum narození: 22.2.1995 (28 let)

Al Calderon je americký herec a zpěvák, který se narodil roku 1995 v New Yorku. Herecké kariéře se věnuje už od svých 15 let, nicméně v letech 2011–2015 se novým rolím moc nevěnoval, protože se zaměřoval především na studium.

Jakmile však dostudoval, tak se mu podařilo získat několik výraznějších rolí. Například roku 2018 vystupoval v seriálu The Dead Girls Detective Agency, kde se objevil jako Edison Cruz. Kromě toho se v letech 2018–2019 objevil i v seriálu Step Up: High Water, kde ztvárnil Johnnyho One.

Následně se mu podařilo získat několik výraznější vedlejších rolí. Po epizodní roličce v seriálu The Resident se roku 2020 objevil jako BarcaThe Walking Dead: World Beyond. Téhož roku jsme ho mohli vidět i v seriálu The Haves and the Have Nots, ve kterém ztvárnil Jimmyho.

Foto: YouTube Red


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
The Walking Dead: World Beyond C. Barca 2020 2021 2

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů