Alberto Frezza

Alberto Frezza

Celé jméno: Alberto „Sipi“ Frezza
Místo narození: Miláno, Itálie
Známe projekty: Charlie's Angels, Dead of Summer, Station 19

Datum narození: 23.5.1989 (35 let)

Alberto Frezza se narodil 23. května 1989 v Miláně a byl vychován v Etiopii. Vyrostl z něj atlet, o kterém si fanoušci klubu Juventus mysleli, že z něj bude profesionální hráč fotbalu, ale Frezza během té doby objevil film Stand By Me a láska k filmům a herectví byla na světě. Po zhlédnutí toho filmu nedělal nic jiného, než že se díval na film pořád dokola a představoval si, jaké by to bylo být hercem. V roce 2009 úspěšně vystudoval filmovou akademii v New Yorku a přestěhoval se do Los Angeles.

V roce 2011 se objevil v seriálu Charlie's Angels, kde byl pouze jen v jedné epizodě. I přesto to však pro něj byla konečně větší role než ty předešlé. Po dobu dalších pěti let se zdržoval jen v menších seriálech a vždy se ukázal pouze na jednu epizodu. V březnu 2015 oznámil, že si zahraje policistu Franka v připravovaném dramatu Broad Squad. Bohužel ABC nakonec v květnu projekt zrušilo. Až v roce 2016 přišel průlom a zahrál si v hororovém seriálu Dead of Summer zástupce šerifa Garretta Sykese.

Frezza ale není jen hercem, v roce 2017 režíroval, produkoval a napsal scénář ke ke krátkému snímku Shotgun Diaries, kde si dokonce i zahrál, konkrétně roli Maxe. Momentálně se vyskytuje v seriálu Station 19, kde hraje policistu Ryana Tannera.

Foto: Instagram Alberta Frezza


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Station 19 Ryan Tanner 2018 2020 3

Filtr seriálů